eddy

Intalnire la Ploiesti

67 posts in this topic

Indiferent unde, va fi bine. La ce oră propuneţi întâlnirea?

Ma gândesc că ar fi bine pe la 13:00. Ce zice organizatorul?

Că nu prea a mai scris pe aici...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Deci : simbata la ploiesti, prima intilnire volvo aici.

Marius Daniel

Maverick

Vlp

Iulirx

Laura ? (daca vii poate facem un dans....)

Eddy ?

BUZAUL ?

Buzaul are bilete la "Brenciu"...Pot sa fac un "detour" insa prin Ploiesti, pentru a revedea vechi prieteni! ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

&Avx : Brenciu cântă bine, dar mai pe seară, aşa că ai timp.

Ar fi bine ca Eddy sau Iulirx, să ia decizia privind locul şi ora, căci mai sunt doar două zile.

În rest, da, grătar, orice, numai proteine să fie, că am fost vampirit la maxim în ultimele două luni.

Eu pot să beau şi vin, căci am şofer personal ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sa nu mai pierdem vremea - orele 11:00 la Ploiesti - iulirx ne astepti te rog la intrare in Ploiesti inainte de primul pod venind dinspre Bucuresti.

Gata s-a stabilit locul si ora intalnirii.

Restul e can-can.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Atunci ramine simbata 24 martie la parcul Bucov la ora 13.00 - 13.30.

Putem face acolo un gratar, putem merge la o circiuma in parc sau in ploiesti, vedem la fata locului cum procedam. Ne descurcam noi, ca de fiecare data !

Pentru cei care vin din bucuresti :

-La primul sens giratoriu (de la lukoil) mergeti inainte, dupa 200m ajungeti a al doi-lea sens giratoriu si o luati spre buzau (aproximativ inainte, nu faceti stinga sa intrati spre ploiesti, tineti drumul de centura)

- Tineti, in continuare centura pina la indicatorul spre buzau, dreapta si intrati pe dn1b.

-Mergeti spre buzau aprox 1-2 km ,treceti podul peste teleajen , mai mergeti 500 m si la prima intersectie faceti stinga spre parc.

- Tineti drumul drept pina dati de parcare (aprox 1 km)

Edited by iulirx
2 people like this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Detaliată descrierea, nu avem cum sa nu găsim locul. Şi ora 13:00 - 13:30 e potrivită, sper, pentru toată lumea.

Mulţumim, Iulian!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma puteti suna cu 15 min inainte de a ajunge la barcanesti (cam cind ajungeti la ciolpani) si va astept eu acolo inainte de primul sens giratoriu. (0726.717.961)

Edited by iulirx

Share this post


Link to post
Share on other sites

venim si noi!!! ;)) poate ne orgnizam bucurestenii la iesire sa merem impreuna...

Share this post


Link to post
Share on other sites

venim si noi!!! ;)) poate ne orgnizam bucurestenii la iesire sa merem impreuna...

unde si la cat ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

din ce am vorbit aseara , in jurul orei 10, la petrom-ul de la iesirea din bucuresti, pe dreapta dupa fantana Miotita. Vin -maverick(cu pacientul Marius), vlpvlp06, funkydj85. deocamdata ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Orele 10:00 Petrom Baneasa - plecarea - cine vrea un cafei inainte sa ajunga inainte de ora stabilita astfel incat sa plecam la orele 10:00.

Share this post


Link to post
Share on other sites

S-ar putea sa vin si eu cu prietena. :headbang: Poate la intoarcere conduce ea ca sa pot bea o bere...doua.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Deci, aşa a rămas, noi, "capitaliştii", ne strângem la locul indicat de Maverick, la ora 10:00. Probabil că în jurul orelor 11:30 vom fi la parcul Bucov. În cele din urmă, am reuşit să pun baterie nouă pe maşină, am spălat-o şi vin motorizat. Mulţumesc mult Mav, dar atât de mult îmi doresc să conduc, încât nu ma pot abţine.

Ne vedem dimineaţă.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Off, tocmai acum cand am o problema cu al meu s40... As fi vrut sa vin si eu, mai ales ca sunt deocamdata in Ploiesti.

Numai ca din pacate sambata trebuie sa umblu pe la service, chiar daca inca nu stiu unde sa ma duc, nu stiu vreunul care sa agreeze Volvo.

Ma descurc eu, sper... Distractie placuta la intalnire!

Share this post


Link to post
Share on other sites

noi servim cafeua acasa. pe la 10 punct ne vedem la petrom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Off, tocmai acum cand am o problema cu al meu s40... As fi vrut sa vin si eu, mai ales ca sunt deocamdata in Ploiesti.

Numai ca din pacate sambata trebuie sa umblu pe la service, chiar daca inca nu stiu unde sa ma duc, nu stiu vreunul care sa agreeze Volvo.

Ma descurc eu, sper... Distractie placuta la intalnire!

Incearca la toyota, eu acolo ma duc...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bine-nteles !! Primim pe toti carora le face placere sa vina !

Share this post


Link to post
Share on other sites

La ce ora este mai exact intalnirea?Ca eu plec la 11 din Bv

Share this post


Link to post
Share on other sites

La ce ora este mai exact intalnirea?Ca eu plec la 11 din Bv

Salut! pe la 13:00 se intalnesc, dar pana cumpara cele necesare pentru gratar, ajungi!

Share this post


Link to post
Share on other sites

post-998-0-37891300-1332623310_thumb.jpg

nu s-a facut gratar. s-a mancat, s-a baut, ne-am simtit bine!!! mai tarzior au venit si Avx-ul si blackhole, si rs-ul lu' Iuli.

Share this post


Link to post
Share on other sites

post-998-0-37891300-1332623310_thumb.jpg

nu s-a facut gratar. s-a mancat, s-a baut, ne-am simtit bine!!! mai tarzior au venit si Avx-ul si blackhole, si rs-ul lu' Iuli.

Si doar o poza? Unde-s restul? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am mai facut eu ceva poze.A fost o zi super faina

mai ales pentru Iulirx....post-3087-0-41187800-1332659583_thumb.jppost-3087-0-41187800-1332659583_thumb.jppost-3087-0-59066800-1332659646_thumb.jppost-3087-0-21617800-1332659681_thumb.jppost-3087-0-54979100-1332659725_thumb.jppost-3087-0-19575900-1332659770_thumb.jppost-3087-0-18299200-1332659836_thumb.jp

post-3087-0-02422700-1332659615_thumb.jp

Share this post


Link to post
Share on other sites

Foarte frumos, cum se numeste restaurantul acela ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now