Midnight Caller

Magazin on-line exclusiv pt. piese VOLVO

1,615 posts in this topic

Exact. Vad daca pana la urma imi da cineva de aici din Cluj, daca nu voi apela la tine. Mersi!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sper din tot sufletul sa nu-ti dea de pe alta masina, ca pe la noi prin Bucuresti asa se procedeaza :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sper din tot sufletul sa nu-ti dea de pe alta masina, ca pe la noi prin Bucuresti asa se procedeaza :smile:

:)))) Conditia mea era sa fie nou, in vreo forma de ambalaj.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dupa o plimbare cu elevatorul (de langa Bogdan G) s-a ajuns la concluzia ca am nevoie de vreo 2 tampoane de motor; am comandat astazi de la Alex cele doua tampoane OEM cu 530lei respectiv 750lei; la prietenii mei de la "Primus" costau 838 lei, respectiv 1054lei.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dupa o plimbare cu elevatorul (de langa Bogdan G) s-a ajuns la concluzia ca am nevoie de vreo 2 tampoane de motor; am comandat astazi de la Alex cele doua tampoane OEM cu 530lei respectiv 750lei; la prietenii mei de la "Primus" costau 838 lei, respectiv 1054lei.

Mi se pare mie sau am eu doar impresia ca ai inceput sa bagi ceva bani intr-un D5 luat din Ro ,adus de fapt?!!Cam timpuriu ..Curios ca totusi ai putini km cu el.Poate ai tu ghinion .. :smile: .Bafta in tot ce faci pt. el....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sa zicem ca Victor este FOARTE pretentios... I-am explicat si eu ca acel "tacanit" pe care-l are e inofensiv, dar el nu... si da-i si lupta... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Saphir nu l-ai cunoscut pe Victor inca, el mereu compara C30-ul cu masina cealalta .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mi se pare mie sau am eu doar impresia ca ai inceput sa bagi ceva bani intr-un D5 luat din Ro ,adus de fapt?!!Cam timpuriu ..Curios ca totusi ai putini km cu el.Poate ai tu ghinion .. :smile: .Bafta in tot ce faci pt. el....

Investesc deoarece vreau ceva mai mult de la ea, sa arate intr-un anumit fel si sa nu am socul ala la cutia de viteze (cand schimb in R)..ea merge bine si e singurul model Volvo care imi place

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut,am si eu nevoie de un burduf planetara dreapta S40,1.6 AN 1998.Dimensiuni H=146,diametru 84(+,-1)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da-mi si diametrul mic te rog !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dat fiind ca se apropie sezonul... hai cu promotiile de iarna ! ;D

post-3-0-32076700-1349784015_thumb.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vreau si eu o oferta de placute de frana fata+spate.

Merci.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Buna seara.As dori un pret pentru prinderile din cauciuc de la capacul de motor.Va multumesc.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@vlpvlp: Placute frana fata ATE - 250RON / spate ATE - 130RON, livrabile in 3 zile lucratoare.

Pe producator TRW - 240 fata / 120 spate

Am si mai jos ca pret alti fabricanti, dar nu recomand placute din guma de mestecat de la SAMKO la 90 de lei fata ;D

@dann: sigur ca avem, 20RON/buc, livrabile a doua zi ! Cate bucati ti-ar trebui ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut!

M-ar interesa care mai este pretul pentru "Washer pump high pressure - 30699674 - 310RON".

Zi buna!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut ! Pretul a scazut la 300RON, livrabil in 4-5 zile lucratoare.

Multumim !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Buna. Pentru S80 placute frana cat ar fi? Pentru TRW daca se poate sau o alta varianta de mijloc.

Share this post


Link to post
Share on other sites

TRW-ul il am la 200RON/set, dar recomand cu incredere ATE la 260RON/set..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salutare,

Am nevoie de un furtun intercooler - 30794888, cel vechi isi da aere prea multe...s-a plictisit de masina :smile:

Am gasit doar cu livrare in 3-5-7 zile.

Merci pentru oferta!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pai asta e termenul... poate te pot ajuta eu doar cu un pret mai bun, adica 540RON...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut , sunt interesat de un brat stergator luneta volvo c30 model 2007. De asemenea ma intereseaza pretul pentru o casata directie pentru C30.Multumesc si astept un raspuns.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut ! Da-mi te rog seria de sasiu a masinii pe PM pt ca exista mai multe modele ! Estimativ pt un D5 era undeva la 3500-4000RON pe original

Galaxy S on IceCream Sandwich

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut. Ma intereseaza si ...nici nu stiu cum se cheama. Protectie..acoperire... La C30 sub torpedou chiar in fund de tot spre picioare. Este o bucata de mocheta care se prinde in cateva clipsuri si protejeaza ori mascheaza cateva lucruri pe acolo. Am sa postez si pozele. Culmea e ca masina are mocheta toata gri plus covorasele de picioare dar asta e neagra.

post-4736-0-62458300-1350563830_thumb.jp

post-4736-0-44162000-1350563853_thumb.jp

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now