Bodnariuc Mihai

Intalnire Nationala 2014!

464 posts in this topic

Unde o sa pui cortul ? E vreun camping in zona ? Intreb ca ma bate si pe mine gandul...... :smile:

Buna intrebarea sper ca se va gasi ceva...cu cei 2m ai mei e cam nasol sa dorm in masina :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mav ....nu este mai simplu ASA ?

Ai dreptate Danyx - e mai simplu asa - initial m-am gandit ca ar fi bine ca acest fisier sa fie actualizat de o singura persoana - insa cred totusi ca e mai bine asa - in aceste noi circumstante Danyx esti auto-votat responsabil cu lista actualizata :).

Mersic :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am modificat si eu asa cum trebuie! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am modificat si eu asa cum trebuie! :smile:

Interesant este ca acum oricine poate modifica lista - chiar si utilizatori neautentificati sau straini de forum :smile:

Danyx fa ceva te rog sa poti modifica doar tu lista.

Edited by maverick
1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Buna intrebarea sper ca se va gasi ceva...cu cei 2m ai mei e cam nasol sa dorm in masina :smile:

O sa facem o mini tabara in curtea unei pensiuni, nu cred ca o sa fie o problema.

Unde o sa pui cortul ? E vreun camping in zona ? Intreb ca ma bate si pe mine gandul...... :smile:

Tu vino ca ne descurcam noi cumva.

Share this post


Link to post
Share on other sites

in curtea pensiunii

Asa am stat eu anul trecut dar erau 3-4 masini, acum cred ca o sa fie curtea plina. Ne descurcam noi cumva!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mda.....azi am citit si cand am intrat in lista creata de mine am vazut ca era stearsa ....sunt sigur ca de un roman ( special am scris cu "r" mic si cred ca trebuia si cu doi de "r" )

am creat lista din nou si i-am dat drept de editare momentan doar lui Maverik si Marius Daniel, asa ca celor ce au facut modificari , le cer scuze pt acest fapt si ai rog inca 1 data sa solicite mie lui Mav sau Marius Daniel , aici sau prin PM modificarile care le doresc .

LISTA

Multumesc .

P.S. varianta si mai simpla este sa intrati pe lista , se da clic pe o noua intrare in lista , sau daca e cazul de editat intr-o casuta goala din dreptul numelui Dvs. , dupa ce a-ti selectat casuta, sus aveti butonul "Insert" dupa care selectati "comment" si puteti lasa un comentariu despre ce se doreste de adugat/modificat/etc.

Share this post


Link to post
Share on other sites

DECI UNDE SI CAND???

Share this post


Link to post
Share on other sites

Unde (locatia) si cand (data)? La care are loc (daca mai are) "evenimentul"?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am citit eu pentru tine si ghici ce, am aflat raspunsul la intrebarea ta cu "evenimentul".

DATA: 5-7 sept 2014

LOCATIE: zona VOINEASA

http://www.turistinf...215.html#264813

Cazare: 4 camere pat matrimonial, 4 camere duble, 4 camere triple. Foarte curate, frumoase si cochete. Privelistea si linistea - de vis.

Tarif cazare pentru noi negociat pentru toata pensiunea: 100 lei camera cu mic dejun inclus/noapte.

Cei ce opteaza pentru (pranz si cina) - inca 50 ron/persoana.

Citeva preturi: ciorba burta=9 ron,perisoare,vita,pui=7 ron. Cotlet,pastrav,snitel=20 ron. Bere=4-6 ron. Se poate face foc tabara, pus masa mare afara...

http://www.pensiunea...r.ro/index.html\

9 camere duble + 1 apartament. Dispune de internet (la cealalta din pacate am uitat sa intrebam...ne-a furat atentia peisajul superb)

Pret cazare negociat pt. toata pensiunea: 2 nopti = 1600 roni fara mic dejun. Adica 80 ron camera/noapte.

Demi-pensiunea = 50 ron. Aici este vorba de mic dejun si pranz, doar ca pranzul este un fel de cina timpurie - se serveste tarziu pe la 16-17 si tine vreo 2 ore. Au numai produse din ferma proprie (porci, vaci, gaini).

Citeva preturi: ciorba burta=10 ron, restul de ciorbe=8 ron. Felul 2 (friptura, grill, pastrav, etc) 22-25 ron. Era in constructie si un fel de platforma-pridvor imens exterior, acoperit, in natura langa rau pentru a servi mese festive grupurilor, pina de paste vor sa-l termine.

La ambele locatii putem face gratare (putem aduce de acasa de toate, inclusiv bautura - sau se pot cumpara din Voineasa)

AVANS : 100 ron / camera dubla /// pina la 01.05.2014. Primul venit, primul servit. Camerele vor fi alese de cei care au platit avansul in ordinea in care l-au platit.

CONT :

Asociatia Volvo Club Romania

RO60 BUCU 1892 2323 2401 9RON

Alpha Bank Hunedoara

Optati pentru ce pensiune doriti (prima sau a doua)

Optati pentru tipul de camera (2-3 paturi) sau apartament.

Ca sa nu zici ca nu ai gasit.
5 people like this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rog sa se faca o schimbare la mine, probabil s-a inteles gresit!

1. Fam. Androne (agr350r) cu 2 copii

2. Familie cu 2 copii, prieten agr350r

Multumesc!

Share this post


Link to post
Share on other sites

agr .....foloseste varianta mai simpla intra pe LISTA selecteaza o casuta in dreptul randului pe care ai dori sa il editezi , apesi butonul de sus "insert" dupa care alegi comments. In acel comentariu scrie exact cum doresti sa apara si se va face modificarea .

post-66-0-33397400-1405339330_thumb.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Se pare ca asta de mai jos e uitima varianta de lista cu participanti.

Multumesc lui Danyx pentru editabil. Daca cineva mai are de facut modificari sau comentarii, va rog sa-mi transmiteti pe mesageria personala. Voi edita si voi pune varianta actualizata imediat ce primesc mesajele si am acces la computer.

Centralizator Nationala Volvo 2014.pdf

Edited by mariusdaniel

Share this post


Link to post
Share on other sites

Well done agr ;) modificarile au fost facute , te rog sa verifici LISTA si daca cumva mai trebuie modificat ceva sa urmezi aceiasi procedura :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danke :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pana la urma s-a hotarat si sotia si juniorul sa ma insoteasca :smile: Am adaugat un comentariu la tabela dupa casuta unde scrie "la cort"

Edited by Cristian Scutaru
1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am vorbit acum la telefon cu cei de la pensiune.nimic grav nu s-a intimplat,nu i-a luat apa

2 people like this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am editat , verifica daca e ok ;)

Scuze dar sunt zapacit - Danyx cum / unde verificam actualizarile? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

ceva vesti despre conditiile meteo? s-or distrus ceva pe acolo sau totul ii ok? nu de alta, dar daca cumva creste nivelul apei, eu n-am ce cauta pe acolo ca-mi intra apa la motor si apei...serus!:))

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.