Midnight Caller

AVEM STICKERELE ! ( SI TRICOURILE, SHEPCILE SI BRELOCURILE)

164 posts in this topic

Saptamana asta sunt in Mures, daca aveti nevoie de stikere ma gasiti de dimineata pana seara vis-a-vis de patinoar, pe str. ELba nr. 1.  MS 03 HCS

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu mi-am facut singur sticker-ul.Ce nu am stiut au fost dimensiunile...Dimensiunile sunt dupa cum am considerat eu 8), la intalnirea de azi vara am vazut ca e de dimensiuni ceva mai mici,dar pastreaza in rest toate caracteristicile.M-a costat 5 lei un sticker. Daca e vreo problema cu dimensiunile,rog pe cei care l-au conceput , sa ne comunice,pentru cei din Baia Mare ii pot trimite la firma la care l-am facut.

Daca e cerere, imi fac timp sa fac o comanda.

Share this post


Link to post
Share on other sites

as vrea si eu 2 stickere si un breloc...se poate ?? ??? ??? ???

Share this post


Link to post
Share on other sites

Azi am primit si eu stickerele. Multumesc lui @Volvo 16 pentru gestul facut.  ;)

Au fost ceva plimbate stickerele mele: Bucuresti-Galati-Brasov. :)

Multumesc inca odata.

Share this post


Link to post
Share on other sites

salut.sunt nou si eu pe aici m-ar interesa si pe mine un brelog ca sa ajung la pascani jud iasi.ma poate ajuta cineva si pe mine cu vreo poza cum arata si cat m-ar costa?? ms mult 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am uitat sa mentionez ca am primit si eu sticker-ul de la Alex, ms mult Alex.

L-am si lipit deja pe luneta  ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am uitat sa mentionez ca am primit si eu sticker-ul de la Alex, ms mult Alex.

L-am si lipit deja pe luneta  ;D

cu cea mai mare placere !  ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Azi am primit si eu stickerele. Multumesc lui @Volvo 16 pentru gestul facut.  ;)

Au fost ceva plimbate stickerele mele: Bucuresti-Galati-Brasov. :)

Multumesc inca odata.

Mai ales ca drumul GALATI-BRASOV l-au facut de doua ori  :D ( prima data a lipsit de pe plic nus ce draq cod de strada  :banghead: )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am citit man, si precum am spus de MUUUULT timp, nu mai am decat cateva shepci si stickere. Shepcile parca erau 12RON/buc, stickerele sunt free. Doar cu atat te pot ajuta din pacate.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salutam Midnight. As vrea si eu 2 sepci si 2 stickere daca mai ai. Poate iei legatura si cu claudiupuiu de pe forum, la vreo intalnire prin Bucuresti si le puneti, impreuna cu suportii de numar de la el, in acelasi colet, sa facem o economie la transport.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Exista haine ceva , sepci , tricouri ceva cu inscriptia Volvo :))) stiu ca par , nebun , dar m-ar interesa sa stiu daca sunt , poate ati vazut unii dintre voi pe undeva ...  ???

Share this post


Link to post
Share on other sites

eu de cand vreau un breloc cu volvo.... ::)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu as vrea un ceas, exista oare ? Trebuie sa caut

Am vb la mine aici la ceva firme de imprimerie dinacelea si s-ar putea sa merg sa fac si eu o coala de 1x1 cu stickere si o sa mai impart si eu prin posta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Exista ceasuri, eu am unul cu VOLVO si unul cu cadranul de la "R"... le-am luat prin Tommytza de la IPDUSA.com

Share this post


Link to post
Share on other sites

cum nu am reusit sa intru in posesia unui sticker , mi-am facut ceva singur.sper sa va placa

post-1980-12877860698392_thumb.jpg

post-1980-12877860705836_thumb.jpg

post-1980-12877860713181_thumb.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now