Guest

Pentru AVX

23 posts in this topic

Desi .....astazi unii oameni sarbatoresc , isi impart urari pascale si caldurosi de "la multi ani" un coleg al nostru cu toate ca are un nume care ar trebui sarbatorit , nu se poate bucura din cauza unui deces in familie ; este vorba despre tatal lui.

Nu stiu daca am facut bine deschizand acest topic, dar am simtit nevoia de a-mi exprima public sincerele mele CONDOLEANTE, acestui prieten cu un suflet extraordinar si plin de voie buna .

Sunt sigur ca toti cei care te cunosc pe acest forum si poate nu numai , iti vor adresa un gand bun , putere sa treci cat mai usor peste , si nu in ultimul rand un trist dar sincer La Multi Ani.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Orice eveniment de genul acesta este neplanificat si de nedorit. Condoleante si sa treci cat mai usor prin incercarea aceasta. Gandeste-te ca viata merge inainte iar familia iti va fi aproape.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sa ai putere in sufletul tau bun sa gasesti calea catre liniste si lumina ! Sintem alaturi de tine !!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dumnezeu sa il ierte , Sincere condoleante .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Viata-i ciudata si cruda uneori. Sincere condoleante.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Un gand e tot ce putem da noi..........i-ti suntem alaturi ....cuvintele nu conteaza.....condoleante....

Share this post


Link to post
Share on other sites

multa putere sa treci peste! suntem toti alturi de tine! sincere condoleate

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imi pare rau sa aud asemenea vesti. Sincere condoleante Florin !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Din pacate, aceste zile nu am mai putut fi activ pe forum...

Asta e viata...toti trecem prin asa ceva "mai devreme, sau mai tarziu"... :(

Golul pe care l-a lasat in sufletul meu este imens pentru ca TATA mi-a fost MENTOR si PRIETEN. Datorita lui sunt azi ceea ce sunt, de la el am invatat lucruri deosebite si am primit o educatie sanatoasa...DUMNEZEU SA-l ODIHNEASCA!

Cu greu am gasit puterea sa depasesc aceste momente si intr-o mare masura acest lucru vi-l datorez!

Va multumesc din suflet PRIETENI pentru ca existati!

Cu deosebit respect pentru membrii VOLVO-CLUB ROMANIA, Florentin MANEA - avx.

Share this post


Link to post
Share on other sites

stiu cum te simti, dragule...eu acum 4 ani mi-am vazut tatal cum se duce...in 7 luni gata, l-a mincat boala asta prapastioasa numita cancer...Deodata asa... s-a simtit rau si nu si-a mai revenit...cheltuit fara numar bani si spagi si analize...Si s-a dus.

Nu voi uita niciodata cum am ascultat in casti o saptamina intreaga, plingind in mine, "Ruga pentru parinti" a lui Hrusca...pina nu am putut si apoi am respirat adinc, mi-am ridicat ochii catre cer si am spus: cred ca esti acolo acum, zboara cit mai sus! Pentru ca noi am ramas aici , impietriti...

Nu esti singur nici o clipa, sintem alaturi de tine - dar deja STII asta.

Ai grija de tine.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now