contdezactivat

O intalnire intermediara pe 2009?

Cand puteti veni la "intermediara"?/In ce data doriti sa fie "intermediara"?   27 votes

  1. 1. Cand puteti veni la "intermediara"?/In ce data doriti sa fie "intermediara"?

    • 27-29 Martie
      4
    • 10-12 Aprilie
      7
    • 24-26 Aprilie
      14
    • Oricare
      2

Please sign in or register to vote in this poll.

449 posts in this topic

avx vine, stiu si eu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

RELAX... ;D

Din BUZAU mai participa:

- avx (V40)

- PILGRIM (S60)

- JAZZ_POPESCU (V70)

- SORIN (850).

Si poate mai "convoc" cativa... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

cool, ce bine ca mai vine un 850 !  :-*

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daca nu se incalzeste vremea (cica e incalzire globala?!) o sa fie cam nashpa in casute, la Magura. Poate doar sa te culci beat rupt, sa rezisti.  :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

pai facem asa ; mai intii salvam femeile si copiii, culcindu-i in hotel.

noi ,barbatii, ca niste gentelmani ce sintem, ne sacrificam si mergem la casute.

(o sa trag io o dunga alba sa recunoastem drumul la intors)

o sa fim cuminti si pina la 1 ne culcam. 1 ziua.

Share this post


Link to post
Share on other sites

sa aiba grija din ce faci dunga alba sa nu o traga cineva pe nas si sa ne ratacim la intoarcere..:))

Share this post


Link to post
Share on other sites

sau pe unde si cum o trage, sa nu o creada unii linie continua si sa ste la pinda cu nino nino nino la vinatoare de delicventi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pana la urma prin zona se pot face ceva activitati???

cum ar fi plimbari cu atv, paintball, aruncari cu sulita, fotbal, drag-uri pe 400m, bungee cu struna.... cam atat imi vine acum in minte  :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

pai se pot face concursuri : cel mai drept mers in miini, aruncarea cu privirea de sub masa - cu premii in bani si comprese - drag-uri de 4 m (a cui merge mai repede pe baterie), campionul parcarilor cu spatele (la volan), (near)miss-uri, etc

deasemenea sint locuri pitoresti , de vizitat : patul unde-ar fi vrut Stefan cel Mare sa doarma, padurea spinzuratilor cu flori si voie buna, pestera mica, valea plingerii de mila celor care n-au venit, si alte locuri de dat cu ce poate fiecare.

si mai putem organiza multe....

Share this post


Link to post
Share on other sites

cred ca cel mai interesant ar fi jocul ala cu rasucitul sticlei ;D ;D ;D ;D

ca ale noaste sint .....

Share this post


Link to post
Share on other sites

As vrea sa vin si eu la intalnirea de la Magura.Cum pot sa platesc avansul,la cine, si cum pot sa aflu daca mai este o camera double libera?

Share this post


Link to post
Share on other sites

mihaipopa , avansul il platesti lui avx - cauta in paginile mai din urma si ai sa vezi detaliile contului - 100 ron avans.

Despre treaba cu camerele libere, nu stie inca nimeni cum vom face - pentru ca sint 7 duble iar noi sintem inscrisi deja 15-fiecare vrind cite una... Probabil ca cine va fi primul in parcarea de la Magura - va primi camera, cine nu, casute - deci luati-va saci de dormit sau ...femei care stiu sa incalzeasca atmosfera  :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Domnilor, cu riscul ca ma repet, va informez ca in zona mai sunt doua moteluri. Cu siguranta cazarea nu va constitui o problema...

Usor, usor aceasta "intermediara" se va transforma in "nationala" 2009 phase 1.

In concluzie, cu cat mai multi, cu atat mai bine! ;)

Momentan ma confrunt cu o problema in familie si intru mai rar pe forum, insa pentru orice detalii, telefonul meu poate fi accesat non-stop!

Just ring! Best, avx... :-*

Share this post


Link to post
Share on other sites

se apropie intalnirea  :toothy2: :bounce:

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Matrixxx, indraznesc prea mult daca te rog sa iei si chitara cu tine?

"...unde-s pistoalele, unde-s pumnalelele..."  :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

@matrixx

daca tu vii cu chitara, io vin cu urechile.

Share this post


Link to post
Share on other sites

hai, ca in 2 saptamini ne revedem...greu mai trece timpul...

iulirx, eu as aduce o chitara (acustica - nu am decit una de 900 de dolari pe care nu am scos-o din casa pina acum), dar cine stie cintece de "munte", de tabara, de Cenaclu ?... ca eu nu prea mi le mai aduc aminte... poate daca vom face un foc mare si ne vom strange in noapte in jurul lui, linga niste pahare de vin, sa ni se mai elibereze mintea de griji...ne vom aduce aminte de versuri  :D

:beertogether:

Share this post


Link to post
Share on other sites
dar cine stie cintece de "munte", de tabara, de Cenaclu ?

JE ;D.....si versuri si daca ma chinui 1 pic imi aduc aminte si acordurile ....daca ma chinui mai tare cred ca reusesc sa mai si cant la chitara . ;D

Problema IE ca nu ajung .....dar facem o conferinta telefonica  :smile: ....poate vine cineva cu laptop si gasiti vre-o retea "uairles"...... ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

JE ;D.....si versuri si daca ma chinui 1 pic imi aduc aminte si acordurile ....daca ma chinui mai tare cred ca reusesc sa mai si cant la chitara . ;D

Me 2!daca vi tu cu chitara eu vin cu restu'!  ;D:D :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

avand in vedere faptul ca mai sunt mai putin de 2 saptamani pana la intalnire ma gandeam ca ar fi bine sa bine sa discutam putin de orele de sosire vineri la magura.eu din constanta as putea sa fac un mic ocol si sa vin prin urziceni si de acolo sa plecam impreuna cu cei din buc.banuiesc ca cei din buc vor trece prin urziceni.daca intradevar este asa eu propun sa discutam putin pe tema asta.probabil ca ne putem intalni in buzau si cu cei din ploiesti si asa mai departe.ce spuneti stabilim niste ore??? ::)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ok, o sa facem un traseu zilele astea pentru cei ce pleaca din Bucuresti inclusiv orele si vedem cum ne intalnim cu ceilalti pe parcurs. Ar fi fain sa mergem cit mai multe Volvo-uri impreuna, bineinteles. Deci, propunerile pot incepe. Chiar si cei care pleaca din alte locatii pot scrie aici ora la care pleaca, estimari ale timpului de ajuns in diverse orase, etc. pentru a ne coordona cit mai bine, de comun acord.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu m-am inteles cu @Feraru sa ne intalnim la Brasov.

Daca mai vine cineva din Ardeal, ni se poate alatura.

Share this post


Link to post
Share on other sites

pentru mine ora de intalnire nu conteaza pt ca sunt liber vineri asa ca depinde de voi

Share this post


Link to post
Share on other sites

va trebui sa treceti prin ploiesti (pe centura) .

sa anuntati cam la ce ora sinteti in ploiesti sa ne intilnim acolo.

din cite stiu sintem 2 din ploiesti ; alexb si eu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

pai dupa cate stiu eu cel mai scurt drum de la buc spre buzau e prin urziceni.diferenta prin ploiesti este de vre-o 60 km.dar acum fiecare are de ales pe unde pleaca.pt mine din constanta sa vin prin ploiesti ar insemna o distanta aproape dubla.asa ca va rog sa va exprimati parerile si opiniile.daca nu macar sa stabilim o ora la care sa ne intalnim la magura.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now