dani_dy

Nationala 2015 - 4-6 sept - Locatie: Hotel Dana - Venus: http://www.hotel-dana.ro/

126 posts in this topic

Pentru ca avem forum...

Daca toata lumea ar intreba pe privat, ar fi inutil forumul. Dar chiar, voi veniti?

Dar chiar....tocmai am scris ca incerc sa rezerv o camera si nu pot.

Am mai sunat si astazi de 5-6 ori rezultatul fiind acelasi - nu rapunde nimeni la mail/telefon.

 

 

Edited by vlpvlp06

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dar chiar....tocmai am scris ca incerc sa rezerv o camera si nu pot.

Am mai sunat si astazi de 5-6 ori rezultatul fiind acelasi - nu rapunde nimeni la mail/telefon.

 

 

Am vorbit cu Maverick. A zis sa încerci și pe e-mail la http://office@hotel-dana.ro

Baftă!

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am vorbit cu Maverick. A zis sa încerci și pe e-mail la http://office@hotel-dana.ro

Baftă!

 

 

 

Ghici ce???Am trimis mail saptamana trecuta si nu am primit nimic inapoi.

Voi pune un print screen cu apelurile catre cele 2 numere de telefon si o copie a mail-ului trimis.

In conditiile actuale cred ca va voi ura distractie placuta si ne vom vedea cand treceti pe la mine la un gratar.

 

Bafta!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu știu ce să spun... nu m-am ocupat eu de rezervări, doar am încercat să-ți fiu de folos.

Poate mai insiști la telefon, sau cauți o locație apropiată.

Acum, să fim sinceri, iată de ce e necesară rezervarea din timp la acest eveniment. Poate, daca s-ar organiza in mijlocul săptămânii in luna noiembrie, ar fi mereu locuri pâna în ultima clipă, dar in sezon estival și la sfârșit de săptămână e greu de crezut ca se poate rezerva astfel.

Sper să fii alături de noi indiferent de greuățile întâmpinate!

 

1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

De ce trebuie sa lasam totul pe ultimele zile nu stiu - s-a stiut date, locatie, pret cu luni inainte. 

Hotelul este plin - am sa incerc si eu sa vad ce pot face.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pentru ca am am AMANAT treburi mult mai importante pentru a fi alaturi (inca odata) de "prieteni".

Ok,eu renunt anul acesta la intalnirile Volvo.(oricum are toate sansele sa se transforme intr-o intrunire a alcoolicilor anonimi)

 

Distractie(bautura)multa!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Prietenii" cum spui tu, incearca sa rezolve ceva, iar tu ii faci alcolici anonimi. Vali, nu ai dreptate sa te superi pe nimeni, doar pentru ca tu nu ai reusit sa-ti faci rezervare din timp. Si nu sunt de acord cu afirmatia cu bautura multa. Cel putin la ultimele cinci Nationale, nu acesta a fost vedeta intalnirii, ci sentimentul de prietenie, de grup frumos strans in jurul acestei marci iubite. Stii bine ca majoritatea vin cu familiile, cu copiii lor, care deja s-au imprietenit. 

Nu arunca vorbe care nu te definesc. 

Esti binevenit, oriunde te-ai caza, stii asta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sunt locuri la hotel Sanda, Corina sau Rodica :lol:

 

1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu la ultimele nationale am vazut oameni in stare de ebrietate 3 zile consecutiv(indiferent de ora),oameni in chiloti care se urca pe mese(pozele pot defini aceaste lucruri) iar singurul motiv pentru care as fi venit sunt exceptiile.

Marca iubita - ha ha ha de cine?Oare nu Volvo ar trebui sa fie vedeta principala.(eu nu am vazut nicio capota ridicat decat cand cineva ramane fara lichid de parbriz)

Va mintiti singuri - parerea mea este ca,clubul/forumul a decazut mult fata de ce era inainte(oameni/discutii/organizare/moderare)oamenii vechi pur si simplu nu se mai regasesc in acest format.

P.S. Astept banarea - pot fi fan Volvo si fara club/forum.

1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu la ultimele nationale am vazut oameni in stare de ebrietate 3 zile consecutiv(indiferent de ora),oameni in chiloti care se urca pe mese(pozele pot defini aceaste lucruri) iar singurul motiv pentru care as fi venit sunt exceptiile.

Marca iubita - ha ha ha de cine?Oare nu Volvo ar trebui sa fie vedeta principala.(eu nu am vazut nicio capota ridicat decat cand cineva ramane fara lichid de parbriz)

Va mintiti singuri - parerea mea este ca,clubul/forumul a decazut mult fata de ce era inainte(oameni/discutii/organizare/moderare)oamenii vechi pur si simplu nu se mai regasesc in acest format.

P.S. Astept banarea - pot fi fan Volvo si fara club/forum.

nu sunt fanul tau VLP dar sunt de aceeasi parere cu tine...eu as veni de numa la nationalele volvo daca as stii ca nu se bazeaza toata intalnirea pe petreceri tarzii si multa bautura...mi-ar placea sa se faca o intalnire gen cum fac cei de la SMART ceva unic in punctul meu de vedere....

 

sa nu fiu inteles gresit...iubesc masinile astea dar nu asa vad eu o nationala Fan Volvo. Sunt sigur ca multi din motivul asta nu participa la acest eveniment.

poze nationala Smart

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=962640200468842&set=pcb.962641277135401&type=1&theater

Edited by cipilika

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vali, 

Toti avem prioritati, si desigur lucruri mult mai importante de facut decat rezervarea la Volvo - insa am facut-o din timp tocmai pentru a nu fi nevoiti sa amanam treburile importante. 

Imi pare rau sa vad ca asta este parerea ta, despre intalnire cat si despre colegii care vom fi acolo - insa este parerea ta si o respect. 

1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cine se trezeste tarziu risca sa ramana pe langa, cum am riscat si eu cand am venit pe ultima suta la Valcea.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu plec vineri de dimineata pe la 6-30 7 ,daca mai e cineva doritor la ora aia,ne vedem la intrarea pe A2.

Pt. cei care o sa fie deja acolo ,opritimi si mie 2-3 sezlonguri :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pana la urma plec si eu vineri, dar nu cred ca voi fi asa de matinal. Mi-ar placea, dar nu depinde numai de mine...

Am numarul tau si te voi suna de pe drum sa vad daca esti in apropiere.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dar de ce se pleaca asa de matinal din Bucuresti ? Pierdeti ultravioletele de pe plaja ? Daca plecati din Cluj, mai intelegeam...:huh:

Eu inca nu m-am hotarat cand plec.

Doar 2 bucuresteni s-au decis, aproximativ ?

1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu plec sambata la 9.00 :D

 

Mai e putin!!

 

Edited by Brava

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dar de ce se pleaca asa de matinal din Bucuresti ? Pierdeti ultravioletele de pe plaja ? Daca plecati din Cluj, mai intelegeam...:huh:

Eu inca nu m-am hotarat cand plec.

Doar 2 bucuresteni s-au decis, aproximativ ?

Daca tot sunt asa aproape de locatie,de ce sa nu profit si sa am si ziua de vineri aproape toata.

1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Si altii, dar plecam // am plecat de azi. Ne vedem acolo. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vineri dimineata pe lsa 08:30, plecam si noi : OvidiuXC70 cu sotia si Marius Daniel cu Mihaela.

Mmhhh... Nationala 2015 a inceput!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sorry,this page was not found

Share this post


Link to post
Share on other sites

11 masini. Hai mai bine la Penny

1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

11 masini. Hai mai bine la Penny

Nu fi rautacios ca iti rupem urechile! :)

Din punct de vedere numar de masini a fost o Nationala mica, comparativ cu altele. Din punct de vedere calitativ, nu a fost cu nimic mai prejos decat altele - ne-am bucurat unii de altii si toti impreuna de soare, mare si voie buna.

Drum bun catre casa colegilor care au plecat azi, asteptam pozele.

1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now