Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

ionutz_lup

Dezmembrez Volvo S40/V40/S60/S80/V50/V70/XC 90/C30/C70/V60/XC60

1,835 posts in this topic

Am inteles, nu e problema :).

Dar bare transversale (OEM sau aftermarket, nu conteaza), pentru volvo C30, ai? :))

Multumesc!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut! As dori suportii de becuri de numar pentru C30, 2011. Ma intereseaza inclusiv daca se potrivesc de la un an anterior. Astazi la Primus cand ai verificat becurile nu se aprindeau, au desfacut capacul transparent si a cazut becul cu tot cu cele doua limbi in care era prins plus niste bucati de plastic ars. Bineinteles, cu un sfat de demontat+montat nu ar strica :) Multumesc!

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, alexmitzu said:

Salut! As dori suportii de becuri de numar pentru C30, 2011. Ma intereseaza inclusiv daca se potrivesc de la un an anterior. Astazi la Primus cand ai verificat becurile nu se aprindeau, au desfacut capacul transparent si a cazut becul cu tot cu cele doua limbi in care era prins plus niste bucati de plastic ars. Bineinteles, cu un sfat de demontat+montat nu ar strica :) Multumesc!

Gasesti mai multe detalii despre ceea ce te intereseaza aici 

le: se potrivesc de la orice an, difera unghiul geamului la pre/facelift

1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut.Planetara stanga volvo s40 2.0d 2005 ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut!

O aripa stanga fata pentru un S40 din 2000, de preferat culoare argintie, ai cumva?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut,

Ai cumva mașini cu premium sound în parcul auto? Vreau să fac un upgrade la sistemul audio și am nevoie de cablul de fibră optică întreg (netăiat/nesecționat) de la un capăt la celălalt.

Mersi

Share this post


Link to post
Share on other sites

salutare,

m-ar interesa urmatoarele piese pentru V50 2008

pompa spalatoare faruri, plasa rulanta portabagaj (pt caine), covorase cauciuc si tavita portbagaj cauciuc.

multam!

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
La 06.06.2017 at 4:55 PM, TooL a spus:

salutare,

m-ar interesa urmatoarele piese pentru V50 2008

pompa spalatoare faruri, plasa rulanta portabagaj (pt caine), covorase cauciuc si tavita portbagaj cauciuc.

multam!

 

 

La 10.07.2010 at 3:16 AM, ionutz_lup a spus:

pompa spalator far - 200lei

plasa portbagaj 200lei

covarase nu am

tavita nu am 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Un motor ştergător lunetă pt. V40 din 2001 se găseşte? (Codul de pe original este 0390201529)

Mersi.

Share this post


Link to post
Share on other sites