Bodnariuc Mihai

Intalnire Nationala 2014!

464 posts in this topic

Am uitat sa precizez ca voi fi acasa la Brasov de pe 14 August pana pe 30 August,o sa ma uit cand va fi urmatoarea intalnire in Suedia,mersi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut,

S-a stabilit locatia unde se tine Nationala?

Daca nu, am o propunere pt voi, o locatie recent deschisa (mai putin de 1 luna): Pensiunea Vama54 din Vama Buzaului (in jur 55 km de Brasov): www.vama54.ro., pot fi gasiti si pe Facebook cu un search pe Vama54.

Am fost acolo la deschidere.

Locatia e complet salbatica, la poalele Ciucasului, fara vreo constructie vecina pe o raza de 7 km.

Au si activitati indoor si outdoor, inclusiv gratare, foc de tabara, etc iar preturile la cazare, bautura si mancare sunt mai mult decat atractive (se poate discuta cu ei pt pachet de servicii).

Am vazut ca, acum vreo 3 saptamani, au tinut acolo o intalnire si cei de la Desmoriders Romania.

Astept un feedback de la voi.

Bafta maxima!

Geo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut Cristi,

Multumesc!

Sincer, am citit primele 5-6 pagini (mesaje de prin Martie) in care se tasta despre .... nimic, si am renuntat sa merg mai departe.

Locatia indicata de mine poate ramane de luat in calcul pt urmatoarea Nationala sau chiar pt o Intermediara! :smile:

Bafta maxima!

Geo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daca mai tragem cu ochiul pe la ceilalti poate anul acesta va iesi mai bine si la noi.

Poate o reprezentanta,poate un stiker,poate un concurs(cea mai veche,cea mai frumoasa,cea mai...etc.)poate pana la urma scapam de atmosfera de nunta la cort.

http://www.4tuning.r...mini-23043.html

Edited by vlpvlp06
1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am discutat si pe alt topic deschis de mine si concluzia a fost ca nu se vrea decat "nunta la cort". Anul acesta. Pentru viitor este posibil sa fie "altceva" in functie de dorinta si implicarea fiecaruia.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Vlp, cred ca glumesti la faza cu reprezentanta, pai la ce feedback negativ primeste reprezentanta Volvo din partea userilor cum crezi tu ca te poate ajuta reprezentanta? Faza comica este ca azi erau 5 masini ale unor useri la reprezentanta, nici un feedback din partea acelor useri, 2 din ei clienti fideli Primus Auto :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bogdan,ficare este liber sa isi spuna parerea despre serviciile lor atat timp cat vine cu niste argumente solide pro sau contra.

Reprezenta cred ca s-ar apropia mai mult de userii forumului,ar mai castiga o imagine mai buna,ar atrage mai multi useri catre service-ul lor si poate chiar vor mai vinde o masina.

Poate sunt eu mai naiv si mai idealist.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Clientul reprezentantelor nu sta pe forum, este un om cu bani ce nu-si pierde timpul pe forum .

1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daca mai tragem cu ochiul pe la ceilalti poate anul acesta va iesi mai bine si la noi.

Poate o reprezentanta,poate un stiker,poate un concurs(cea mai veche,cea mai frumoasa,cea mai...etc.)poate pana la urma scapam de atmosfera de nunta la cort.

http://www.4tuning.r...mini-23043.html

Exact la fel ca si la noi,Doar ca poate daca e cazul noi ne mai si uitam pe la ele.

@Vlp, cred ca glumesti la faza cu reprezentanta, pai la ce feedback negativ primeste reprezentanta Volvo din partea userilor cum crezi tu ca te poate ajuta reprezentanta? Faza comica este ca azi erau 5 masini ale unor useri la reprezentanta, nici un feedback din partea acelor useri, 2 din ei clienti fideli Primus Auto :D

Pai ei trebuie sa vina la noi, noi suntem clientii si nu invers, daca ar gandi asa si in service poate nu armai fi atatea recenzii negative.

Clientul reprezentantelor nu sta pe forum, este un om cu bani ce nu-si pierde timpul pe forum .

Nu e chiar asa, in Spania am fost la reprezentanta, in Franta lafel si in Brasov am fost (cand functiona) dar la primus poate doar daca o sa am de ales in a arunca masina si a ma duce la ei si tot am sa stau pe ganduri. PS, consider ca stau destul de mult pe forum, cam zilnic.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pentru ca vad ca tot continuati cu ideea ca Intalnirea de anul asta e doar o "nunta la cort" - eu ma retrag.

Sa organizeze cine vrea, cum vrea, cand vrea.

Cu multumiri insa pentru toate offtopic-urile de pe acest topic.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Florine, numara pana la 10, bea un pahar cu apa rece si intelege ca nu suntem toti la fel si nici nu ar fi bine sa fim. Fiecare cu opinia lui!

1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pentru ca vad ca tot continuati cu ideea ca Intalnirea de anul asta e doar o "nunta la cort" - eu ma retrag.

Sa organizeze cine vrea, cum vrea, cand vrea.

Cu multumiri insa pentru toate offtopic-urile de pe acest topic.

Discutiile sunt pentru ca anul acesta sa fie mai bine ca in anii trecuti,am fost impreuna la mai multe intalniri in afara tarii si unele idei cred ca la putem aplica si la noi mai ales ca niste premii simbolice gen cum sunt in afara nu cred ca ar costa o avere.

Bafta!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Asta am propus si eu Vali cu cateva luni in urma si mai scapam si dezmembratorii de cateva piese, dar eu am scris, eu am citit...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Corect, iar eu m-am oferit sa construiesc trofeele din piese daca am materia prima.

Inca mai e timp...poate poate se leaga ceva si in sensul asta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Off-topic: Paul daca iti trimit trofeele luate in Slovenia acum 2 ani le re-branduiesti / refaci?

Ca stau de pomana ....

@Vlp, cred ca glumesti la faza cu reprezentanta, pai la ce feedback negativ primeste reprezentanta Volvo din partea userilor cum crezi tu ca te poate ajuta reprezentanta? Faza comica este ca azi erau 5 masini ale unor useri la reprezentanta, nici un feedback din partea acelor useri, 2 din ei clienti fideli Primus Auto :D

Aici G-ul are dreptate - am vazut si eu azi - coroborat cu ce am zis intr-un topic legat de motivare si commitment: nu suntem reprezentativi pentru Volvo, asa cum suntem acum, in acest moment (si dpdv business ii inteleg) - insa putem deveni. Tine doar de noi.Punct.

Asta ar putea fi unul din aspectele de discutat la nationala.

Edited by maverick
1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sigur ca da,Mav'!

Principal e sa fac rost de materia prima si de iesit,trebuie sa iasa ceva frumos.

Eu am deja vreo 2 discuri si 2 suporti etrier ce mi-au ramas,un cap planetara...o sa ma apuc cu astea pentru inceput.

Sent iPad using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

deoarece am fost banat -si o sa mai fiu,ca asa vrea sefu"-nu am putut sa va spun ca rezervarile au fost facute

2 people like this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Paul, am si eu vre-o 4 discuri daca te ajuta!

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ vita_fresh ma uit și eu de ceva componente : de ce imi amintesc charge pipe v50(plastic cam 30 cm) , cred ca am un plastic interior de pe la v70, un intercooler.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma gandesc ca ar fi indicat sa facem ceva din metale care sa si reziste.Cu plasticul e putin mai greu de lucrat.

Orice e bine venit, chiar si idei sau poze daca aveti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cand ajung pe la curte ma uit si eu,cred mai gasesc niste biele,pistoane,etc...

Edited by vlpvlp06
1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daca nu vrei sa mergi pe propria raspundere pe TransAlpina, poti merge pe ruta Arad-Deva-Sibiu-Rm Valcea. Intre Sibiu-Ramnicu Valcea, cam la 80 km de Sibiu, la intrarea in Brezoi faci dreapta spre Voineasa.

Sent from my Nokia 3310 using Tapatalk 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu citisem si ceva de amenzi de mers as vrea sa merg pe ea ca am inteles ca e f fain drumul :) La o adica daca ma opreste politia prezint actele de Germania si sa se descurce :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.