contdezactivat

O intalnire intermediara pe 2009?

Cand puteti veni la "intermediara"?/In ce data doriti sa fie "intermediara"?   27 votes

  1. 1. Cand puteti veni la "intermediara"?/In ce data doriti sa fie "intermediara"?

    • 27-29 Martie
      4
    • 10-12 Aprilie
      7
    • 24-26 Aprilie
      14
    • Oricare
      2

Please sign in or register to vote in this poll.

449 posts in this topic

Am dat telefon la ei si mi-au spus ca nu se poate sub nici o forma sa ne lase cu cinele in hotel. chiudat de parca ar fi o potaie. asta s-ar putea sa-mi creze probleme si sa nu pot sa vin decat singur. ceea ce nu e bine pentru mine.  >:(

Share this post


Link to post
Share on other sites

si eu vin cu ciinele. am mai fost o data cu el si m-a lasat p-afara. asta e, doarme in masina....

n-am cu cine s-o las si , chiar nu vreau s-o las acasa: ea face parte din dotarea masinii. in toata europa am plimbat-o si , peste tot, m-a primit cu ea in hotel...numai la magura nu se poate.

Share this post


Link to post
Share on other sites

salutari tuturor eu sunt din galati as vrea sa vin si eu din dorinta de a ne cunoaste si nu stiu daca pot ramane , DERANJEAZA ???

Share this post


Link to post
Share on other sites

e o intilnire volvo. esti volvist. deci , pe cine sa deranjeze ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

am si eu o intrebare: s-a platit ceva in avans? adica, direct hotelului?

Share this post


Link to post
Share on other sites

a fost platit ceva? dar daca o sa citesti tot subiectul o sa gaseti pe undeva scris ca daca nu incapem la Magura ne mai dispersam un pic prin zona doar pentru a face nani, ca in rest gasim loc unde sa ne adunam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

da, s-a platit un avans... AVX parca stie mai bine

Share this post


Link to post
Share on other sites

cei care vor veni si n-au platit un avans, isi vor plati la fata locului toata consumatia si cazarea.

avansul s-a impus ca o necesitate datorita faptului ca nu puteam rezerva hotelul fara a sti "sigur" citi vin.

acum, daca vor sa vina de 3 ori mai multi, peste capacitatea hotelului, NU E O PROBLEMA !

macar sa ne adunam de-o "nunta". sint destule locuri in restaurant si destule locuri de cazare in apropiere.

ce e de remarcat , este ca in imprejurimi pretul e mai mare si/sau confortul mai mic.

la casute nu e caldura ,insa e mai ieftin si e in curtea hotelului.

la ciuta e mai lux , dar e mai scump si la 8 km de hotel

mai exista si alte locuri in apropiere pe o raza de 10km.

ORICE IUBITOR DE VOLVO E BINEVENIT !!

Share this post


Link to post
Share on other sites

deci sa inteleg ca ne vom intalni toti la magura fara nici o alta intalnire pe drum ???

Share this post


Link to post
Share on other sites

ps daca o facem acolo, mandea vine cu single malt 12 ani = 2-3 buc.

Vezi daca mai are mandea alea 2-3 buc...  ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

florin82, eu vin pe Bucuresti - Urziceni - Buzau, asa ca ne putem intalni la Urziceni. Ora de plecare inca nu am stabilit-o. Mai asteapta, ca inca nu s-au hotarit bucurestenii cum vor sa mearga, la ce ora , etc.

Zilele astea sint Sarbatori, lumea nu prea sta pe forum - probabil ca pe luni sau marti vom stii mai multe, mai sigur.

Share this post


Link to post
Share on other sites

mandea are mere. si whisky. dupa cum urmeaza :

1 buc GLENLIVET 18 anisori impliniti. 1L asteapta provincia.

1 buc MACALLAN CASK STRENGTH , 10 ani - e mai mic de virsta, DAR : 58.5 % alc. brrr...(vor fi si medici printre noi ?)

am si pentru fumatori ceva de scurtat zilele....

Share this post


Link to post
Share on other sites

eu ma gandeam,sa stabilim in primul rand,o ora de sosire la magura,pentru toata lumea.

(eu voi lucra vineri pana pe la 2,asa ca mai devreme de 5 ,nu stiu daca ajung.)

Share this post


Link to post
Share on other sites

pai nu cred ca putem stabili o ora de sosire la Magura, din moment ce o gramada au probleme vineri si nu vor stii cind vor pleca... O sa ajungem dupa-amiaza, eventual spre seara - cazarea incepe de la 12.30 vineri, asa ca ar trebui sa ne stringem mai repede, sa stam cit mai mult impreuna.

Sambata va trece foarte repede si duminica deja e plecarea - vineri noapte inseamna ca se va bea mult  :beertogether:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prieteni,amici,colegi adunati-va,hotarati-va unde ne intalnim,ca pana la urma nu o sa ne strangem deloc.Eu spun asa:sa hotarasca unul mai vechi dintre noi si sa ramana asa,dar asa sa ramana.ZIUA,ORA,LOCATIA si gata,nu unu la cucuieti din deal,altul in partea cealalta,sa hotarasca cel mai vechi(spre exemplu Basescu ca el este dictatorul,atentie gluma,da) ;);D;);D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prieteni,amici,colegi adunati-va,hotarati-va unde ne intalnim,ca pana la urma nu o sa ne strangem deloc.Eu spun asa:sa hotarasca unul mai vechi dintre noi si sa ramana asa,dar asa sa ramana.ZIUA,ORA,LOCATIA si gata,nu unu la cucuieti din deal,altul in partea cealalta,sa hotarasca cel mai vechi(spre exemplu Basescu ca el este dictatorul,atentie gluma,da) ;);D;);D

Pai e hotarat... de la magura incepand cu orele 12:30 :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

cit mai repede la magura. asta conteaza cel mai mult.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Scuze de off, dar m-am simtit oarecum obligat ;D

@iulirx Decat sa te ingrijorezi de cele 58,3 grade si sa cauti doctori nu mai bine il bei cu doctorii?

Hai ca abia astept sa ne vedem sanatosi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

si io de-abia astept ca stau cu dusmanul in casa si se uita la mine cu niste ochi, cu niste ochi, cu niste ochi.....

cine vine pina la 18.00 cind se deschid sticlele, bine, cine intirzie , asta e, nu mai e.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

pentru cei care pleaca din Bucuresti, ce ziceti de o adunare in parcarea Carrefour Colentina pe la 16.30 - 17.00? si apoi plecam cu totii spre destinatie...

M.

Share this post


Link to post
Share on other sites

si eu ce fac pina ajunge-ti voi?

ca eu sper sa ajung pe la 10 11 dimineata

CA NU TRE SA MA DUC LA MUNCA 8);D ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

deh, unii nu sunt chiar atat de fericiti :)

eu ies de la job undeva pe la ora 15.00 in piata victoriei. cel mai sigur pe la 16.00 pot fi la carrefour....

M.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu ......maine incep munca  :yahoo: si avand in vedere ca este un job nou .....cred ca scap pe la 17-17:30 , avantajul este ca sunt aproape de Doamna Ghica  ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

si eu ce fac pina ajunge-ti voi?

ca eu sper sa ajung pe la 10 11 dimineata

CA NU TRE SA MA DUC LA MUNCA 8);D ;D

Pai parca stabilisem ca plecam in jur de 11 din BV.

Nu mai e valabil?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now