Guest valytgv

Ce vina are omul de rand ?

28 posts in this topic

[attach=#]Ma bucur ca avem unde ne sfatui cum sa folosim mai bine supermasina numita Volvo,indiferent de tipul ei !BINE V-AM GASIT !

post-0-12877855454344_thumb.jpg

post-0-12877855454804_thumb.jpg

post-0-12877855457646_thumb.jpg

glume.txt

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bine ai venit printre noi ! 

P.s. Vin in Targoviste lunar - poate ne vedem odata  ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

in Romania greu vezi asa ceva , am vazut in partea cealalta , sunt destule prin Frantza  ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Foarte tare masina (visul meu in copilarie) sa o stapanesti sanatos si sa nu lovesti nici un animal cu ea :))

P.S. Am inteles punctul tau de vedere si nu stiu daca mai este indicat sa insistam pe el

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Ce vina are omul de rand? " este un nume destinat celor care se lupta sa mentina la uimitoarele performante autoturismul volvo,cu sau fara ajutorul binevoitorilor.Satisfacut de raspuns?

Daca anul trecut cel din poza mi-a spart platoul de parcare si a distrus,spre norocul meu ,o Dacia 1100 parcata acolo in locul invidiatului Volvo,anul acesta alt nemernic mi-a distrus intrarea la garajul de la tara din care nu mai pot scoate Ingerasul !Deci omul de rand cauta solutii,munceste,construieste,depune efort si suflet pana cand apare...

post-0-12877861212294_thumb.jpg

post-0-1287786121647_thumb.jpg

post-0-12877861216779_thumb.jpg

post-0-12877861220656_thumb.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Atasez poze cu piese pentru volvo 244 gl 1978 pe care le pot oferi domnului andras244.Mai am:tot felul de chedere dar cam imbatranite,ornamente ca cele din imagini,etrier fata,roata de rezerva,CV manuala completa,s.a.Cel mai simplu este sa treceti prin Targoviste si sa le inventariem si daca ceva se potriveste preturile sunt asa ca sa nu se cheme ca n-au pret...Nu pot atasa nimic.Antivirusul ma avertizeaza ca exista un vierme de tipul inf.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am scapat de virus,dar nu pot atasa poze cu piese volvo 244 gl pe care le pot oferi decat aici.Am facut si detalii pentru domnul Andras 244 !

post-0-12877861492206_thumb.jpg

post-0-12877861496008_thumb.jpg

post-0-12877861500095_thumb.jpg

post-0-12877861505592_thumb.jpg

post-0-12877861509489_thumb.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ce legatura au piesele cu subiectul ?! Dupa aceea o sa fii suparat ca administratorii frustrati iti sterg mesajele...

Share this post


Link to post
Share on other sites

A FOST SINGURUL MOD PRIN CARE AM PUTUT ATASA POZE.ERA BINE DACA ACEST LUCRU SE PUTEA FACE LA MESAJE PERSONALE.Deoarece piesele au plecat spre colegul nostru se poate sterge.Acuma intre a plasa gresit o poza,motivata de altfel prin aparitia unui vierme si faptul ca se contribuie la mintirea oamenilor privind fapte din Romania,precum si atitudini antiumane ale unor forte ale statului,este o diferenta mare...Datorita unei atitudini de nepasare si ascundere a adevarului s-a ajuns,unde s-a ajuns !Site-ul acesta este...ca prea va piermiteti sa scuipati !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma bucur ca nu ai sters,pricep ca te duce mintea sa pricepi ca am scris in patratica mea=eu,masina mea ,piesele mele,femeile mele....Cine te-a obligat sa intri in cuibusorul meu;iesi dracului afara !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imi imaginam ca la varsta ta ai un pic mai mult tact. Pentru ce ai scris esti out forever.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ce frustrat este Valy asta ...

Srry de offtopic dar nu m-am putut abtine .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fratilor, faceti-ne si noua o schema ca nu mai pricepem nimic, cine, care, unde, de ce, care femei, care scuipa si unde???

N-ai cu cine, niste... (ca-n reclama sa nu se mai supere cei vizati)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nici eu nu am inteles mai nimic.

Ce s-a intamplat cu tine valytgv? Poate ai avut iarasi un necaz, poate o zi proasta... Nu stiu dar cred ca frustrarile nu-si au locul aici. Nu te poti descarca pe niste prieteni.

Astept si eu explicatii fiindca am vazut ca ai avut cateva raspunsuri utile pentru alti colegi de pe forum si mi-ar parea rau sa te pierdem de pe acest forum.

Multumesc anticipat pt. raspuns.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Acum am vazut ca nu mai are acces.

Imi pare rau si de iesirile lui si de interdictia aplicata pe care o consider mai mult decat normala. Poate cu o discutie prealabila inainte.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daca ai Volvo devii usor om de treba ! 

hahahahahahaha asta da. nu am vazut-o pana acuma.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now