feraru3333

topic la biiiiiiizzzzzzzzzzzzaaaaaaaaaaaaaa

1,100 posts in this topic

Nevestele ca nevestele dar vestea buna e ca-i plac MILf-urile :)

1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Andule, iti fac eu cunostiinta cu o femeie buna pentru tine. E buna la pat, e gospodina, e inteligenta, are bani, lasa de la ea cind e vorba sa te duci cu baietii, are 31 ani , are masina la care pune si combustibil (X6).

Si o cheama Ion. Poti sa te duci cu ea si la teatru si la service, tot aia e.

Ion Elena.

Cinci. 7 fara Cinci.

Partea proasta e ca are barbat. Da' ce e un barbat pentru tine, mai nimic, nu ?

Edited by iulirx
2 people like this

Share this post


Link to post
Share on other sites

S-a dus vestea ca-ti plac nevesteleeee ...

Prietenele, nevestele, mamicile, cumnatele, etc ;D ;D ;D!!!

Nevestele ca nevestele dar vestea buna e ca-i plac MILf-urile :smile:

Doar cele frumoase :D :D :D!!!

Andule, iti fac eu cunostiinta cu o femeie buna pentru tine. E buna la pat....

Iulica, de unde stii ca este buna pentru mine, ca-i buna la pat, buna gospodina, etc? Ai "testat-o"?

Da-mi o poza cu ea si daca-mi place, te las sa-mi dai numarul ei (de la sutien :D :D :D)!

Share this post


Link to post
Share on other sites

zice iulirx

Postat acum 20 ore

Daca sint acasa, nu sint plecat la munca, vin oriunde in tara sau nu. Daca se aduna la nationala 31 de masini la poza de grup ,sau mai mult ,ma tund chel si-mi vopsesc chelia in ce culoare am la indemina. Sau va las pe voi sa ma tundeti/vopsiti la par cum vreti voi pentru 24 de ore. (dupa aia ma tund chel)

Postare editată de iulirx: acum 20 ore

pai ce sa tunzi mai iuli ca mai ai 23 fire de par pe cap

sau de cind ai rarit tigarile ti-au mai crescut citeva?

sa fie de la tigara aia electronica?

ca alti care trag din electronica mai au de 2 dusuri

Edited by feraru3333

Share this post


Link to post
Share on other sites

pai ce sa tunzi mai iuli ca mai ai 23 fire de par pe cap

...

sau de cind ai rarit tigarile ti-au mai crescut citeva?

sa fie de la tigara aia electronica?

ca alti care trag din electronica mai au de 2 dusuri

In ce priveste podoaba capilara, cu dusul e usor... mai greu e cu intorsul...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nicule, daca nu e bine, te tundem pe tine !

1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hai ca ma rad eu in cap si va scutesc pe voi .

1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hai ca ma rad eu in cap si va scutesc pe voi .

Sa inteleg ca tu te tunzi o data pe an? Adica te razi in cap primavara si apoi primavara viitoare :D

1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hai ca ma rad eu in cap si va scutesc pe voi .

Eminescule, te tundem la Penny! Chemam si lautarii, exact ca la nunta!

Tu aduci un scaun, eu vin cu foarfeca!

1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Ionel, e criza frate si e scump frizeru .

@Anda, nu mai ai ce tunde din fericire pt mine .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dap, m-a ras doamna G.

2 people like this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dap, m-a ras doamna G.

Ba esti nebuuuunnnn, tre' sa-ti cautam alt nume, ca Eminescu n-a fost chelios niciodata :slap:

Share this post


Link to post
Share on other sites

A avut par de mic ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

A avut par de mic ?

A avut ceva acolo si data tot pe spate :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Senzational domnelor si domnilor!!!

Am aflat cine l-a tuns pe Eminescu aka Papa Smurf:

1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bai "fuiego" ia d-aci! 4yva4u9u.jpg

Sent from my Nokia 3310 using Tapatalk 2

2 people like this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Acum cateva zile am fost la Lidl pe Mihai Bravu sa fac o mica aprovizionare, impreuna cu sotia mea.

Unul din putinele locuri libere din parcare era langa un Volvo V50 2.0 D, perfect identic cu al meu. Diferea doar tapiseria, el o avea neagra iar eu o am gri deschis perlat.

Am parcat incantat langa colegul Volvist si desi ambele masini erau murdare , le-am admirat pentru o secunda. Le sedea bine impreuna.

Apoi am intrat in LIDL si mi-am vazut de cumparaturi linistit.

Cand am ajuns acasa, am expediat cumatra inainte cu cateva plase usoare si am ramas jos sa-mi termin tigara si sa iau apoi cumparaturile mai grele din portbagaj. Am pus mana sa ridic usa la portbagaj si am ramas blocat pentru cateva secunde......stergatorul meu de la luneta spate disparuse ca prin minune.

Multumesc din suflet colegului volvist care m-a lasat sa-mi zgariu geamul in caz c-as fi folosit stergatoarele. Il anunt pe aceasta cale ca exista un stergator de 6.09 lei la Auchan Vitan, marime 35 cm si se potriveste binisor la Volvo V50 pe spate. Il anunt in acelasi timp ca desi nu i-am retinut numarul de inmatriculare, i-am retinut multe detalii ale masinii si ca pe viitor daca ne intalnim la Lidl, o sa am grija sa-i fac pana pe toate rotile, pentru ca pe tarani nu-i inveti minte decat dandu-le in gura. Multa multa ......sanatate de asemenea! :smile:

Edited by FBogdan
5 people like this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Una e cand se injura X cu Y, si alta e cand X trimite 7 feluri de injuraturi la 7 destinatari, inclusiv mie.

In acest caz DA, consider ca am procedat corect. 3 din useri mi s-au plans mie, am luat masuri.

Iar din 2012 pana in 2014 au trecut vreo 2 anisori in care se mai schimba lucrurile.

Apropo, vezi ca esti off-topic, locul intrebarii tale era la "Probleme legate de forum" ;)

Carry on.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daca te-a injurat doar pe tine, problema e intre voi. Daca injura 7 utilizatori, problema e LA EL. Sa desenez ?

Mai facem mult offtopic ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Habar nu am cine e, sau daca a luat de la mine ceva. In 7 ani de activitate au luat multi multe lucruri de la mine. Iti dai seama ca daca era vreun protejee' nu ma infigeam in el, cum ziceai tu ca le iau apararea sa nu-mi gonesc clientii.

Nu vad legatura totusi... Si nu vad nici unde e bâza.

Share this post


Link to post
Share on other sites

propun in paralel cu acest topic, deschiderea unui nou topic, cu numele "loc pentru dat cu capul in perete", unde toata lumea sa se descarce.

Edited by LeChuck

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dar de ce sa murdarim un perete cand toata lumea are o baie si faianta e atat de usor de curatat ?! ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Acum cateva zile am fost la Lidl pe Mihai Bravu sa fac o mica aprovizionare, impreuna cu sotia mea.

Unul din putinele locuri libere din parcare era langa un Volvo V50 2.0 D, perfect identic cu al meu. Diferea doar tapiseria, el o avea neagra iar eu o am gri deschis perlat.

Am parcat incantat langa colegul Volvist si desi ambele masini erau murdare , le-am admirat pentru o secunda. Le sedea bine impreuna.

Apoi am intrat in LIDL si mi-am vazut de cumparaturi linistit.

Cand am ajuns acasa, am expediat cumatra inainte cu cateva plase usoare si am ramas jos sa-mi termin tigara si sa iau apoi cumparaturile mai grele din portbagaj. Am pus mana sa ridic usa la portbagaj si am ramas blocat pentru cateva secunde......stergatorul meu de la luneta spate disparuse ca prin minune.

Multumesc din suflet colegului volvist care m-a lasat sa-mi zgariu geamul in caz c-as fi folosit stergatoarele. Il anunt pe aceasta cale ca exista un stergator de 6.09 lei la Auchan Vitan, marime 35 cm si se potriveste binisor la Volvo V50 pe spate. Il anunt in acelasi timp ca desi nu i-am retinut numarul de inmatriculare, i-am retinut multe detalii ale masinii si ca pe viitor daca ne intalnim la Lidl, o sa am grija sa-i fac pana pe toate rotile, pentru ca pe tarani nu-i inveti minte decat dandu-le in gura. Multa multa ......sanatate de asemenea! :smile:

Stii sigur, sau aproape sigur ca cel cu volvo te-a facut ?

1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Confirm! Si eu am primit un mesaj de la individ, insa nu "l-am mai reclamat"

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now