rechi

intalnire volvo constanta

179 posts in this topic

Stai ca tot nu sunt lamurit (desi beau cafea :) ) ...

Pana la urma unde mergem? La 'Scoica' in Constanta unde mergeam de obicei sau la 'Scoica Land' in Mamaia?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pai cred ca mergem la Scoica Land in Mamaia, pt ca daca ne ducem 20 de masini in Constanta (pe straduta aia mica)... nu o sa fie chiar comod pentru noi si mai ales ca nu o sa gasim atatea lucuri de parcare.

Dar este doar parerea mea. Ceilalti ce zic ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Scoica Land ......si mergem si pe plaja  ;).......danette daia nu vine ca i-a ramas mic costumul de baie  ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

pai si tu de ce te duci ?

nu cumva ti-a ramas slipul mare ? ::)8)::)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fara RedBull lu Danyx, macar 2-3 luni, ca il vrem in viata si peste un an, 2,3,4,5.....60,61,62. 

Asa ca Danyxu tine post. NU II ADUCETI REDBULL!

@Danyx de apa rece te poti bucura.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ramonel ai fost offtopic ...amenda 1 redbull  ;)

Constanteni ...... el ie gelos ..... la cate redbull a dat nu vrea sa fie altul mai "jmeker" ca el  ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oricum ne vedem la Aqua Magic in parcare asa ca o sa plecam de acolo toti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu mai platesc amenzi, TIN LA SANATATEA TA. asa ca o sa astept sa se prescrie amenda :P:P:P:P:P:P:P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sa aveti pofta la Scoica Land si sa fie o intalnire reusita ! As fi fost si eu prezent dar m-a chemat "datoria", asa ca abia din februarie o sa particip din nou. In schimb va trimit o "vedere" .

Bafta si toate bune !

post-1831-1287787137717_thumb.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Din Cta cine mai vine ca parca vad ca suntem mai putin ca amicii din capitala.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Venim si noi 2 persoane...ajungem putin mai tarziu ..dar ajungem...

Share this post


Link to post
Share on other sites

salut prieteni

va tansmit cele mai calde urari din tarile calde ;).

sincer imi pare rau ca nu pot fi prezent, dar asa cum a spus si geroges datoria m-a chemat si pe mine, asa ca va doresc o intalnire cat mai placuta, vreme frumoasa afara, si un numar cat mai mare de participanti.

abia astept, atunci cand voi avea posibilitatea, sa citesc cateva impresii despre aceasta intalnire.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Constanta, a facut cineva rezervare? o sa sun eu sa verific, daca nu-i rezervare, o fac eu pentru ora 15.30-16.00, pentru 15-20 persoane?

Rechi si Georges - cer senin, va trimit si voua cate o felie de pizza.

Share this post


Link to post
Share on other sites

scoica land este rezervat cca 80% din capacitate. dupa ora 17. se pot rezerva doar cca 10 locuri  (20%). credeti ca vom fi mai multi sau cautam in alta parte, dupa ce ne strangem?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sper sa ii putem convinge sa ne faca o masa mai mare ca pizza de la Scoica este unul din motivele pentru care venim.Eu de joi ma tot gandesc la pizza aia mare. ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

10 locuri = 20% ? Ma indoiesc !!! Vorbim de Scoica Land, da ?!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Scuze:m-am trezit cam tarziu in discutia asta...

Cati "este"?veniti si din Bucuresti?caci le cam ninge?probabil la AquaMagic vom sta cam putin,fiind vremea cam urata...

A vb cineva la Scoica Land?

si da:La Scoica Constanta=La Scoica Land Mamaia=acelasi patron=aceleasi retete=aceeasi mancare

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salutare prieteni.

Eu am ajuns acasa incet dar in siguranta. Sper ca si voi sa mergeti la fel de precauti ca si mine.

Astept cu nerabdare opzele.

A fost o intalnire minunata. Mi-a facut mare placere sa va cunosc pe toti si toate..

PS:  La mai multeee!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fratilor imi pare rau ca n-am putut ajunge ,m-am culcat sanatos si m-am trezit racit cobza plus masina blocata de un vecin. >:(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Si eu am ajuns cu bine .....fara necazuri doar cu 1 sperietura zdravana ;) prin constanta pe la ora 18 am dat de o portiune de drum unde era patinoar in toata regula .

Si eu astept pozele ..... ca doar eu le-am facut...dar nu cu aparatu' meu ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Totul a fost frumos, a nins zdravan(pe alocuri frumos, chiar ca in povesti). Si chiar daca a fost frig sufletele noastre au fost CALDE !

Share this post


Link to post
Share on other sites

salut prieteni

am ajuns si eu pe langa coasta si am reusit sa ma leg la net. am citit ce ati postat mai sus si vad ca iarna din constanta  a adus primii fulgi de nea realizand o atmosfera de basm la aceasta intalnire.

Totul a fost frumos, a nins zdravan(pe alocuri frumos, chiar ca in povesti). Si chiar daca a fost frig sufletele noastre au fost CALDE !

abia astept sa ma intorc in tara si sa fiu prezent la aceste inatlniri minunate. asa cum au spus si colegii mai sus, abia astept sa vad ceva foto si sa citesc cat mai multe postari ale voastre.

Constanta, a facut cineva rezervare? o sa sun eu sa verific, daca nu-i rezervare, o fac eu pentru ora 15.30-16.00, pentru 15-20 persoane?

Rechi si Georges - cer senin, va trimit si voua cate o felie de pizza.

referitor la felia de pizza multumesc pentru initiativa ta, o sa tin minte cand voi fi printre voi. acum o astept in urmatorul port poate o aduce agentul :D

oricum salutari la toata lumea si tineti-o tot asa. :wave::thumbsup2:

de peste mari si tari, cineva care va este aproape RECHI :santa::happy12:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now