opus

Accident din vina mea !!

64 posts in this topic

cdaugustin ''nimicuri'' la super pret nu stii ca poti gasi si la mine?

noi am mai vorbit amindoi dar nu s-a legat nimic.

toti care au cumparat ''nimicuri''au fost multumiti de ''super pret''

0767671303

Share this post


Link to post
Share on other sites

Consider ca noi cei care apartinem acestui forum , in primul rand vom incerca sa ne ajutam unul pe celalalt si doar apoi apelam la altii. Criss, mi-ai vandut intodeauna piese ok la preturi si mai ok, de aceasta traversa nu te-am intrebat deoarece stiam ca ai dus caroseria la fier vechi, pe Florin l-am trezit de dimineata dar la fel a facut si el.... la service asteptau un raspuns daca pot sau nu sa le aduc piesa ? Am sunat la aceasta dezmembrare , mi-au spus ca se si apuca de dat jos bara , m-au sunat in jumatate de ora si a doua zi traversa a fost la mine. Pentru mine nu a fost greu sa gasesc piesele lipsa pt ca @criss si @florinvlad tocmai "lichidau stocul"....... dar cum multe 850-uri nu alearga pe drumuri nu toti avem asa noroc la piese la mana a doua deci sper sa nu supar pe nimeni daca recomand si alte surse. Va iubesc !!  :occasion14:

Share this post


Link to post
Share on other sites

d-le opus eu m-am adresat d-lui cdaugustin.

de afacerea facuta cu dvs cred ca:daca eu am fost multumit si tu ai mai luat de la mine inseamna ca''am nimicuri la preturi bune''

Share this post


Link to post
Share on other sites

cdaugustin ''nimicuri'' la super pret nu stii ca poti gasi si la mine?

noi am mai vorbit amindoi dar nu s-a legat nimic.

toti care au cumparat ''nimicuri''au fost multumiti de ''super pret''

0767671303

scuze de offtopic:

de fapt s-a legat ceva, a venit irinelus la tine :) cateva nimicuri care nu stiu daca le ai, de genul capacele si beculete de prin bord, si bucsa aia de motor de deasupra (dar nu cred ca se potrivesc) si daca ai in stare buna bielete de directie, bratele pe fatza, dar nu cred ca se potrivesc, plus astea in general second nu is chiar recomandate de luat. Mi-ar mai trebui niste plasticute de pe la fante, suportul ala de la filtru de polen (daca ai clima care sa fi stat cu filtru de polen let me know)chestioare dintr-astea. treaba e ca is "consumabile" si nu prea se iau astea second... treaba e ca parca le-ai dat pe toate...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uite cateva nimicuri de care mai am nevoie si care desigur pot fi inlocuite si cu improvizatii ! Deci daca are cineva am nevoie de cinci bucati. Sunt clemele in care intra suruburile cu care este fixata aripa fata.

post-232-12877879774807_thumb.jpg

post-232-12877879775965_thumb.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

10, 9, 8, 7, 6, 5 .......... :sunny:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Si dupa ce faci rost de toate nimicurile si faci bijuteria noua, o scoti la o plimbare, nu? La Nationala  ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Victor i-ti cer permisiunea sa pot iesi la plimbare cu 850-ul putin mai repede pentru ca pana in Septembrie nu pot astepta ! Iata ca 850-ul meu revine pe drumuri, dupa un accident care m-a costat 3800 RON. Sunt 100% multumit de aspectul final al masinii, multumesc pt toti cei care nea-ti fost alaturi si multumesc serviceului care a facut reparatia . Poze:

post-232-12877880058923_thumb.jpg

post-232-12877880059891_thumb.jpg

post-232-12877880060593_thumb.jpg

post-232-12877880061255_thumb.jpg

post-232-12877880062095_thumb.jpg

post-232-12877880062769_thumb.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, FELICITARI !!!

:thumbsup2:

Oricum, cu Nationala, ai inteles tu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma bucur pentru tine - ai reusit sa o faci frumoasa din nou !  :-*

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am fost la service pentru a verifica geometria rotilor....... este ca si in urma cu sase luni, perfect !  :thumbsup2:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am fost la service pentru a verifica geometria rotilor....... este ca si in urma cu sase luni, perfect !  :thumbsup2:

:wav: :wav: :wav:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now