87 posts in this topic

Am gasit urmatoarele posibilitati de cazare :

1. o cabana de 6 camere ,5 bai, sala de masa , bucatarie , teren de tenis , parcare , foisor , gratar .  Libera in primul weekend din septembrie. 

Pret: 1500 lei  (1800 in cazul in care este frig si trebuie incalzita)

20160410_180729.jpg

20160410_180744.jpg

20160410_180725.jpg

20160410_180050.jpg

20160410_180524.jpg

20160410_180528.jpg

20160410_180632.jpg

20160410_180638.jpg

20160410_180625.jpg

20160410_180546.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

A doua locatie , tot libera in primul weekend din septembrie , este http://www.bellavistasighisoara.ro/index.php/en/ , ~20 de camere cu baie, are si loc pt. Camping. Pretul nu mi-l amintesc exact (am fost cu Vadim , revine cu detalii despre pret. ) 

Locatiile sunt la una langa celalalta (50-100m una de cealalta)

Masa festiva se poate tine la restaruantul de pe terasa de unde a fost facuta prima poza :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Propunere: poate totusi gasiti o SINGURA locatie in care sa incapa toti participantii.

La Rm.Valcea a iesit cam aiurea cu imparteala intre cele 2 pensiuni...

3 people like this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sunt 3 locatii in zona : 22 (sper sa imi amintesc bine) de camere , 6 camere . A 3-a e ocupata . 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Se pare ca 2-4 ramane. Este singurul weekend in care am gasit cazare. 

Maine o sa actualizez lista cu participantii, strangem un avans si rezervam .

1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

s-a oprit numaratoarea la nr 8 onezero ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

1.Brava

2.Mav

3.Dalin

3.Iulirx?

4.Marius Daniel?

5.Claudiu2525

6. Midnight Caller (sper cu tot cu 400HP, nu tot cu 250) :))

7. avx

8. CataP

Share this post


Link to post
Share on other sites

9. MarianBr...m-as incadra in ultimul week-end din august

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dacă nu se sta intr-o singură locație, nu e bine.  Ne întâlnim  să  fim împreună,  nu?

Edited by mariusdaniel
1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vad ca usor usor ne strangem. Atunci sa ne apucam de rezervat!!

Am sa-l rog pe Alex (Midnight) sa bage un cont pt depunerea unui avans ca sa facem rezervarea. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gata, acum stiu : pe 1 septembrie sint acasa ! Deci vin oriune ar fi ! Apropos, unde e ? Anul asta vin cu RS-ul ca "mi-e foame" de km. Buga, vii ?

Vino si tu cu Rrrr-ul sa facem si noi o coloana ! Promit ca stau in spatele tau ! :) Hai ca stiu ca n-ai bani, dar ai ! Si stiu ca n-ai voie, dar ai ! Si stiu ca nu-ti place, da-ti place ! Ce sa zic, eu, mama omida ! Aaa, poate ai nunta ! Cam tirziu sefu' ! Sau botez... dar nu te face pe tine o baita in cadita , nu ?

TE ROG !

Edited by iulirx

Share this post


Link to post
Share on other sites

Inmormintare n-ai, ca te stiu viu !

1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Si nici de nascut nu cred ca esti in stare ! Numai o singura data merge !

Tu vino, sa nu faca astia misto numai de mine !

Edited by iulirx

Share this post


Link to post
Share on other sites

Parca si cu danyx as avea o problema ! dar nu cred ca vine...

Bun ar fi V8-ul lui pe strazile patriei ! Si cu Tomita ! Frate, chiar daca ti-ai luat bmw, tot prietenul meu esti. Prietenul care m-ajuta sa ma simt bine ! Mai ales daca vii si tu cu un bmw ! Te rezolvam noi ( io si matrixx, ca nu ne doare ! :) ) Macar sa vii tu cu un M5. Sa am si eu un motiv sa-mi iau un GTR !

Ca nu ma crede nevasta ! Asa sint eu, timpit !

 

Edited by iulirx
1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Asaveaomareplceredacaarvenisioameninoi ! Credcanum-arlasainimasanufaccinstecelorcarevinprimadata ! DacavinesiXC90-ulebine,ca nevasta-meaarresieaundesadoarma.

lasatiodracudemindriesiveniti !

Edited by iulirx

Share this post


Link to post
Share on other sites

Volvo e un fier, ca toate celelalte ! Noi sintem prieteni, altfel decit ceilalti !

SI NUMAI ASTA CONTEAZA ! Ne-a imprietenit Volvo, dar noi sintem NOI ! Veniti !

 

Edited by iulirx
3 people like this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Maverick, Dani dy, unde sinteti fratior? nimic, nimic ? dar Alex, sefu' forumului, unde sinteti domnilor ? nimic, nimic ? Nebunul din Cluj, unde e ? Se stie el ! AlexB e in puscarie, nu vine ! E o intilnire intre NOI ! Asa cum sintem, nu cum am vea sa fim ! Feraru , tie nu-ti zic nimic ! Vadim, te ocupi, nu ? Astia mai noi, cel care a facut intilnirea de la Brasov, nimic, nimic ? La Slobozia ne-am simtit extrordinar, orgnizatorul, nimic, nimic ? Germania, Brasovul(Adi), nimic, nimic ? Timisoara, Iasiul, Bacaul , nimic,nimic ? Buzaul stiu ca nu vine ! Singur !

Astia vechi in forum. Faceti si voi ceva bun : veniti ! Bogdan G ar fi un participant care ar aduce dupa el minim 15 oameni. Il invit eu, pe banii mei !

 

Edited by iulirx

Share this post


Link to post
Share on other sites

Scuze in fata celor pe care nu-i cunosc ! E posibil sa fiti mult mai buni decit mine. Nu va cunosc ! Abia astept sa va cunosc ! Chiar daca sinteti asa cum sinteti ! Nu va pune nimeni la teste de bun simt ! Faptul ca eu vorbesc ca un om vechi pe forum nu insemna ca sint mai sus decit voi, cei care nu ati scris niciodata pe forum. Toti sintem oameni !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu vin bre. Da unde ?:))

Sent from my ONE A2003 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites
18 hours ago, iulirx said:

Maverick, Dani dy, unde sinteti fratior? nimic, nimic ? dar Alex, sefu' forumului, unde sinteti domnilor ? nimic, nimic ? Nebunul din Cluj, unde e ? Se stie el ! AlexB e in puscarie, nu vine ! E o intilnire intre NOI ! Asa cum sintem, nu cum am vea sa fim ! Feraru , tie nu-ti zic nimic ! Vadim, te ocupi, nu ? Astia mai noi, cel care a facut intilnirea de la Brasov, nimic, nimic ? La Slobozia ne-am simtit extrordinar, orgnizatorul, nimic, nimic ? Germania, Brasovul(Adi), nimic, nimic ? Timisoara, Iasiul, Bacaul , nimic,nimic ? Buzaul stiu ca nu vine ! Singur !

Astia vechi in forum. Faceti si voi ceva bun : veniti ! Bogdan G ar fi un participant care ar aduce dupa el minim 15 oameni. Il invit eu, pe banii mei !

 

Iuli, stii ca noi venim - ca in fiecare an - eu, marius daniel, dany di, avx poate, feraru - stii ca venim. Poate vine si dalin, ca acum e in centrul tarii. Si poate vin si altii. 

Am inteles ca mergem la Sighisoara anul acesta - cine e project manager sa se ocupe - Muresan sa te vedem acum ce poti - ca de dat din "gura" pe aici vad ca esti harnic si omniprezent - fii si cu asta pana la capat - da-ne informatii de pret si disponibilitate camere - in ordinea inscrierii ne cazam. 

Edited by maverick

Share this post


Link to post
Share on other sites

Unde am fost cu Cristi era aproape plin.

Ca sa nu existe discutii, cel mai OK este sa gasim o vila/hotel pe booking si isi face fiecare rezervare.  

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cu vila pe booking trebuie sa o iei pe toata - trebuie platit un avans, pe care nu il avem strans. Deci cum procedam?

1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Asta e chiar ceva nou "sa-si faca fiecare rezervare pe booking".

Eu am nunta importanta... (adica distrez nuntasii...) ca veneam mort copt !

 

Dar vad ca e cam saraca discutia pe aici, noroc cu Iuli ca a mai animat topicul.

Interes MARE, ca de obicei...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.