Midnight Caller

AVEM STICKERELE ! ( SI TRICOURILE, SHEPCILE SI BRELOCURILE)

164 posts in this topic

De vreo 18-20 cm lungime (si cu inaltimea scazuta corespunzator, pt pastrarea proportiilor fontului), mi s-ar parea mai... sim... patice.  ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Foarte frumos gestul celui care mi-a promis ca facem afacerea, ma confunda cu o minge de ping-pong si ma arunca de colo colo.

O sa trec maine/poimaine pe la o alta firma, cu care am mai colaborat in trecut. Acolo cred ca s-ar putea sa fie un pic mai scump. Revin maine.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ce stickere va trebuie?

Se vede ca nu prea cititi sectiunea Cu ce se ocupa volvistii :))

Nu mai cautati degeaba, mail-me cu macheta in corel si vi le trimit la centru, ca sa ma revansez pt raspunsurile primite pe forum

Share this post


Link to post
Share on other sites

salut! vreau si eu 2 stikere pentru exterior.multumesc

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stringeti cite aveti nevoie, imi spuneti cind se string destule, sau fac mai multe si vi le trimit undeva centralizat

Ideea e sa fie citeva dimensiuni standard, sa nu pierd timpul, adica o dim pt S40, una pt S60 etc si fac 10-20 sau cite se cer la membri

Pe mail ca nu intru prea des acum

Share this post


Link to post
Share on other sites

Doresc 2 stikere exterior,si unde pot sa vad poze cu breloc,sapca si stiker.

Share this post


Link to post
Share on other sites

NU EXISTA sepci, breloc si sticker. Se doreste a se reface cateva stickere. Personal mi-am luat breloc din bazar.

Sticker am primit 1 buc la Intrunirea Nationala (aviz celor care vor stickere) de anul trecut.

Tricouri au fost facute anul trecut cateva doar pentru cei care au platit. Le-au primit tot la Intrunirea Nationala.

Sepci, am auzit ca ar fi fost la un moment dat, dar nu mai sunt. Cica au fost si pe la Lukoil ceva pernute cu emblema Volvo.

Unii dintre noi si-au facut rost de aceste insemne prin propria forta, adica prin imprimare la centrele specializate, luand de pe forum doar sigla sau imaginea.

Share this post


Link to post
Share on other sites

costinell_mc e dispus sa faca gratis stickere. Trebuie sa-i spunem doar cati doresc.

O sa ma ocup eu de distributie.

Cine vrea stickere sa-mi dea mesaj privat. Ca sa stiu cate sa-i spun lui costinell_mc sa faca.

Da-ti-mi dimensiunile exacte!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Deci cum a ramas fratilor cu stickerele ?

Eu am 2 posibili membrii care mi-au cerut sticker si nu am sa le dau  >:(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now