Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

themircea

Tavite portbagaj, presuri / covorase auto, bandouri

365 posts in this topic

  Da Mircea,le-am pus si vin PERFECT deci poti spune la toti care au 850 ca sunt pe stoc covorase pentru masinile lor.Merci si toate bune! :wave:

P.S.Scuze de intarziere dar abia acum am ajuns acasa,iar covorasele erau martea trecuta in Bucuresti  :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut Mircea,

M-ar interesa niste covorase de cauciuc si tava portbagaj pt un S40 2004. Ai pe stoc?

Covorasele au si acele gauri de fixare?

PS: Daca a mai cumparat cineva, spuneti-mi si mie va rog cum vin?

O zi buna!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut!

capi_1977  - Ma bucur sa aud asta! Vom face si adaugirea in catalog.

Iti multumesc inca o data!

Myhnea  - Tavita 151 ,  covorasele 125 ; reducere 10 si curierat gratuit.

Cat despre feedbackuri, citeste te rog paginile anterioare ale topicului.

Ceau!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zi-mi te rog doar daca au gauri de fixere covorasele de cauciuc. Daca au imediat am si facut comanda.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Din cate imi spusese mie cele de pe fata aveau gaurile de fixare,acum poate o avea pe toate 4.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Myhnea:

Da, au toate 4 gauri de fixare.

Eu le-am pus peste covorasele de mocheta , deci nu stiu daca se potrivesc gaurelele .

Ce pot sa-ti spun e ca forma covoraselor de cauciuc se potriveste perfect si ca sunt multumita de ele.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Multam mult Irina :-* Gata...m-ai convins. Trebuie sa iau legatura cu Mircea 8)

Mircea, sa-i faci discount Irinei la urmatoarea comanda :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Se multumeste Mircea!  :thumbsup2:

Au mers ca unse. La fix inclusiv gaurile de fixare.

Cele bune si spor la treaba!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut!

vita_fresh2008  - 140 ron.

irina_f   - Multumesc!

badgogo - Noi iti multumim! Ma bucur ca-ti plac!

Weekend placut!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Multumesc!Daca iau covorasele pentru mazda si tavita portbagaj pentru S40 in aceeasi comanda mai beneficiez de reducere? ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut!

vita_fresh2008  - Normal!

Noi am gandit ofertele in acest mod pentru ca am banuit ca pe forum oamenii se cunosc si se vor strange sa comande impreuna si sa aiba avantaje suplimentare la cumparari combinate.

Ceau!

Share this post


Link to post
Share on other sites

mircea, eÅŸti, cumva, pe Åžagului?

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Mircea

Multumesc mult, sunt foarte multumit de covorase si tavita, se potrivesc perfect, inclusiv gaurile de fixare. Nu ma asteptam sa vina asa bine. Calitate: nota 10. Promtitudine: nota 10. Deci...comandati cu incredere!!!

Paste fericit!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut!

Heimdallr - Nu, dar pe Calea Sagului sunt 3 dintre distribuitorii nostri.

Myhnea  - Iti mutumesc pentru vorbele si notele bune si pentru ca esti clientul nostru! Sper sa ne mai auzim!

Ceau!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut. Pentru Volvo S80 m-ar interesa presurile de interior, dar din material textil. Am din cauciuc. Imi spui te rog un pret?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut!

Vitalie - Cauciuc sau mocheta? 140-155 ron, respectiv 100-120 ron

Vezi detalii pe link-ul din postul anterior. Cele de cauciuc sunt (vezi Model Special) chiar "langa" cele de mocheta.

Ceau!

Share this post


Link to post
Share on other sites

vreau covorase caucuc pt Rover 75 an 2003, bej,

Tel 0771548359

Share this post


Link to post
Share on other sites

Buna Mircea, doresc si eu urmatoarele: 1 set covorase cauciuc + 1 tavita portbagaj pt. Volvo V40 an 2001 (are CD changer in portbagaj), 1 set de covorase cauciuc + 1 tavita portbagaj Opel astra break an 2007, si o tavita portbagaj pt. un Range Rover an 1999! Te rog sa-mi spui cum facem cu plata si factura!Cred ca cel mai bine iti trimit un PM cu datele! Multumesc

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut!

dragos75 - sunt toate pe stoc. Preturile le-ai vazut deja, banuiesc.

Reducerile sunt dupa cum urmeaza: 10 ron la fiecare set de covorase pentru ca-s pereche cu tavitele ; 10 ron la fiecare tavita pentru ca-s trei bucati pe livrare.

Ai vazut si poza tavitei de V40? http://www.rimimg.ro/catalog/volvo-c-21_60.html  -  te rog sa compari poza tavitei cu forma portbagajului tau si sa vezi daca CD changerul incurca sau nu.

Exista masini (cum ar fi unele BMW-uri) la care portbagajele/tavitele difera in functie de CD-changer. La alte masini (Audi, Skoda etc) CD changerul nu afecteaza forma portbagajului, ci doar "umple" un dulapior care oricum exista. Sa vedem la V40...

Plata - direct la curier.

Factura - te rog, toate datele necesare, precum si un numar de telefon.

Oricand doresti, pot pleca spre tine. Daca vrei sa plece azi, te rog sa suni la colegii mei ca eu mai intru pe forum abia maine si nu am cum sa descarc datele.

Ceau!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut!

dragos75 - eu iti multumesc pentru ca esti clientul nostru si sper sa ne mai auzim!

Sa inteleg ca la V40 CD changer-ul era in vreun dulapior si nu a schimbat forma portbagajului? Nu de alta, dar am scrie si in catalog : "si pentru modelele cu CD changer in portbagaj".

Multumesc!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu, e chiar in portbagaj si covorasul a ramas un pic ridicat, dar nue nicio problema!Multumesc inca o data!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.