BogdanG

Intalnire saptamanala Bucuresti

3,174 posts in this topic

Salut,

Cred ca apar si eu. Dinspre Tineretului se poate veni?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Si eu vin. Sper sa se poata urca pe patru roti pâna la Polivalenta. Vali, cum e ? Dinspre Unirea se poate ajunge ?

Edited by mariusdaniel

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daca ne strangem, cred ca apar si eu!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dispre Tineretului se poate urca.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daca imi termin treburile pana la 6 , vin si eu :ph34r:

Share this post


Link to post
Share on other sites

daca imi dau masina astazi de la service, vin si eu. daca nu, ma duc la dentist :( (este un motiv bun sa scap, asa ca sper sa se miste aia ..)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Preseaza-i :D

......si streseaza-i :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

mda. la asta ma descurc ;).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eheee, a fost frumos aseara. Cam ca pe vremuri... am fost mai bine de 12 oameni, am stat in parcare la taclale vreo doua ore, apoi am mers la Daimon, ca ne dadusera disparuti cei de acolo. Am gasit locul foarte ingrijit, inauntru renovat frumos, servirea buna si preturile ...mai mari decat anul trecut. Incet-incet devine prohibitiva locatia, cel putin pentru unele buzunare. Important e ca am refacut partial gasca. S-o tinem tot asa !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Unii se distreaza si altii pe la dentisti.. Dar joia viitoare o sa fiu prezent muusai (asta daca se mai strange lumea..). Nu de alta, dar m-am prins ca vinerea la Penny nu am nicio sansa.. Abia astept sa compar si eu masina cu surioare.

Edited by Mihaipg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Se pare ca odata cu caldura s-a mai aprins un pic spiritul....chiar am fost multi in seara asta....cu cico, gheata, pepsi explodat, interventii minore la masinute, si mers in coloana ...

cateva poze din seara asta...de la Ikea (care a fost punctul terminus al serii, dupa Penny)...

si partea a 2-a....

post-2782-0-15471200-1340402740_thumb.jp

post-2782-0-68629800-1340402750_thumb.jp

post-2782-0-61558000-1340402760_thumb.jp

post-2782-0-44897000-1340402771_thumb.jp

post-2782-0-22150700-1340402782_thumb.jp

post-2782-0-91199800-1340402792_thumb.jp

post-2782-0-66513100-1340402802_thumb.jp

post-2782-0-67613400-1340402915_thumb.jp

post-2782-0-08135300-1340402925_thumb.jp

post-2782-0-49615800-1340402935_thumb.jp

post-2782-0-24019400-1340402944_thumb.jp

post-2782-0-99622600-1340402956_thumb.jp

post-2782-0-16525400-1340402970_thumb.jp

post-2782-0-48556200-1340402984_thumb.jp

post-2782-0-44327300-1340402998_thumb.jp

Edited by Ygrec

Share this post


Link to post
Share on other sites

pai bine bre, nu puteati da si voi un semn??? eu eram in partea cealalta la policolor...., dar veneam!

Share this post


Link to post
Share on other sites

din 16 17 masini cate au fost, tot este bine :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sa nu uitam un aspect important, noi am ajun la ikea pe la 12 fara ceva. Pana la ora au mai plecat oamenii acasa, nu toti stau pana la miezu noptii la penny.

Edited by Ramon

Share this post


Link to post
Share on other sites

si eu la ce ora crezi ca am ajuns acasa???? pt mine vinerea tine pana sambata pe la 3-4 dimineata cel putin....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pai mosule lucrurile stau foarte simplu si anume interesul poarta fesul :) Cine vine pentru intrunire sta la intrunire... Cine pleaca inseamna ca are alte treburi mai importante din care n-are rost sa-l deranjezi... No offence :)

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Asta a durut :D ..... sub centura!

Share this post


Link to post
Share on other sites

interesul mi-a purtat fesu' la policolor... unde , in drum spre casa mai precis, am dat rusinica la vreo 3 "personalitati marcante" ale intrecerilor intre semafoare...- un fiat coupe turbo, un opel astra , dar parca nu era turbo, si m-am dus repede dupa un A3 2.5 tdi care pana la urma tot a trecut pe rosu... ce pot sa zic, nimeni nu se asteapta de la o caramida sa zboare asa. elementul surpriza rulzzzzzzzzzzzzzzzzz.

cat despre intalnire pot sa-ti spun ca eu am sosit primul. la ora 5.50 eram acolo... matale ai venit mult mai tarziu , cand gheata era deja apa. deci mai benocleaza-te pe la ceasul ala din cand in cand , scrie si pe forum ca intalnirea este la ora 18.00...

ceva carnitza (danyx-ule nu edita cuvantul ca este scris intentionat asa!!!) fripta bagam si noi deseara??? ca sa stiu daca termin de zugravit au o mai lalai.

Asta a durut :D ..... sub centura!

age350r, asta defineste club volvo acuma ne pupam , acuma ne certam, acuma mesterim la masini, la gratare si tot asa. dar macar daca e sa ramana unul din noi fara ulei la motor sa zicem , am fi in stare sa mergem pana la vatra dornei dupa el...

Share this post


Link to post
Share on other sites
:) ..... ee, asta este un lucru bun! Poi, atunci daca esti tu asa baiat bun, ce ziceai de carnita?! ..... ca deja miroase a gratar :D:P

Share this post


Link to post
Share on other sites

ramsese vadim sa ne spuna daca si cand ne poate primi la el... ca el este organizatorul... eu sunt doar fomistul... :headbang:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ramsese vadim sa ne spuna daca si cand ne poate primi la el... ca el este organizatorul... eu sunt doar fomistul... :headbang:

Sa inteleg ca rasare si a 3-a intalnire saptamanala ?!?!?

.....vroiam sa desfac o BR... sa ma abtin ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Te dai la blonde reci, eh? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

poti desface, s-o gasi vreunu sa treaca sa te ia de acasa....

Vadime???? unde esti ?????????

radem, glumim, zugravim, da mi s-a facut foame... iese careva mai pe seara la un cico , gratarel ,ceva(asta daca nu da vadim nici un semn)???

Share this post


Link to post
Share on other sites

La Vadim la 20 toata lumeaaaaa !!! Nu stim inca daca se face gratar ca sta sa ploua dar daca ne razgandim Real-ul e non-stop.

Funky,nu iti comentez comentariile :)) Ne videm la gratare si-ti ezplic.

Cine nu stie cum sa ajunga la Vadim sa ma sune pe mine sau pe el si dam detalii ;)

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now