contdezactivat

O intalnire intermediara pe 2009?

Cand puteti veni la "intermediara"?/In ce data doriti sa fie "intermediara"?   27 votes

  1. 1. Cand puteti veni la "intermediara"?/In ce data doriti sa fie "intermediara"?

    • 27-29 Martie
      4
    • 10-12 Aprilie
      7
    • 24-26 Aprilie
      14
    • Oricare
      2

Please sign in or register to vote in this poll.

449 posts in this topic

probabil ca bucurestenii vor urma drumul Bucuresti - Urziceni - Buzau (E85), deci ne vom intalni in Buzau - cel mai probabil cu ceilalti, spre a pleca impreuna spre Magura.

Share this post


Link to post
Share on other sites

pai atunci pentru cei care vin prin urziceni ce ziceti de ora 2 sa ne intalnim in urziceni?

Share this post


Link to post
Share on other sites

deci prin Bacau nu trece nimeni?  ::)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mie ora 14.00 mi se pare ok. Asteptam in continuare si alte propuneri - daca sint.  ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

io vin la ce ora vreti voi, dar:

[glow=yellow,2,300]

UNDE, IN BUZAU ?[/glow]

(trebe sa fie ceva locuri de parcare....)

Share this post


Link to post
Share on other sites

dar de ce trebuie sa  va intalniti toccmai la buzau ?.....pe drumul catre eurziceni este un popas frumusel in sintesti ...sau sinesti , unde este loc de parcare ....loc sa mancati si un mic pana vin ceilalti , si este si zona verde fiind intr-o padurice .  ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

danyx, pentru cei ca florin82 care vine din constanta si trece prin buzau, nu cred ca vine in urziceni sa manince un mic  :D  Sa fie cit mai bine pentru toti, sa intram cit mai multe masini deodata in Magura. Fara prea mult ocol.

Cum am spus, orice propunere e binevenita, de aceea asteptam Ore de intilnire, locatii, etc. cit mai ok pentru majoritate. Fiecare de unde vine, unde poate veni, la ce ora, etc. ca sa facem un mic grup frumos.

Share this post


Link to post
Share on other sites

e poate chiar mancam si un mic ;D.cum am mai zis,eu pana in urziceni pot sa vin ca nu-mi cad rotile doar e volvo :D.acum daca cineva cunoaste vreun popas in apropriere ne putem intalnii acolo.eu stiu un popas la iesire din urziceni spre buzau(nu stiu cum se chiama)exact unde este o intersectie cu drumurile bucuresti-buzau si urziceni-jilavele-ploiesti.daca nu ma insel visavi de acel popas este si un peco luck oil

Share this post


Link to post
Share on other sites

daca tot vorbiti de o locatie de intalnire in zona mea atunci va spun eu unde .pana la intrarea in Urziceni dinspre bucuresti este benzinaria KM 52 cu o parcare imensa(ptr tiruri) si cu posibilitate de mici si altele.aranjez eu tot sunt prieten cu patronul numai dati-mi ok.

Share this post


Link to post
Share on other sites

danyx, pentru cei ca florin82 care vine din constanta si trece prin buzau, nu cred ca vine in urziceni sa manince un mic 

Sunt de acord cu tine ....el see poate alatura caravanei cand treceti pe acolo la o ora stabilita  ;)

Dar ca sa evitati intalnirile in Bucuresti unde nu prea este loc , dupa care sa evitati depasirile excesive pt a merge in coloana, va puteti da intalnire unde am specificat mai sus. Nu aveti cum sa ratati acel popas , estet prima intrare intr-o padure pe traseul acela , plus ca este si la sosea  ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

tu vorbesti de locatia unde se opresc tiristii, pe drum spre urziceni pe dreapta la iesirea din sat?

Share this post


Link to post
Share on other sites

nu in Cosereni!Pana sa intri in Urziceni dinspre Bucuresti pe partea dreapta (vizavii este Lukoil benzinarie)este o benzinarie mare cu un loc mare de parcare si cu un restaurant imens se numeste KM 52 are si o borna mare cu km52.Cred ca vam loc toti 200-300 care suntem pe forum(am glumit ca daca ne-am strange si 50 ar fii bine)dati-mi ok si eu aranjez tot.Alex stie ca nu vorbesc prostii.

Share this post


Link to post
Share on other sites

eu vorbesc despre ASTA daca va uitati imediat dupa Sinesti urmeaza "Padurea Tiganca" .

Cum intri in padure la 100 de metri este un popas ....unde gasesc ca este ok pentru intalnirea celor din bucuresti si cei ce merg spre urziceni pe acea ruta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu te supara dani dar daca ai sta in zona ai stii ca acolo e mama talhariilor auto,seful de post din Sinesti Felix imi este prieten.mai ganditi-va.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu ma supar .....dar acolo este un loc de intalnire .....nu o sa lase nimeni masina acolo pt a reveni a 2-a zi . Deci 30-60 min cat poate o sa dureze asteptarea ....sunt 100%  sigur ca nu va disparea nici o masina .

Share this post


Link to post
Share on other sites

daca acolo e mama talhariilor auto, atunci prefer parcarea din benzinaria km 52...

Doar hotariti-va odata mai multi, ca se pare ca aceasta idee nu este destul de interesanta...o sa ne vedem la Magura sigur.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ahaaaa, deci nu vreti prin ploiesti...., bineeeee... atunci io ma duc prin barsov.

cine pleaca din brasov sa-mi zica si mie la ce ora sa fiu la intilnire si unde.

daca tot nu putem merge impreuna, macar sa ma distrez un pic pe cheia si pe valea buzaului...

alooo...brasovul ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

alooo...brasovul ?

:)

Noi ne-am hotarat sa plecam in jur de 11 din Brasov. Eu si @Feraru.

Inca nu am stabilit unde ne intalnim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

intrebare pe ultima suta de metrii:  mai sunt locuri disponibile?

M.

cum dracu' sa nu mai fie ?

ne descurcam noi acolo, sintem mari, vaccinati si ceva,ceva, ne-o duce si pe noi capu' ca, na, avem volvo....

tu vino ,ca se rezolva la fata locului.

Share this post


Link to post
Share on other sites

BTW la mine se pare ca s-au modificat datele problemei intr-un fel. Lucrurile stau in felul urmator. Se adauga una bucata prietena si una bucata caine. Trebuie sa-mi fac griji pentru una bucata caine, sau nu? cine a mai fost si stie cum stau lucrurile.?

Share this post


Link to post
Share on other sites

e foarte bun cainele,il lasi afara ,in parcare ,sa ne pazeasca masinile :D :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

M.

cum dracu' sa nu mai fie ?

ne descurcam noi acolo, sintem mari, vaccinati si ceva,ceva, ne-o duce si pe noi capu' ca, na, avem volvo....

tu vino ,ca se rezolva la fata locului.

atunci inseamna ca ne vedem acolo :D

M.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Din cate am citit mai sunt niste casute pe acolo, problema este ca nu au incalzire. Ma gandesc ca se rezolva cu o aeroterma.

Pleaca cineva sambata dimineata din Bucuresti? Vin sa va dau DESTEPTAREA  ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now