contdezactivat

O intalnire intermediara pe 2009?

Cand puteti veni la "intermediara"?/In ce data doriti sa fie "intermediara"?   27 votes

  1. 1. Cand puteti veni la "intermediara"?/In ce data doriti sa fie "intermediara"?

    • 27-29 Martie
      4
    • 10-12 Aprilie
      7
    • 24-26 Aprilie
      14
    • Oricare
      2

Please sign in or register to vote in this poll.

449 posts in this topic

Multumesc tuturor ptr atentia acordata avand in vedere ca am venit pentru prima oara si in special d-lui Feeraru.I-mi doresc sa pot ajunge si la nationala.Cu respect.

Share this post


Link to post
Share on other sites

am citit ,si am vizionat cu placere,toate posturile si toate pozele,si nu cred ca mai este nevoie,de aprecierile mele, pentru AVX,decat ,MARE BOIER,MARE CARACTER :salut:.

insa ,am remarcat un lucru,la prima mea aparitie la o astfel de intalnire,pe care sunt convins ca ati observat-o si voi,faptul ca VOLVO,inseamna ,pe langa celelalte calitati incontestabile ,RESPECT si CARACTER.

toti cei pe care iam cunoscut cu aceasta ocazie,si cred ca aproape toti oamenii care au un VOLVO,mi-au demonstrat,ca nu oricine, isi cumpara un VOLVO,decat oameni cu caracter si cu bun simt,oameni respectuosi ,si care te primesc cu caldura ,si prietenie ,pa langa ei. :occasion14:

a fost un wekend foarte frumos,intre prieteni,si astept cu nerabdare VATRA DORNEI.  :yahoo:

Share this post


Link to post
Share on other sites

era sa uit,filmuletele pe care le-am facut,neprofesioniste ;D,o sa ajunga la domnu Matrix,pt. a fi aranjate.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma bucur pentru voi! Sa speram ca si la nationala va fi la fel.

Share this post


Link to post
Share on other sites

PRIETENI dragi, in primul rand pot spune ca am rasuflat usurat abia cand am aflat ca ati ajuns acasa cu bine TOTI! :D (S 80-ul cu nr. de Anglia  a "vazut" garajul abia la miezul noptii... ;) )

In al doilea rand, va multumesc pentru aprecierile aduse atat mie cat si sotiei, care m-a ajutat si sustinut enorm in aceasta perioada, dar sunt convins ca oricare dintre voi ar fi procedat la fel intr-o situatie similara.

Ma bucur pentru faptul ca am reusit sa depasesc in timp util micile "inadvertente" provocate de "socoteala de acasa"  :D si mai ales pentru faptul ca v-ati simtit minunat in sanul familiei...VOLVO.

Pe aceasta cale imi cer scuze daca din vina mea, din punct de vedere organizatoric, au existat motive de nemultumire de orice natura...

Singura mea nemultumire este legata de faptul ca nu am putut petrece mai mult timp alaturi de voi, insa promit sa ma revansez la "nationala".  ;)

Cu prietenie, avx si...LILI.   :kiss2:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pana la "galerie"... :D

post-289-12877860771301_thumb.jpg

post-289-12877860774952_thumb.jpg

post-289-12877860776836_thumb.jpg

post-289-12877860779806_thumb.jpg

post-289-12877860809936_thumb.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Si avem si flagrantul in care o domnisoara, a furat noroiul .  ;D

aaaaa.......pozele mele ......ie prea tarziu acum sa le mai descarc .....dar maine seara promit ......numai ca la mine is destul poze si vaz ca aici e cu ratie .

Nenea shpedy ......ia zi bre cum facem ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

& some more...

post-289-12877860815117_thumb.jpg

post-289-12877860819387_thumb.jpg

post-289-12877860823604_thumb.jpg

post-289-12877860828063_thumb.jpg

post-289-1287786083326_thumb.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

ce ma enerveaza ca mi s-a dus naibii folia aia de pe capota...si cit am muncit pentru design...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ce folie? Ce capota? :D

Nu mai fi necajit! Oricum, arata bestial!  :thumbsup2:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ce ma enerveaza ca mi s-a dus naibii folia aia de pe capota...si cit am muncit pentru design...

Priveste jumatatea plina a paharului... ce ai sub capota  ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nenea shpedy ......ia zi bre cum facem ?

bre :D , n-am zis mai devreme sa-mi dati si mie niste date despre marimea poz(n)elor ?!? imi trebuie ca sa fac neste calcule si sa vad pe unde le postam....

dupa parerea mea sunt peste 10 Gb de poze, iar foarte multe sunt aceeasi pozitie dar din mi multe unghiuri... cred ca cel mai bine ar fi sa ajunga cumva la mine toate, sa stau cateva ore la sortat si apoi sa le uploadez eu. ce ziceti?

M.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu nu am foarte multe, avand in vedere ca am mai sortat dintre ele (cele care au avut o calitate mai slaba). Am "pozne" cu capacitatea totala de 70-75 Mb (din care probabil dupa ce vor trece prin filtrul tau vor ramane 20-30 Mb). Sa imi spui cum doresti sa procedam la transferul de date  ;D. Poate un Dc++??

Share this post


Link to post
Share on other sites

Shpeedy, din cate stiu ale mele au vre-o 4-5 Gb-uri, dar daca le treci prin filtru o sa vezi ca maxim raman 2-3 Gb. ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

acum sunt la job :(

o sa pun deseara o adresa de ftp (provider RDS) si le "varsati" acolo. oki?

M.

Share this post


Link to post
Share on other sites

in sfirsit am juns si eu sa am calculici acasa

MIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII DE MULTUMIRI  LUI LILI SI FLORIN(avx)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ce ma ofticati,mai bine nu mai ma uitam. :( :( :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pun si eu 5 poze......diferite fata de ce au puus ceilalti ... le pun pe alea mai haioase. ;)

1)Prima poza ........picatura care a umplut paharul

2) la poza 2 ....iulian a promis ca o pune avatar

3) poza cu nr 3 .......ma intreb oare unde isi face poza domnul mihai ? ;D

4) la numarul 4 .....hmmmmm ce pozitii domn'le

5) Iar poza numaru 5 este cu dedicatie pentru shpedy  :P

In alta ordine de idei .....nu cred ca este tocmai ok cu "filtrarea" pozelor .....sunt multi care le vor asa cum sunt si cate sunt.

post-313-12877860922562_thumb.jpg

post-313-12877860925867_thumb.jpg

post-313-12877860928449_thumb.jpg

post-313-12877860931797_thumb.jpg

post-313-12877860934487_thumb.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

super tare noul avatar promis de iuli  :D :D :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mai sunt si altii cu poze de avatar dar... acum prefera sa uite ce s-a intamplat.  ;D:tongue3:

Share this post


Link to post
Share on other sites

@adi2727 nu sti de ce ai pleacat in masina ?

ca sa-ni dai meie de la mine din masina tigari si apa ;D ;D ;D:D :D :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now