feraru3333

topic la biiiiiiizzzzzzzzzzzzaaaaaaaaaaaaaa

1,100 posts in this topic

Confirm. Si eu am primit astazi dar nu-i bai. Sa continuam cu topicul la bazaaaaa :)

Astazi am invatat un cuvant nou in limbu roman. Bascau.... Adica de la bascalie, "fara bascau"

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cred ca ar trebui infiintata functia moderator de onoare (asa cum sunt pe la partide presedinti de onoare), unora le trebuie functia asta !

1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cred ca ar trebui infiintata functia moderator de onoare (asa cum sunt pe la partide presedinti de onoare), unora le trebuie functia asta !

La noi sunt si partide cu 2 presedinti! In seara asta am vazut la stiri cum se ''serveau'' reciproc Vadim si Funar ca nu-si aduc aminte care din ei a fugit primul cu flaconul de Rudotel!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu nu am primit nici un mesaj, nici macar de la o domnisoara in calduri ;D ;D ;D!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ca tot radeai de anunturile cu BMW full fara piele, ete anunt cu Volvo 2.4 Biotech.

Genial anuntul si geniala prezentarea, omul prezinta un motor ce inca nu a fost inventat de Volvo, bravo lui .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poate fi o idee pentru cei de la Volvo cum sa isi numeasca noua gama de benzinare. Ca tot e in trend acum cu BlueMotion,Bluetec.... :D La ei se vor numi BioTech....

Share this post


Link to post
Share on other sites

da vedeti ce consum are :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Impecabila masina... chiar si motorul, de necrezut.

Cat despre Full, poate a vrut sa zica de rezervor ca e plin, caci la optionalele de la Volvo niciuna nu e full option.

2 people like this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pai asa nu facem nici o treaba.cum naiba reusim sa ne vedem si noi..daca nu la o "nationala"?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu "pricipii"asta,dar sper ca realizezi ca eu chiar vreau sa ne vedem la o bere ,rom ,gin tequila sau apa plata.doar de dragul de a ne vedea.nu am nimic de impartit cu tine..in afara celor enumerate mai sus.

PS.oricum tre sa ne vedem ca-ti sunt dator cu o bere :D

1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pai in cazul asta doctore, facem asa;cand o sa ajung pe la cj, o sa iti dau un semn.daca ai sa ai placerea sa ne vedem,bine, daca nu, nu!si o sa vad cum fac sa intri in posesia berii ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu dar ma gandeam sa iti trmit berea cu un curier.e mai finut asa.sau?

1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Buuuunnnn cozonacu ala....:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Adică, eu nu vreau să cunosc oameni care fluieră după femei pe stradă

Adica? Ce inseamna asta? Nu vrei sa ne vedem? Dar cu femeile fluierate pe strada ce ai? Ce ti-au facut? Nu trebuie si ele fluierate?

Share this post


Link to post
Share on other sites

sper ca nu da la export coconacu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

trebuie sa incerc si eu :)

sa vad care e treaba

Share this post


Link to post
Share on other sites

Din cite stiu biodieselul ataca furtunele.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Din cite stiu biodieselul ataca furtunele.

Da, dar nu la toate. Ca si exemplu a mea este pregatita in sensul asta si foarte posibil si a ta sa fie, defapt volvo e posibil sa fie singura sau printre putinele marci care ofera din fabrica acest lucru.

Share this post


Link to post
Share on other sites

De curiozitate :

Putem stringe / depozita in canistre orice ulei vegetal folosit in gospodarie pentru prepararea mincarii ? Cum facem ? Il filtram din tigaie si-l punem intr-o canistra ? Cit putem sa-l tinem in canistra ?

Trebuie neaparat amestecat cu motorina pe timpul depozitarii ? Iarna nu e prea gros pentru filtrul de motorina ?

Edited by iulirx

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now