Midnight Caller

Magazin on-line exclusiv pt. piese VOLVO

1,615 posts in this topic

Salut ! Ai PM.

Share this post


Link to post
Share on other sites

salut,

m-ar interesa si pe mine un breloc cu Volvo, ptr ca masina a venit fara si nu imi place sa pun altfel ... de asemenea daca ai si variatiuni pe aceeasi tema ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut ! Avand in vedere ca toate sunt made in china, incearca o tura in Vitan in targ si alegi dupa pofta inimii... Cel original (daca exista) chiar nu face banii...

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut,

Sa nu uiti de rulmentul meu de pe spate si daca poti sa-mi comanzi toate piesele care exista pe masina, la cat de des se strica sigur o sa am nevoie de toate :hello2: .De 11 luni de cand am masina nu a fost luna sa nu schimb cate ceva.Glumesc cu piesele sa nu uiti de rulment .

Multumesc.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@mango: nu am primit niciun mail cu datele de facturare ca sa ti-l pot comanda...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am gasit la augsburg cu 414 ron SNR si l-am comandat, multumesc de ajutor.Am masina la service de 3 zile si deja simt ca turbez, merg cu dacia 1310.

Share this post


Link to post
Share on other sites

SNR ? :) Ok, sa te duca macar 20.000km, eu precum ti-am spus nu vand ciurucuri :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut ! Avand in vedere ca toate sunt made in china, incearca o tura in Vitan in targ si alegi dupa pofta inimii... Cel original (daca exista) chiar nu face banii...

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk 2

man,

eu nu sunt din Bucuresti...

nu vreau ciurucuri...

am vreo 20 de brelocuri de pe unde am fost foarte ok, dar eu vreau de volvo...

cand mi-am luat e39 m-am dus la Bavaria si mi-am luat brelocul care mi-a placut...

acum am un Volvo 460...asa te duce viata, dar tot am respect ptr masina si ptr mine ...

pe site la Volvo am vazut niste brelocuri foarte frumoase intre 10 si 25 euro ... am crezut ca poti aduce...

multumesc anticipat ptr raspuns .

Sabin

1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Voi incerca sa ma uit, dar pe langa tine care probabil ai fi ok cu un pret de genul, sunt multi care sar in sus cand le dai un pret de 50-100ron pe un amarat de breloc, si daca ai sti cat mi s-a luat de replici acide... ;D

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk 2

2 people like this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut Alex, imi poti da o cotatie de pret pentru bucsi bara stabilizatoare pentru Volvo s 40, 1,9d, 2004

Multumesc

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sigur, dar trebuie sa-mi spui ce diametru are bara, pt. ca daca e de 19mm, sunt 4 semibucsi totalizand cam 280RON, daca e de 17mm sunt doua bucsi totalizand cam 100-120RON...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Voi incerca sa ma uit, dar pe langa tine care probabil ai fi ok cu un pret de genul, sunt multi care sar in sus cand le dai un pret de 50-100ron pe un amarat de breloc, si daca ai sti cat mi s-a luat de replici acide... ;D

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk 2

man, eu stiu preturile si stiu la ce sa ma astept...

stiu si cat costa afara si la reprezentanta , nu sunt venit pe apa, dar daca pot sa iti dau tie banii in loc sa ii dau la Forum auto, e ok ... daca tu imi zici preturi de la 150 de ron in sus ...atunci puii mei ...

luna trecuta am luat de la Bavaria un breloc ptr o buna prietena si am dat 99.5 ron ... original de seria 3 ...

multumesc anticipat,

Sabin

Share this post


Link to post
Share on other sites

salut

am ceva probleme cu timoneria, si m-ar interesa un kit de reparatie gen

un pret si un termen de livrare (pentru masina din semnatura)

multumesc

Share this post


Link to post
Share on other sites

Alex, poti gasi bucse bascula- 360 GLT din 86, motor b200e 2.0, serie xlb344223hc275889? Am lasat masina jos de pe capre dupa 2 ani si sunt absolut terminate.

Multumesc

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ktln: da-mi te rog seria de sasiu pe PM. "Kituri" nu vand, decat ce este necesar !

@alf: sigur, maine arunc un ochi si vad ce pot face !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut Alex, ai vreo veste buna ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut, si scuze, a fost furtuna pe-aici pe la mine la job :smile:

3290010 - 50RON/buc bucsele (cele intre brat si sasiu, da ?) - cica livrabile in 4-5 zile lucratoare

Fa si tu un double-check te rog sa ne asiguram ca alea sunt !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stai linistit, nu este nici o problema :hello2: !

Acelea sunt, te rog sa comanzi doua, este ok sa la platesc la livrare? Inca o data ma salvezi...

bukshi.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sigur... le comand acum, sa speram ca sunt si livrabile !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imi pare rau Alfie... nu mai sunt livrabile :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Multumesc ca ai incercat :headbang: se pare ca masinuta mi se impotriveste din toate fortele. Indraznesc sa te intreb daca in program iti apareau si niste cote ale bucselor (sau bucsilor ), sau coduri, echivalente.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu, in vida nu sunt decat schematizari si coduri...

In alta ordine de idei voi fi plecat de azi pana Marti in Bulgaria deci nu voi putea sa va ajut cu piese...

Va doresc un week-end relaxant tuturor !!!

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

I'm baaaaaaaaaaaaaack ! ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut,

Volvo V50 20D, YV1MW755172305758 cu DPF si tubulatura in Y.

Am incadrat in chenarul verde zona care ma intereseaza: sub colierul respectiv exista o garnitura de cauciuc cu niste aripioare.

Imi poti spune te rog daca gasesc aceasta piesa la tine si in caz ca da, la ce pret?

Multumesc mult,

Dan

LE: atasez si poza

post-2965-0-88815300-1344837778_thumb.jp

Edited by dani-le-rouge

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now