musashi1973

Nationala 2013 (6 - 8 Septembrie)

263 posts in this topic

V-am citit cu sufletul la gura postarile si am de adaugat citeva ganduri:

- rog pe toti cei care au trait bucuria de a fi ACOLO, la Nationala, sa ne impartaseasca prin citeva randuri cum s-au simtit. Orice gand este binevenit si asteptat. Anul acesta observ cu parere de rau ca "feedback-ul" e destul de firav...Inca mai asteptam poze, filme, ORICE...

...

Acelasi Matrixxx, cu bune si rele, care va iubeste.

Unii dintre cei veniti la Cheile Butii nu mai au acces sa scrie (a se vedea si verifica de moderatori cazul Nely, care s-a plâns ca nu se mai poate loga). Poate mai sunt si alte cazuri.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pai si noi de ce abia acum aflam ca nu se poate loga ?

Vorbesc cu Adrian sa incercam sa rezolvam !

1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Si totusi .. poze ? :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Filme...orice in plus ?...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salutare, dragilor! Timpul nu-mi este suficient insa v-am pregatit un "sneak preview" :

5 people like this

Share this post


Link to post
Share on other sites

No way, man! Insa m-ai facut curios: am verificat link-ul pus pe pc,laptop, tableta, smartphone...totul ok! "Circula" chiar si pe fb... ;D

Nu stiu de ce nu-l poti vizualiza...sincer imi pare rau!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Unfortunatley this SME-music content is not available in Germany because GEMA is not granted the repective music publishing rights. Mesajul asta imi apare pe youtube cand dau play. La mine e problema ca nu prea pot vizualiza clipuri din afara tarii ca asa vor idiotii astia dar nu-i bai ca intru pe facebook si il vad. Multam fain

Share this post


Link to post
Share on other sites

K! Incearca aici: https://www.facebook...4536093?fref=ts

In principiu, este cam acelasi lucru...Bonus pt tine : este HD si am mixat cu audio original... ;)

Edited by avx

Share this post


Link to post
Share on other sites

Unfortunatley this SME-music content is not available in Germany because GEMA is not granted the repective music publishing rights. Mesajul asta imi apare pe youtube cand dau play. La mine e problema ca nu prea pot vizualiza clipuri din afara tarii ca asa vor idiotii astia dar nu-i bai ca intru pe facebook si il vad. Multam fain

In cazul in care folosesti Firefox, mergi la add-ons ,apoi cauti YouTube Unblocker,il instalezi si gata.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@lik1999 Nu demult am instalat google chrome si ma prea stiu la setarile lui dar nu-i problema m-am uitat pe facebook la clip si poze. Oricum cei care ati fost v-ati distrat chiar fain. Pe Brava si Matrixxx i-am recunoscut din poze pe restul nu. Asa ca faceti bine si completati aici: sa va cunoasca si cei care nu dau pe la intalniri, asa ca mine. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Multumim pentru preview !! :hello2:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now