Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

themircea

Tavite portbagaj, presuri / covorase auto, bandouri

365 posts in this topic

Salut!

irina_f - telefon, mail (la adresa de pe site-ul din semnatura), PM, SMS etc

Important este sa scrii nick-name-ul de forum, un numar de telefon, date de facturare si date de livrare.

Daca primim informatiile pana la ora 13, azi si pleaca spre tine. Eu nu mai intru pe forum pana deseara, asa ca daca vrei sa plece azi, te rog sa folosesti una dintre celelalte modalitati.

fffff - Da, este pe stoc. 151 ron, minus 10% sau curierat gratuit sau jucarie de 110-115 piese de pe cobiromania.ro

Mai primesti in plus si un covoras anti-slip micut pentru bord.

Ceau!

Mircea

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut Mircea! Au ajuns covorasele. Urmeaza sa le "montez"  ;D

Multumesc frumos . Succes.  :thumbsup2:

Share this post


Link to post
Share on other sites

SALUT!

PENTRU UN XC 90 DORESC SI EU PRESURI DE CAUCIUC, CIT COSTA SI DACA SUNT IDENTICE CU CELE ORIGINALE?

0767396044  VIOREL  ASTEPT UN RASPUNS!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut!

irina_f - Iti multumesc ca ai cumparat de la noi si iti stau la dispozitie si pe viitor!

toma - Avem pe stoc si covorase de cauciuc pentru XC 90. 125 ron.

Sunt covorase de prima echipare pe pietele Vest EU - tot acolo si produse, iar matritele sunt toate avizate de producatorii masinilor. Sunt suficient de "orginale" ?  ;D

Weekend placut!

Mircea

Share this post


Link to post
Share on other sites

salut. am un prieten care are o HONDA FRV din 2007 si lar interesa o tavita si presurile daca le ai si la ce pret?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut!

tim - Tavita pentru portbagaj putem aduce. Pe stoc nu avem pentru ca se vand putine FRV-uri in RO.

Covorase de cauciuc, insa, nu avem. Nici unul dintre producatorii pe care-i stim nu au FRV-ul in catalog. Sorry!

Ceau!

Mircea

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut Mircea, un pret pentru o tavita de portbagaj pentru un XC90 2005 se poate? Si disponibilitate pe soc?

Merci,

Bogdan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut!

BoG   - este pe stoc. 151 ron, minus 10% sau curierat rapid gratuit.

De vreo 3-4 saptamani avem si covorase de cauciuc pentru XC90 si XC60. Pana nu demult, aceste doua modele nu erau in catalogul de covorase.

Ceau!

Mircea

Share this post


Link to post
Share on other sites

Merci Mircea.

Da-mi te rog adresa voastra din Timisoara. O sa vina unul dintre colegii mei de acolo (pentru 10 % v-a spune ca vine din partea mea  ;) . e ok?).

Merci

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut!

BoG - Sigur, dar degeaba iti dau acum adresa. Noi suntem importatorii - nu avem magazin, ci doar depozit.

Evident ca-l putem servi de aici, dar te rog sa-i spui sa ne sune cu 1-2 ore inainte de a veni pentru ca: 1.produsele trebuie scoase din depozit si nu putem cat ai bate din palme; 2. s-ar putea sa nu fie nimeni care sa aiba dreptul sa-l serveasca sau 3.poate tocmai avem livrari catre reprezentante sau distribuitori si nu avem cum sa ne oprim.

Desigur, cand ne suna il si indrumam spre depozit.

Multumesc!

Mircea

Share this post


Link to post
Share on other sites

Merci mult Mircea. Numarul din semnatura e al tau? Intreb pentru ca voi veni chiar eu la Timisoara (marti sau miercuri). Asa ca te voi suna.

Inca odata merci,

Bogdan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut!

BoG - Numerele sunt ale firmei. Oricine raspunde este competent si indreptatit in a te servi cat de bine putem.

Multumesc!

Mircea

Share this post


Link to post
Share on other sites

presurile din interior pt un 960 din 92,cele in forma de tavite.la ce pret sunt si daca le ai.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut Mircea, am luat anul trecut covorase de interior de la tine si acum as fi interesat si de o tavita portbagaj pt S60. Fa-mi o oferta te rog.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut!

jhon81  - Din pacate, de la Volvo avem doar covorase pentru generatiile de dupa 1996  - S, V si XC.

Pentru 960 avem, insa, tavita pentru portbagaj.

Imi pare rau!

NDB1177  - Iti multumesc ca apelezi inca o data la noi!

Avem pe stoc tavita pentru S60. 151 ron, minus 10% sau livrare gratuita prin curier rapid.

Daca vrei, te rog suna-ne azi pana la pranz si tot azi pleaca spre tine.

Ceau!

Mircea

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am sunat azi la voi si a ramas sa ma contactati cand primiti covorase de cauciuc pentru un S40\V50.

Telefon de contact : 0746.099.706 sau PM aici pe forum

Cand sunt disponibile sa ma contactati !

Ms

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut Mircea

M-ar interesa si pe mine niste covorase de cauciuc,pt. XC70 din 2001

Cat costa,si spune-mi te rog,daca  cele din spate au o prelungire cumva si pt. mijloc

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut!

Roberto  - in mod normal, pana la jumatatea lui Ianuarie primim. Te sunam imediat ce apar.

claudiu  - inteleg ca e modelul de dupa 02.2000, da?

Din pacate, si pentru acesta s-au terminat covorasele, dar primim din nou in Ianuarie.

Pretul e 125 ron.

Nu, covorasele din spate nu au acea extensie pentru tunelul median. Se pare ca in Vest nu se cere.

Craciun Fericit, tuturor!

Mircea

Share this post


Link to post
Share on other sites

Atunci,cand le primesti,dai un semn,pentru ca le vreau.

Multumesc

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut Mircea,

un pret si disponibilitate pentru un set se covorase din cauciuc si tavita portbagaj pentru XC60, se poate?

Si daca este posibil pana pe 29-30 ? ...stiu ca este cam in pripa :)

Multumesc mult.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Te rog oferta pentru tavitza portbagaj si covorase sub forma de tavitza pentru s 60, 2003

Multumesc frumos

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut!

claudiu - OK.

LucAndrei  - din pacate, pentru XC60 s-au terminat si tavitele si covorasele.

Primim din nou in prima jumatate a lui Ianuarie.

Tavita - 151 ron ; covorase - 125 ron

Daca sunt ambele pe livrare ai inca 10 ron reducere la covorase si curierat rapid gratuit.

Daca nu e tarziu si poti astepta, te rog sa-mi scrii un numar de telefon si te suna colegii mei imediat ce apar cele dorite de tine.

vitalie   - tavita e pe stoc. Covorasele, insa, nu.

Tot restul informatiilor - ca in raspunsul catre LucAndrei de mai sus.

An Nou Fericit!

Mircea

Share this post


Link to post
Share on other sites

LucAndrei  - din pacate, pentru XC60 s-au terminat si tavitele si covorasele.

Primim din nou in prima jumatate a lui Ianuarie.

Tavita - 151 ron ; covorase - 125 ron

Daca sunt ambele pe livrare ai inca 10 ron reducere la covorase si curierat rapid gratuit.

Daca nu e tarziu si poti astepta, te rog sa-mi scrii un numar de telefon si te suna colegii mei imediat ce apar cele dorite de tine.

Share this post


Link to post
Share on other sites

In regula, astept sa vina ambele,

0747953124

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut si La Multi ani!

LucAndrei si vitalie - Multumesc! Va sunam imediat ce apar cele dorite de voi.

Ceau!

Mircea

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.