mao

Intruniri locale Cluj

940 posts in this topic

Tudor, da-mi un sms daca ne intalnim si la ce ora ca maine nu mai prea am acces la mail si posteaza si aici. De principiu, eu termin la 17.00 si sunt cazat la West City la 200m de locul obisnuit de intalnire.

0744.603.440

Multumesc

Eu propun sa ne intalnim la locul obisnuit (parcarea Polus, langa spalatorie) la 19:00 (mai repede nu sunt sigur ca pot ajunge eu). Pe la 15:30-16:00 ii trimit sms lui Victor, ar fi bine sa stim daca e OK locatia si momentul (daca mai vine altcineva).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu propun sa ne intalnim la locul obisnuit (parcarea Polus, langa spalatorie) la 19:00 (mai repede nu sunt sigur ca pot ajunge eu). Pe la 15:30-16:00 ii trimit sms lui Victor, ar fi bine sa stim daca e OK locatia si momentul (daca mai vine altcineva).

Ne-am pregatit, ne-am pregatit pana Victor a plecat :blink: (a terminat cu lucrul mai repede).

Share this post


Link to post
Share on other sites

deci? cand e intalnirea?

Share this post


Link to post
Share on other sites

deci? cand e intalnirea?

In principiu, in fiecare saptamana, martea, la Polus in parcare, langa spalatorie. Ora 19.

Edited by Behu

Share this post


Link to post
Share on other sites

In principiu, in fiecare saptamana, martea, la Polus in parcare, langa spalatorie. Ora 19.

Pana la urma a fost cineva ieri? De data asta eu nu am putut merge ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Noi, nu... fără maşină, n-are farmec... :(

Asa-i, dar speram sa fi mers White & Behu (il iau si pe blondul meu si ma apuc sa strig: Bogdaaaan :lol: ). Poate martea viitoare ... (pe tine te ajut sa o impingi de la atelier si inapoi, asa ai si masina ...)

Edited by tudor75

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vine cineva marti la intalnire? (Locatie: parcare Polus, langa spalatorie, ora 19:00, pentru cine nu doreste sa caute prin paginile anterioare)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut.

Sambata 02.04.2011 propun o mica adunare la polus, daca sunt doritori astept propuneri pentru ora de intalnire.

O zi buna!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut.

Sambata 02.04.2011 propun o mica adunare la polus, daca sunt doritori astept propuneri pentru ora de intalnire.

O zi buna!

Off, in week-end-ul trecut n-am reusit nici macar sa-mi citesc posta ... As fi vrut sa vin :blush:

Pentru maine mai e valabil? Merge cineva la polus, ora 19?

Din pacate, in ultimele cateva (prea multe) saptamani nu am putut nici eu veni. Sper ca de acum o sa pot din nou ::)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Din păcate, noi suntem cobză, în afară de ăla micu', aşa că... ne mai gândim dacă dăm virusuri şi altora sau nu... ;D

Si noi suntem cobza, cei mici si blonzi. Astialalti ii reparam. Asa ca, puteti veni pentru schimb de retete :blink: Si, pentru singuranta (avand in vedere ca este forumul Volvo - for live), am sa-mi aduc si masca de protectie bacteriologica (filtrele sunt expirate de prin '91) ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sunt doritori pentru maine?

Ce lucrati la intalnire? poate vi si eu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ce lucrati la intalnire? poate vi si eu :)

In principiu povestim ce-am mai facut/patit. Si prezentari cand vin oameni noi :rolleyes: Program liber ales, ca sa zic asa.

Acuma au venit si baietii cu carturile, deci avem mai multe posibilitati de activitati, desi cu temperaturile actuale, eu zic pas :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

In final am fost doar WhiteAnge si cu mine, sa vedem ce se intampla data viitoare ... (ca sa nu creada lumea ca nu se tine :rolleyes: )

Edited by tudor75

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu o sa merg cu catelusa la catel maine ;D , daca termina pana la ora aia, vin.

Eventual ne auzim la un telefon...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu o sa merg cu catelusa la catel maine ;D , daca termina pana la ora aia, vin.

Eventual ne auzim la un telefon...

Atunci propun sa incercam sa ne intalnim la 19:30, caci si eu s-ar putea sa intarziu ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salutare. Saptamana asta ne intalnim? Poate maine nu ploua prea tare...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Maşina mea e, din nou, la service, nu ştiu dacă o primesc azi sau nu. Dacă da, venim şi noi...

În altă ordine de idei, tocmai am vorbit cu Victor, care va ajunge, mâine, în Cluj. În acest context, îndrăznesc să vă propun să ne adunăm (şi) mâine (miercuri, 04.05), în locaţia cunoscută, ca să ne salutăm şi cu el. Ce părere aveţi? ;D

Eu unul sunt de acord, nu l-am vazut pe Victor de mult ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sunt cazat tot la West City si de data asta, clar stau pana joi, deci sper sa ne putem vedea.

Este mult mai usor sa vb. la tel. sa stabilim ce si cum fiindca voi avea acces limitat le net.

Nr. meu - 0744.603.440

Share this post


Link to post
Share on other sites

Îmi pare rău că n-am mai ajuns ieri... :-

Totuşi, rămâne să ne întâlnim azi, la ora 18:00.

Aş propune să schimbăm locaţia din parcare, nu de alta, dar spălătoria aia e cam gălăgioasă. O locaţie bună, după părerea mea e în faţa intrării 1 (dinspre drum), aia cu Media Galaxy şi Decathlon.

post-820-0-43080200-1304490948_thumb.jpg

Ce ziceţi?

Dacă nu mai intervine nimic, noi vom fi acolo. ;D

Pentru mine e bine si acolo. Dar nu pot promite ca ajung la 18:00, e putin scurt timpul sa apuc sa-i culeg pe copii.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Păi, dacă nu ajungi chiar la fix, te'om aştepta, ce'om face? ;D

Păi, mergeti la :occasion14: ?!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Va multumim, eu si Guzganel ce locuieste in motorul meu :), ca v-ati facut timp sa ne intalnim si sa petrecem cateva momente frumoase impreuna. Ce imi pare rau este ca am uitat in camera aparatul pe care l-am luat special pt. a imortaliza cateva instantanee cu voi.

Data viitoare! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu nu am fost; lipsim din Cluj pana vineri...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now