Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

themircea

Tavite portbagaj, presuri / covorase auto, bandouri

365 posts in this topic

Salut!

virusorin - Iti multumesc pentru comanda! Ieri au plecat spre tine toate cele pe care le-ai dorit.

Cat despre greseala de model nu are cum sa fie: e Volvo S40 (sedan, prin urmare) din 2007, adica generatia de dupa 2004 pana in prezent. E complet si unic determinat. Sigur va fi OK!

Crede-ma, daca aveam dubii despre generatie, model, caroserie, an - te-am fi bazait noi cu intrebarile... Stai linistit, nu trimitem niciodata pana nu identificam masinile fara urma de echivoc.

Oricum, iti stam la dispozitie!

Ceau!

Mircea

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut Mircea!

Ai primit PMul?caci l-am trimis ieri dar nu te-am anuntat...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut!

blueazimut   - Abia acum am avut vreme sa ma uit. Te sunam maine si tot maine pleaca spre tine.

Ceau!

Mircea

Share this post


Link to post
Share on other sites

salut.......m a anuntat sotia ca au sosit preshuletele si tavitza.....

              - nu pot sa spun decat multumesc .

                - am sa va fac reclama amicilor mei cand ajung in tara :3some:. sunteti serioshi si asta conteaza mult intr o romanie plina de "crize" ;);)

                                        numai bine.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut!

virusorin   - Eu iti multumesc ca ai cumparat de la noi si pentru vorbele bune!

Multumesc si pentru intentia de a ne recomanda si prietenilor! E cel mai mare ajutor pe care ni l-ai putea da.

Am inteles ca masina e in garaj. Nu ai putea sa o rogi pe sotia ta sa le puna in masina?

Ceau!

Mircea

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut !

ma intereseaza si pe mine un set de covorase si o tavitza de portbagaj pentru un S40 , 2008 an de fabricatie.  daca le  aveti pe stoc lasati-mi un mesaj pentru a face apoi comanda prin PM. singura doleantza ar fi ca data de ajungere a coletului la destinatie sa fie dupa 29 octombrie.

Multumesc,

George .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut!

georges  - Tavite pentru S40 dupa 2004 sunt pe stoc, dar din pacate covorasele s-au terminat azi dimineata.

Primim din nou in vreo 10 zile. Sunt deja comandate si platite, dar deocamdata nu pot decat sa-mi cer scuze ca s-au terminat de pe stoc.

Daca nu-i tarziu, te rog, da-mi un numar de telefon si te sunam noi cand ajung, iar a doua zi le primesti.

Multumesc!

Mircea

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut!

Nu-i nici o graba, e bine totusi ca aveti cereri. Ramane ca atunci cand vin covorasele sa ma sunati la nr: 0743556520 si sa stabilim celelalte detalii. Tavitza ma gandesc ca e bine sa vina odata cu covorasele.

Week-end placut!

George. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Georges:ti-am luat-o inainte  ;D

Au ajuns covorasele...totul e ok...multumesc!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut!

georges  - Multumesc! Te vom suna imediat ce primim din nou covorase de S40 II.

blueazimut  - Da, deodata cu comanda ta a venit si o comanda de la o reprezentanta si ne-a golit de S40/V50/C30...

Ma bucur ca-ti plac covorasele si iti multumesc ca ai cumparat de la noi! Iti stam la dispozitie si pe viitor.

Ceau!

Mircea

Share this post


Link to post
Share on other sites

@themircea

Ma intereseaza presuri pentru S40 din 2001 dar o culoare deschisa (bej, crem, chiar gri). Multumesc!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut!

cristian11  - De cauciuc sau mocheta?

Cauciuc - la toate cele 4 fabrici cu care lucram, sunt doar negre. Imi pare rau!

Mocheta - pot fi si beige. Vezi pe una dintre paginile anterioare toate detaliile despre configurarea covoraselor de mocheta, preturi etc.

Multumesc!

Mircea

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut!

cristian11  - pretul celor de mocheta e 100-110 ron, in functie de cum ti le configurezi. Vezi, te rog, pe una din paginile anterioare un post cu detalii despre materiale, culori, margini, prinderi etc.

Livrarea celor de mocheta este in 3-4 saptamani.

Ceau!

Mircea

Share this post


Link to post
Share on other sites

salut.....le a probat(covorashle si tavitza)....sunt ok...multam si spor la treaba.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut!

virusorin  - Iti multumesc inca o data si sper sa ne mai auzim!

Ceau!

Mircea

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut Mircea!

Mi-au ajuns covorasele si tavitza ieri, trebuie sa va multumesc pentru promptitudine. Spor la comenzi!

O zi buna !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut!

georges - Eu iti multumesc pentru ca ai cumparat de la noi si iti stam cu placere la dispozitie si pe viitor!

Multumesc!

Mircea

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut Mircea! Daca mai ai disponibile, as dori si eu un set de covorase de cauciuc pentru un S40 an 2006.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ceau Irina!

Sigur ca sunt disponibile. 125 ron + 15 ron un partial din curierat.

Tavita pentru portbagaj , nu doresti? Ar fi reduceri mai mari si mai multe.

Reduceri pentru forum si promotie impreuna cu COBI Romania www.cobiromania.ro (o alta divizie a noastra) – jucarii de construit COBI, pentru cei care doresc un cadou pentru copii!

Pe scurt, pana cum aveati curierat gratuit sau reduceri. Acum puteti alege sa primiti jucarii de valoare mult mai mare decat discounturile sau avantajele de pana acum.  Rezolvati si niste cadouri...

• la fiecare tavita pentru portbagaj, primiti gratuit un mic covoras anti-slip pentru bordul sau torpedoul masinii

• la tavite, bandouri sau cotiere– 10% reducere sau curierat gratuit sau primiti o jucarie Cobi de 100-115 piese, in valoare de aprox.32–33 ron !

• la covorase (cauciuc si mocheta)– suportam noi o parte din curierat si mai aveti de plata doar 15 ron, sau primiti la fiecare set de covorase o jucarie de construit Cobi de 60 de piese, in valoare de 20 ron.

• la covorase + tavita/bandouri/cotiera (pereche sa fie, chiar daca nu-s pentru aceeasi masina) – aveti 10 ron reducere la covorase si curierat gratuit sau alegeti jucarii Cobi in valoare de 50 ron !

• la mai multe tavite/bandouri/cotiere pe livrare – reduceri intre 8 ron/buc si 15 ron/buc sau, la 5 tavite sau bandouri /livrare, aveti al 6-lea produs gratuit, in valoare de maxim 150 ron ; alternativa Cobi, in oricare varianta, puteti alege jucarii Cobi de valoare semnificativ mai mare decat suma discount + transport.

Daca alegeti varianta cu jucariile Cobi, costurile de curierat ce va raman sunt intre 20-24 ron (tot un partial, desigur... )

Daca doriti o alta jucarie, mai scumpa decat discountul respectiv, platiti doar diferenta, evident.

Multumesc!

Mircea

www.rimimg.ro

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am nevoie doar de covorase, pe varianta cu un cost partial de curierat de 15ron. Mersi oricum de sugestie.

Sa imi spui te rog cum iti comunic datele.

Multumesc!

Share this post


Link to post
Share on other sites

ptr Astra H Caravan tavita porbagaj?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut!

irina_f - telefon, mail (la adresa de pe site-ul din semnatura), PM, SMS etc

Important este sa scrii nick-name-ul de forum, un numar de telefon, date de facturare si date de livrare.

Daca primim informatiile pana la ora 13, azi si pleaca spre tine. Eu nu mai intru pe forum pana deseara, asa ca daca vrei sa plece azi, te rog sa folosesti una dintre celelalte modalitati.

fffff - Da, este pe stoc. 151 ron, minus 10% sau curierat gratuit sau jucarie de 110-115 piese de pe cobiromania.ro

Mai primesti in plus si un covoras anti-slip micut pentru bord.

Ceau!

Mircea

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut Mircea,

poti sa imi spui cat costa un set de covorase de cauciuc pentru iarna( tip tava, cu marginea inaltata) si o tava pentru portbagaj, masina este un S40 2001-2004.

Multumesc.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut!

tybyS40  - toate covorasele de cauciuc pe care le vindem noi au margine inaltata. Bun, marginea are 1 cm inaltime, nu 4 cm ca la alea turcesti sau chinesti din piata. Vezi poze mai sus pe topic sau pe site-ul din semnatura.

S40 96-2003 - tavita portbagaj 151 ron, covorase cauciuc - 125 ron

De aici mai scazi reduceri in functie de produs si de combinatia de produse pe livrare - cateva posturi mai sus.

Multumesc!

Mircea

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.