Midnight Caller

Magazin on-line exclusiv pt. piese VOLVO

1,615 posts in this topic

@Daniel R: Ai PM !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Alex, te rog mult sa imi zici daca poti gasi bucse bara stabilizatoare si bucse bascula- 360 GLT din 86, motor b200e 2.0, serie xlb344223hc275889. Multumesc.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Va rog sa-mi spuneti daca aveti si cat costa un furtun intercooler pentru V50 , 1.6D din 2006 sau ce echivalent are . Va multumesc anticipat .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Seria de sasiu te rog !

Share this post


Link to post
Share on other sites

salut, pentru xc90 an 2008 motor d5 185cp, ma intereseaza setul de filtre (polen carbon activ), ulei motor castrol 0w30 a5/b5 6litri placute frana spate si (bucsa) suport cutie viteze. multumesc,

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da-mi te rog seria de sasiu !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Alex, te rog un pret pentru stergatoare de faruri la V40 (2004)?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daca e vorba doar de lame, fie iei un set la 80RON, fie iei frumusel un stergator la bucata din Carrefour, din alea de 4 lei unul, si inlocuiesti doar cauciucul ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imi poti da te rog, un pret pentru discuri de frana fata ATE + placute, pentru un XC90, an fabricatie 2008 ?

Multumesc!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Desigur, dupa ce-mi trimiti dimensiunea (diametrul) discurilor :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

o janta dbv 15" pot gasi pe undeva? ca cea din poza la roata fata

Edited by Cristi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu stiu ce vrei sa spui cu "dbv"... Eu am doar jante originale, si sar de 1000RON bucata...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Multumesc Alex.

Ma gandisem la varianta asta dar stergatoarele de la faruri sunt ceva mai inguste decat cele normale.

Totusi tinand cont de diferenta de pret, o sa ma gandesc la o adaptare, doar ne pricepem, nu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Absolut ! Eu din cate stiu se pot face fara probleme... intra un pic mai greu, poate mai trebuiesc "cracanate" un pic tablitele de la lamele de stergator, dar pana la urma nah, sunt niste elemente de care nu depinde viata ta, si mai bine salvezi banii aia pentru niste placute de frana...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut, se poate un pret pentru reperul din poza atasata? Cred ca am selectat bine :P

Multumesc

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iti trebuie TOATA galeria de admisie ?! Valeu ! Codul se schimba in 31272572 si este in jur de 1850RON... :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, din pacate crapa !

Dinoco - a crapat la tine sau ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut. Da, imi trebuie toata galeria...cred. Nu stiu daca e crapata sau nu (nu-mi dau seama care sunt simptomele un galerii crapate) dar a ramas singura piesa pe care nu am inlocuit-o si tot se aduna ulei pe blocul motor.

Multumesc

Share this post


Link to post
Share on other sites

scuze, am fost plecat, sa revenim deci xc90 serieYV1CM714681452261 set filtre mann, ulei castrol 0w30 a5/b5, placute frana spate valeo, suport (tampon cel cu doua bucsi) cutie lemforder, simering arbore cotit (cel din spatele volantei), multumesc. si o intrebare: exista cumva o garnitura intre turbo si espament daca da si acaceasta

Share this post


Link to post
Share on other sites

Marius, ai PM !

Share this post


Link to post
Share on other sites

buna,

am nevoie de cateva piese pt XC90/2006 negru/crem,

cel putin informativ si la ce pret

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut ! Din pacate in VIDA nu sunt prezente culorile ca si denumire (pt interior), ci doar ca si coduri. O sa te rog eu sa citesti de pe placuta de identificare codul de culoare (este din 4 caractere, de forma 5737 de ex.). Nu uita si seria de sasiu !

Multumesc !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tineti-va bine de scaun. Poza facuta de mine azi la un buson de vas de expansiune, venit tot AZI de la furnizor.

Cred ca s-a ajuns cu globalizarea pe Planeta X, iar produsele sunt fabricate de fetitele PowerPuff ;D ;D ;D

post-3-0-27551400-1337260598_thumb.jpg

1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salutare !

As dori un pret pentru "brake booster" (nu stiu cum ii zice in lb. romana). Masina e S60 din 2002, 2.4T, cu STC. Multumesc !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now