andy.ro

Intalnire volvo-club la sediul primus auto JOI 28 IANUARIE! Surprize surprize :D

Puteti veni? Avem o surpriza pentru voi!   33 votes

  1. 1. Puteti veni? Avem o surpriza pentru voi!

    • Da, voi fi acolo!
      20
    • Am treaba dar as veni
      11
    • Sa fac 3 ore pana in Otopeni?Nu mersi.
      2

Please sign in or register to vote in this poll.

124 posts in this topic

Vii cu fumigena ?! ::) O accelerezi si tu tare acolo si... pana se trezesc ei la realitate noi disparem cu o turbina noua ca ninja'n ceatza ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ Iulirx - iau eu aparatul de fac cateva poze si filmulletze.   

@ Godfather - Catusele sa fie doar cu puf roz altfel.  ;D ;D ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bre... usurel si pe rand, ca betty e singura reprezentanta ! Grija si la pupat ca vine inghetzata si are tenu' fragil ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Multumim mult Andy!

Ai facut ceva ce nimeni, cred eu, nu a facut in Romania! Ai facut ca importatorul oficial sa ii auda si sa se dea o mana de ajutor membrilor acestui club.

Ne-am simtit foarte bine si ne-a placut mult surpriza pe care ne-ai pragatit-o.

Doar Ursu a avut ceva probleme, statea cu capu' afara ca sa incapa.. :smile: 

In plus, cred ca nimeni nu se astepta la o asa participare, eram vreo 40, mult mai mult decat cei 10 de la inceput.

Acum asteptam pozele...

Share this post


Link to post
Share on other sites

mda... e clar.... s30 -ul nu e pentru subsemnatul......

Share this post


Link to post
Share on other sites

Deci, cam atatia vor fi si la intalnitea nationala?:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Multumim Andy , a fost superb !!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imi pare bine ca am ajuns si eu,am mai cunoscut cativa oameni buni si sper sa mai ajung si la alte intalniri.

ANDY SPER SA NE INVITI SI CAND ADUCI S60-UL NOU SI CINE STIE SA FACEM UN PARTY LA TINE IN SHOWROOM!

FACEM NOI CURAT DUPA...!

MERCI

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu vin cu fetili... Nu-i asa Danette & Betty & Laura ? Si fetili cu alte feti, si tot ashe sa vezi ce iese !

Share this post


Link to post
Share on other sites

A fost foarte frumos, chiar o Surpriza placuta pentru care ii multumesc lui Andy. Uite ca putem face IMPREUNA ceva constructiv, nu ? Nu doar sa ne certam si sa aratam cu degetul sincopele reprezentantei. Se poate deci - sa incercam sa ne apropiem mai mult unii de altii, cei care vand si ofera servicii - si cei care defileaza prin toata tara asta, mandrii la volanul acestei marci.

Citeva poze si de la mine.  :3some:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Super intalnire!

A meritat drumul pana la Bucuresti.

Bucuros ca intodeaua de revedere cu colegii de pe forum.  :-*

Noul c30 facelift R-design, incepe sa ma faca sa cred ca nu doar Volvo-urile "patratoase" sunt cele mai tari.  :P

Dupa Primus, am mai fost la o expozitie automobilistica si ce am vazut si auzit (mai ales auzit) acolo (un mic sample in ultima poza), m-au facut sa imi iasa din cap (instant) ideile mele despre: diesel, motoare, tuning... Voi face un subiect separat cu asta, merita.

Am ajuns acasa pe la 2 jumate dar inca nu am reusit sa adorm.

Ce seara! :)

post-924-12877873336626_thumb.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poze si de la mine ;), a fost o intalnire interesanta si care sper sa se repete din ce in ce mai des.Dupa cum se vede in ultimele poze am reusit performanta de a ramane blocat in zapada chiar in fata portii ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

A fost o intalnire frumoasa si inedita,nu am mai vazut atata lume de la intalnirea nationala.

Bravo Andy,felicitari  :wav: :wav:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dap, a fost interesant si educativ...! Laudabila initiativa,Andy,multumim frumos si sper sa devina o traditie...!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Baieti , va ,,invidiez" !!! Ce bijuterii ati vazut !!! Nu am nimic in fata ,doar noul S 40 !!1 Felicitari si multumesc pt poze !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Multumim gazdelor !

..si, Andy, sa pui in practica cat mai repede ideile prezentate.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Multumim pentru primire, si mai ales pentru onoarea pe care ne-ati facut-o de a ne prezenta Noul C30 inainte de al  prezenta Oficial tuturor.    :-*:-* :-*:-* :-*:-*

Share this post


Link to post
Share on other sites

Foarte frumos ;).....sa ne mai chemi andy.....mie deja mi-a facut ochii mari xc 70-ul :D

Poate reusiti sa bagati si chestia cu: "predai masina veche si pleci acasa cu una noua" :P.....(glumeam)! Cu totii sunteti oameni de nota 10x.....imi place atmosfera pe care o creati:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Multumim Andy!

Eu, personal, iti multumesc si in numele celor 2 fii ai mei care se tot joaca cu noul C30, nu doar cu XC90-ul cumparat de mine (macheta, bineinteles).

Asteptam cu viu interes drive test-ul! (mor dupa XC70)!  ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now