sorin

Caravana Volvo formata din 570 de masini

19 posts in this topic

Noi trebuie intai sa stablim recordul personal de 10 masini in coloana.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Adriann,te inseli...la intrunirea asta am fost vreo 30 de masini in coloana spre Salina Praid..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Impresionant... mai puţin faza cu claxonatul. Oare a fost şi cineva din România ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Adriann,te inseli...la intrunirea asta am fost vreo 30 de masini in coloana spre Salina Praid..

Nu cred ca asta e un motiv de lauda,pt. ca in fiecare joi la polivalenta am putea face o coloana de 15-20 de masini,asa ca ???,faptul ca au fost inpresionanta suma de 30 de masini la intalnirea NATIONALA,e totusi........ :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu cred ca asta e un motiv de lauda,pt. ca in fiecare joi la polivalenta am putea face o coloana de 15-20 de masini,asa ca ???,faptul ca au fost inpresionanta suma de 30 de masini la intalnirea NATIONALA,e totusi........ :(

Daca erau vreo 300 ..da ;D

Dar nici in 10 ani nu cred ca vine romanu la intalnire,fie are alta treaba,fie nu are bani

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu stiu de ce am inpresia ca @Adriann vrea sa scoata in evdienta faptul ca nu suntem in stare sa mergem in coloana .

Daca da , @Adriann my friend te inseli .

Share this post


Link to post
Share on other sites

cu timpul sper sa invatam sa mergem in coloana mai mult(pina la salina ;da am reusit sa mergem in coloana ;D ;D)

lumea se uita cind vede o coloana de masini de acelasi marca ;)si nu orice ci VOLVO

Share this post


Link to post
Share on other sites

Adriann,te inseli...la intrunirea asta am fost vreo 30 de masini in coloana spre Salina Praid..

- Ha, ha, ha. Scuze, mă faci să râd. Dar, ai dreptate. Așa este, au fost... dar coloana se întindea pe vreo 10 (zece) kilometri. Anul următor, vreau să mă implic direct, în organizarea și conducerea unei coloane și la poza de grup. Nu am pretenția să cuprindă toți participanții dar știu că majoritatea și-ar fi dorit asta. Dacă voi/vom reuși, ne vom bucura mult timp și după reușită iar dacă nu, înseamnă că locul meu nu mai este pe aici.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  Dar mai dati-o naibii de coloana mai fratilor sau dragilor, asa cum imi place mie sa va spun ! Chiar ca nu va mai inteleg cu atit batuta in cuie de coloana...mama ei cine a inventat-o... Mergem in coloana cit putem sau cit vrem - vad ca Nelu deja a anuntat ca daca nu se va merge in coloana la Nationala viitoare, el nu mai are ce cauta pe aici...Dati-o incolo de treaba, ca iar m-am enervat ! Cum naiba sa mergi aproape 300 de km (cum am vazut aici, pe forum) in coloana? Sa te uiti mereu ce fac ceilalti...Nici nu va inchipuiti ce greu e pentru CEILALTI participanti la trafic care dau peste aceasta...coloana. Ok, se vede frumos, am inteles si sint de acord, chiar si eu am mers cit am putut in coloana cu voi, dar gata, ajunge cu coloana asta !

Share this post


Link to post
Share on other sites

   Dar mai dati-o naibii de coloana mai fratilor sau dragilor, asa cum imi place mie sa va spun ! Chiar ca nu va mai inteleg cu atit batuta in cuie de coloana...mama ei cine a inventat-o... Mergem in coloana cit putem sau cit vrem - vad ca Nelu deja a anuntat ca daca nu se va merge in coloana la Nationala viitoare, el nu mai are ce cauta pe aici...Dati-o incolo de treaba, ca iar m-am enervat ! Cum naiba sa mergi aproape 300 de km (cum am vazut aici, pe forum) in coloana? Sa te uiti mereu ce fac ceilalti...Nici nu va inchipuiti ce greu e pentru CEILALTI participanti la trafic care dau peste aceasta...coloana. Ok, se vede frumos, am inteles si sint de acord, chiar si eu am mers cit am putut in coloana cu voi, dar gata, ajunge cu coloana asta !

Sa referit la coloana pe care o vom face in drum spre poza de grup,dupa ce suntem deja la locatie ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

a, ok - am inteles eu gresit atunci - la acea coloana particip si eu, binenteles.  8)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, despre acea coloana era vorba. Spre Praid s-a mers frumos, la intoarcere, raliu frate. Eu initial credeam ca se dau ceva premii la hotel :)

@Nelu, nu cred ca de asemenea solutii radicale este nevoie ci de un consens si un P R O G R A M strict pe care sa il cunoasca toti participantii din timp si cateva reguli de baza. Programul este indicat sa il respecte TOTI participantii fiindca acesta este scopul unei astfel de intalniri. Unitatea si placerea de a petrece timpul impreuna. Daca cineva vrea program individual, poate vizita locatia cu alta ocazie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, despre acea coloana era vorba. Spre Praid s-a mers frumos, la intoarcere, raliu frate. Eu initial credeam ca se dau ceva premii la hotel :)

...

Aha, deci de aia ...ai tinut sa ma depasesti.  ;D

V-am lasat mai... v-am lasat.  :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aha, deci de aia ...ai tinut sa ma depasesti.  ;D

V-am lasat mai... v-am lasat.  :D

Bre, am stat ceva timp in spatele tau dar la un moment dat m-a luat valul  ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pai, poate asa ia luat valul si pe ceilalti.  :P

Recunosc ca si pe mine m-a luat si pana cand s-a oprit motorul, ca nu mai aveam motorina... nu l-am scapat pe Matrixxx din vedere. :)

...Ca fapt divers: pentru mers in coloana ai nevoie de aprobare de la politie.

Noua ne-a placut (cat am mers) mersul in coloana dar te asigur ca pentru ceilalti soferi, nu a fost funny.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Noua ne-a placut (cat am mers) mersul in coloana dar te asigur ca pentru ceilalti soferi, nu a fost funny.

Ei lasa ca si asa ne vedem din an in Paste,sa rabde si ei 2-3 zile cat suntem together :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now