Ramon

Weekend la Nea' Stefan (22-24 Octombrie)

93 posts in this topic

@popicu..nu din cauza de mers in coloana nu vin...si oricum pe Valea Prahovei ar fi fost frumos...am alte motive pe care nu doresc sa le expun aici si care nu au legatura cu Clubul...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu am facut o gluma cu coloana aia, bineinteles ca e frumos sa se vada multe Volvo-uri in coloana, iar eu am mers cit am putut alaturi de voi in coloana de cind sint pe forumul asta !

Am spus ca e o decizie personala. Nu mai poate omu` sa trinteasca o ironie, fratilor...stres mare pe forumul asta in ultimul rind - o fi intrat vreun...virus printre noi ?...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bun,si acum dupa Matrixxx,Tommytza si Laura,cred ca va urma si VlpVlp si Brava,sa ne spuna ca nu mai pot veni.(sper sa ma-nsele logica). 

Voi ati fost cu idea,Ramon a deschis subiectul,Musashi avea locatia,si acum numai se regaseste niciunul ca si potential participant ???(oare din cauza mea ca v-am sucit?) ???

Am o rugaminte mare la cei care au scris ca vor sa vina,sa va ganditi serios pana maine seara,si sa stim o treaba,nu sa ma puneti in situatia penibila sa-l sun pe "Nea Stefan",si sa-n cep cu explicatii de doi bani.

Nu eu am deschis acest subiect,asa ca nu cred ca merit sa ma puneti intr-o situatie jenanta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

...asa ca nu cred ca merit sa ma puneti intr-o situatie jenanta.

Io stiu cum e ....chiar de 3 ori am aflat .

In alta ordine de idei , ideea de intalnire nu trebuie sa stea doar in matrix ...tomita ....laura ...si alti cativa prieteni.

Daca ei nu pot ajunge , si banuiesc ca au motive mult mai serioase decat locatia , cel putin pt. matrix bag si mana mea si a copilului in foc ca nu locatia este motivul pt care nu poate ajunge .

Asadar .... nu va lasati si mergeti inainte , hotararea, organizarea si determinarea celor care participa mai poate atrage si alte persoane .

Va urez bafta si sper sa nu o lasati balta  ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu sunt inca pe lista :> Defapt eu + Oana ......in mod normal  ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Din pacate spun si eu pas la acesta intalnire. :( din motive financiare,daca intre timp imi voi reveni cu banii voi aparea la fata locului.

Have fun! ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

    Eu m-am cam obisnuit cu retrasul... Sa vezi ce misto e cand chemi 10 oameni in discoteca si vin 5... din care unul e prietenul unuia din ei... iar alta e prietena uneia din fete deci 3 "pe bune" chemati din 10 :))

    Uoooof viataaa meaaaaaa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

daca nu mai mereti la nea stefan poate veniti la rebeliune

am gasit o cabana,fara mincare la 130 milioane 16 camere, 4 zile ,asta la prima strigare,se poate intra in runda de negocieri

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cu parere de rau ,va spun, ca cel putin din punctul meu de vedere aceasta intalnire nu va mai avea loc.(sau cel putin oficial,aici pe forum) ???

Sunt anumite lucruri pe care eu nu pot sa le inteleg,asa ca nu o sa mai comentez nimic.

Share this post


Link to post
Share on other sites

...Gee, fratilor!!!

Eu de abia asteptam sa va mai intalnesc odata pe anul asta (si nu numai eu), in echipa completa dar incep sa cred ca Nea Feraru are dreptate. Voi, cei din Bucuresti chiar aveti ceva de impartit. ???

Pacat...

Share this post


Link to post
Share on other sites

...Gee, fratilor!!!

Eu de abia asteptam sa va mai intalnesc odata pe anul asta (si nu numai eu), in echipa completa dar incep sa cred ca Nea Feraru are dreptate. Voi, cei din Bucuresti chiar aveti ceva de impartit. ???

Pacat...

Daaaa si gata au anuntat cativa din bucuresti ca nu mai pot ajunge ...si s-a spulberat vraja .

Da de ce nu puteti organiza totusi ? cine va opreste ? ce va impiedica ?

Adi pune mana si ocupa-te , daca , Claudiu se lasa pagubas .

Haide-ti fratilor , mai luati si voi atitudine .

& claudiu , matrix laura si tomita is 3 persoane care s-au retras ....de la votarea pt maramures si pana la ce a fost la nationala ....s-au retras vre-o 65 trebuia sa o lasam balta ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Man... am incercat vara asta sa organizez si eu ceva in zona Brasov dar cum spunea si Midnight... nu vine unu, nu mai vin alti 3 pe langa el.

Si sincer sa fiu, de cand sunt la noul loc de munca abia am timp sa moderez pe forum. De scris, ce doresc eu sa scriu pe aici... doar printre picaturi. Idei/organizare: nu am timp de ele nici pentru viata mea personala.

Share this post


Link to post
Share on other sites

De ce nu mergeti sa va simtiti bine ? O data lipsesc si eu si gata, se supara lumea. E o toamna frumoasa pe munte...

Duceti-va si fiti aproape unii de altii, de cite ori este posibil. Cu aceste amintiri frumoase raminem, restul sint...taxele pe care le platim.

:-*

Share this post


Link to post
Share on other sites

Acest topic a fost creat in vederea organizarii unei iesiri, intr-un weekend, LA BUSTENI, dupa cum se stabilise la intrunirea de la Polivalenta. Intrucat au aparut discutii in ceea ce priveste locatia si zona unde urma sa se tina intrunirea, dar si retragerea de pe liste a multor persoane, ma simt nevoit sa blochez acest subiect.

Imi cer scuze pentru deschiderea acestui topic si pentru faptul ca au iesit discutii.

Daca doriti sa organizati intrunirea, public, deschideti alt topic cu propunerile voastre.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Faptul ca ai facut o propunere si ca unele persoane initial inscrise s-au retras nu inseamna ca trebuie deschis alt topic pt cei ce vor totusi sa faca o intalnire volvo-club.

Eu sincer va incurajez si sper sa va intalniti , Claudiu , nu te lasa mergi cu ideea mai departe .

Share this post


Link to post
Share on other sites

De fapt Claudiu nu s-a retras, am hotarat sa mergem mai putini si pe alta data, deja pe 22-24 Oct incep ploile si nu este interesant .

Cred ca Ramon are tot dreptul sa inchida acest topic pt ca nu se mai tine aceasta intalnire .

Share this post


Link to post
Share on other sites

...poate daca ati hotarit acea "pe alta data" ne spuneti si noua...restului. Cine stie, poate ne stringem mai multi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am de gand sa fac un topic in mom. cand o sa stiu exact locatia,pt. ca banuiesc ca mai sunt si alti doritori,numai ca va fi individual.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now