contdezactivat

O intalnire intermediara pe 2009?

Cand puteti veni la "intermediara"?/In ce data doriti sa fie "intermediara"?   27 votes

  1. 1. Cand puteti veni la "intermediara"?/In ce data doriti sa fie "intermediara"?

    • 27-29 Martie
      4
    • 10-12 Aprilie
      7
    • 24-26 Aprilie
      14
    • Oricare
      2

Please sign in or register to vote in this poll.

449 posts in this topic

BTW...pentru cei care nu au detectoare,atentie mare la radare! Intre BUZAU si MAGURA, localitatile CANDESTI, BERCA si... MAGURA! :smile:

"Baietii" au facut un hobby din a "pendula" intre aceste localitati...mai ales in w/e. ;)

Dinspre BRASOV, cu siguranta veti fi "iradiati" in spectrul specific (K, Ka, Ku....etc) la intrarea in TELIU (aka statia PECO)!

So, beware! :-*

Share this post


Link to post
Share on other sites

Si la intrare in BV dispre Predeal s-a pus o camera, imediat dupa reprezentanta si cum se intra pe B-dul Saturn, imediat dupa Penny.

Plus ca, pentru cei care vor sa mearga pe centura, la intersectia cu str. Zizinului (unde erau numai bump-ere inainte), de ieri, s-a facut un mare giratoriu.

Beware!  ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mama, ma oftic rau ca nu pot sa vin. Drumul Brasov - Buzau (prin Intorsura Buzaului) il fac frecvent. Asfalt bun, peisaj marfa, timpul imi lipseste din pacate. Baieti... distractie placuta, aveti grija cu spritzul ca alaturi de sare, grasimi si dulciuri dauneaza grav sanatatii  :D.

Share this post


Link to post
Share on other sites

baieti eu vineri in jur de ora 11 plec din constanta.mai e cineva interesat sa ne intalnim pe undeva???

Share this post


Link to post
Share on other sites

deh, unii nu sunt chiar atat de fericiti :)

eu ies de la job undeva pe la ora 15.00 in piata victoriei. cel mai sigur pe la 16.00 pot fi la carrefour....

M.

ce-mi place :D citez din mine :))

deci, nu pot pleca din buc mai devreme de 16.00-16.30. daca sunt doritori la ora aia sa se anunte. altfel o iau direct cate locatie siu nu mai mai uit inapoi :D

M.

Share this post


Link to post
Share on other sites

e destul de greu sa ne potrivim toti la aceeasi ora, ;)asta e

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ Shpeedy da-mi si mie nr tau de tel. pe PM sau mess  ;)

E posibil sa pot si eu pe la 16:00.  ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

daca nu reusiti sa va potriviti orarul

POTRIVITI-VA macar CEASURILE

:D :D :D;D ;D ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Distractie placuta fanilor......aveti grija unul de altul...... :beertogether::headbang:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Deci de maine seara, sau de sambata dimineata acolo ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

pana la urma eu n-am reusit sa inteleg foarte bine si as aprecia un raspuns clar si precis: eu, avand in vedere ca m-am trezit cam tarziu, am unde sa locuiesc pe perioada intrunirii? s-au vehiculat niste rezervari cu plata in avans, niste camere fara incalzire, niste alte moteluri prin apropriere...

sincer, as vrea sa fiu pregatit maine seara mai ales ca se pare ca voi ajunge destul de tarziu (sper eu nu in noapte).

M.

Share this post


Link to post
Share on other sites

suna-l pe avx,cel mai bine,dar eu cred ca sigur ,100% vor fi locuri,pt. ca mai sunt din cei care au platit avans si nu vor veni. >:(

asa ca ,pune calutii in miscare :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

la ciuta gasesti sigur.

daca vrei te sun io cind ajung la ciuta (e in drum , la 8 km,dinspre brasov venind) si iti pot rezerva o camera.

banuiesc ca voi ajunge la magura in jurul orei 15.

pina atunci am sa stiu daca sint sau nu locuri la ciuta. (si cit costa)

cine vrea ma poate suna la 0726-717-961 si eu am sa incerc sa rezerv.

Share this post


Link to post
Share on other sites

incepind cu ora 16 voi incerca sa fiu online pe mess

iulirx

ma puteti contacta si acolo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

pentru toti cei care pot sa plece din bucuresti la ora 15,locul de intalnire este la primul peco,pe partea dreapta,dupa carrfour colentina(cred ca este mai simplu decat sa intram in carrfour)

-domnu Matrix,ramane asa?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Peco-peco dar ce marca ? Lukoil,petrom,omv, sa stiu si eu sa ma orientez ca oricum trebuie sa "o umplu :-)"

Share this post


Link to post
Share on other sites

OMV este chiar la capatul lui 21, este cam aglomeratie acolo . mai repede 1 pic mai in fatza la Pettrtom ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

nu mie familiara zona,la orice peco vreti. :dontknow:

hai sa stabilim

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hai sa fie Petrom .....e si un pic mai mare  ;) si il gasiti dupa "europa....aka dragonul rosu"; unde va fi si mai putina aglomeratie.

si ....ora ?.......15 sau 16 ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

ok.petrom sa ramana.

dar la ora 15

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now