feraru3333

topic la biiiiiiizzzzzzzzzzzzaaaaaaaaaaaaaa

1,100 posts in this topic

UP!!!!

Up yours ;D ;D ;D!
1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Realizezi că tocmai m-ai înjurat, nu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cine, eu? Am mai adaugat un cuvant, atat ;D ;D ;D!

Edited by Andu G
1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dau la schimb plus diferenta semnificativa de bani rinichi in stare perfecta de functionare, doar 28 de primaveri! Nu a gustat pic de bautura si pic de tutun in toata durata lui de functionare, a fost tratat doar cu delicatese culinare si fete frumoase!

Mai pot dezmembra si alte organe! Relatii doar conjugale in rubrica necrolog a ziarului Decesul De Maine

1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Organele cu fete frumoase la activ sunt ca masinile "full options". :D

Rinichii ii prefer pe aia de la alcoolisti, aia precis au fost folositi zilnic, au piese noi si intretinere cu evidenta. :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Organele cu fete frumoase la activ sunt ca masinile "full options". :D

Vand doar marfa de calitate!!!

Rinichii ii prefer pe aia de la alcoolisti, aia precis au fost folositi zilnic, au piese noi si intretinere cu evidenta. :lol:

Trebuie dusi in service pentru dezalcoolizare si nu sti ce o sa iasa. Sau poate ai noroc de unul cu facelift

Nu poti sti daca au fost intretinuti cu lichide de la Scandic(X) sau cu Saniuta!!!

1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Calitatea... de obicei iti aduce cam multe rechemari in "service".

Dupa experiente premium, pot spune ca, nu mai recomand aceasta marca. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

De mentionat ca riniichii sunt fara urme de pietre (diamante, rubine si alte semipretioase). O parte dintre ele se gasesc la inelele ce au intrat in posesia a multor domnisoare!

1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am facut un drive test cu toyota gt86.

O masina frumoasa si-atit ! Aia 200 de caluti aspirati produc mult zgomot si propulsie ioc.

Cutia de viteze e un chin, imprecisa si necesita bicepsi lucrati. Mai rar mi se intimpla sa ratez 3-2 , sau 1-2, la asta le ratez 50%...

Arata ca un caiman si trage ca un logan. E buna de aspirator in fata liceului. Ma asteptam la o senzatie tip civic type r insa a fost o mare dezamagire. Sigur , la plecare de la semafor , un 1.5 dci amarit ii da 5 masini in fata.

Edited by iulirx

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trist, arata destul de bine in poze. Bine, la semafor nici a mea nu pleaca bomba... :crybaby:

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Matrixxx : " ...la semafor nici a mea nu pleaca bomba... :crybaby:" ma com e posibile, cu cei 240 power horshi?

nu cumva ai imbatranit? :rolleyes2:

io numa' cu 200 si ii fac pa toti, pana scobesc ei levierul manual am luat 50 m :hello2: ; asa ca

CpNmTboooo pentru Dulcie a mea !!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu e vorba numai de cai putere ci si de greutatea masinii. Pot sa confirm ca ale noastre S40-uri pleaca frumos de la semafor. Au viteza intai lunga si se infig bine la start. Dupa primii 40 de metri se schimba insa treaba. Dar ramai cu satisfactia ca l-ai facut pe Bmw-ist... :thumright:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu e vorba numai de cai putere ci si de greutatea masinii. Pot sa confirm ca ale noastre S40-uri pleaca frumos de la semafor. Au viteza intai lunga si se infig bine la start. Dupa primii 40 de metri se schimba insa treaba. Dar ramai cu satisfactia ca l-ai facut pe Bmw-ist... :thumright:

Acum stim cine se da pe Magheru :iroc:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cumpăr autoturism Volvo fabricaţie 1990-1995, capacitate cilindrică până la 2000 cm3, preferabil benzină, nou.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Acum stim cine se da pe Magheru :iroc:

Dar ce? plecatul viguros de la semafor e marca inregistrata 850 T5 ?

Sau pasiunea pentru sofat e indisolubil legata de saparea prin motor?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Păi, ăla nu e nou, Adi! Are aproape 25000 de kilometri, ceea ce pentru un Volvo pot fi foarte mulţi... pentru al meu, au fost vreo 4000-5000 de euro... ;D

Oricum, am uitat să precizez: doar transmisie manuală şi înmatriculat în România.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu e vorba numai de cai putere ci si de greutatea masinii. Pot sa confirm ca ale noastre S40-uri pleaca frumos de la semafor. Au viteza intai lunga si se infig bine la start. Dupa primii 40 de metri se schimba insa treaba. Dar ramai cu satisfactia ca l-ai facut pe Bmw-ist... :thumright:

Cuplu my car = 300Nm , asa ca nu se schimba nimic dupa 40m, nici dupa 5000m chiar! iar satisfactia continuaaaa ... :hello: ... pai ce, te pui cu un T4 ? si nu ma dau pe Magheru ca ie aia cu aparatele-n priza!! sau nu e vorba de mine ci de tine ? :rolleyes2: adica faci tot posibilu sa inveninezi beemew-istii?

Heimy : " ... autoturism Volvo fabricaţie 1990-1995, ...., nou " !?! ... pai de unde nou draga doc? sa nu zici ca chinezoii au reintrodus sapteopzeciu in fabricatiune ! dar , frumoasa mai e biuteria aia de masina ! mi-ar placea sa ma dau cu ea macar o tura pe Magheru, pana la polivalenta, chiar ...

Edited by alexpopeystar68

Share this post


Link to post
Share on other sites

Păi, nu ştiu de unde... tocmai de aia am scris în acest topic (şi nu într-altul). ;D

1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gluma-gluma... dar uite o idee interesanta. Cred ca mi-ar face cu ochiul o masina ca a mea (ma rog, cu motor T4 ca a lui alexpopeystar68) nou-nouta, sa fie in show-room si sa pot sa-mi aleg eu optionalele. De-ar fi asa, mai ca i-as da dreptate lui Heim pe ici, pe colo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Păi, nu ştiu de unde... tocmai de aia am scris în acest topic (şi nu într-altul). ;D

Recunosc, draga Heimy ca nu mi-a cazut fisa, semn de mambo ce sunt; in ce priveste senzorii,

nu va mai certati, natura vie e plina de senzori peste tot (mustatile lu' motanu de ex.), asa ca

dotand masinile noastre cu acest "simturi" nu facem decat sa ne punem de acord cu mama natura ...

io mi-asi pune peste tot, dar de, suntem la inceput, natura are milioane de ani de experienta, aia

facuti de om se mai si strica ... pacatosul ala de siliciu crapa cand nici nu te gandesti ..., materie moarta :downtown:

Gluma-gluma... dar uite o idee interesanta. Cred ca mi-ar face cu ochiul o masina ca a mea (ma rog, cu motor T4 ca a lui alexpopeystar68) nou-nouta, sa fie in show-room si sa pot sa-mi aleg eu optionalele. De-ar fi asa, mai ca i-as da dreptate lui Heim pe ici, pe colo...

Pai ia-ti S40 T5 si e mai cevasi ca a mea ... baftaaaaa !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pai ia-ti S40 T5 si e mai cevasi ca a mea ... baftaaaaa !

T5 ? Nou ? Fug la banca! :rolleyes2:

Share this post


Link to post
Share on other sites

As minca o oaie la protap. Cu vin tulburel si mamaliguta.

Decit sa cautati cai verzi pe pereti mai bine hai sa punem de-o cintare in jurul focului .

si cazare...

Edited by iulirx
1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Voi sunteti cam off-topic!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now