mao

Intruniri locale Cluj

940 posts in this topic

eu eram cu acel volvo cu numere de alba(uni stiti deja) dar din pacate acum nu il mai am la mine. ieri l-am adus in razboieni la mine acasa si marti merge tata cu el la aiud sa ii schimbe uleiul si kitul de distributie dupa care va sta la parinti acasa ceva vreme ca e cam scump sa il tin in cluj(mai ales pentru mine). din pacate cel putin 3 saptamani chiar nu o sa pot veni la nici o intalnire de la polus pt ca nu am cu ce.

O fi mai scump, ca umbla cu ea ;)

Nu cred ca-i vreo problema daca n-ai cu ce veni ... Pana la urma, intalnirea e a posesorilor, nu a masinilor ;) Si daca n-ai cum sa ajungi, te pot duce si aduce eu la intalnire ... Asa ajungi tot intr-un Volvo :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

pai oricum....saptamana viitoare planuiesc sa imi aduc bicicleta in cj....si am stikerul si il pun pe bicicleta...asa ca tot am "semne distinctive" cum ca apartin clubului :))

si e cam scump mai ales la mocul in care conduc eu cateodata( si daca calculam cate o oglinda si un stop tot la 2 saptamani:))+o urma de cheie pe masina si si aia fara motiv ca nu am luat locul de parcare nimanui... ajung foarte scump )

Share this post


Link to post
Share on other sites

maine? se intampla ceva in parcare la polus? se anunta cineva?

Eu vin si promit ca de data asta stau pana la :15 langa spalatorie. Pe urma, om vedea cat de cald e ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

salutare tuturor....

sunt happy ca am reusit sa imi aduc dinou masina in cj dar numai pentru o saptamana.

dece....marti vine cineva la Polus? eu o sa ma duc(daca nu se intampla ceva neprevazut) ca tre sa iau si ceva lucruri de pe acolo si ar fi fain sa ne intalnim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cred ca de data asta nu o sa reusesc sa ajung, marti spre seara ma intorc de la Bucuresti, dar nu cred ca o sa ma incadrez pana in ora 19:00. Daca totusi reusesc, stiu unde sa va gasesc.

Share this post


Link to post
Share on other sites

salutare tuturor....

sunt happy ca am reusit sa imi aduc dinou masina in cj dar numai pentru o saptamana.

dece....marti vine cineva la Polus? eu o sa ma duc(daca nu se intampla ceva neprevazut) ca tre sa iau si ceva lucruri de pe acolo si ar fi fain sa ne intalnim.

Åži noi aÅŸa plănuim. Sperăm, ca ÅŸi tine, să nu intervină neprevăzutul.

Daniel, fă-Å£i cumpărărturile a.î. la 7 (19) să Å£i le fi terminat ÅŸi să fii disponibil pentru întâlnire, că după nu o să mai ai de unde să cumperi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Åži noi aÅŸa plănuim. Sperăm, ca ÅŸi tine, să nu intervină neprevăzutul.

Daniel, fă-Å£i cumpărărturile a.î. la 7 (19) să Å£i le fi terminat ÅŸi să fii disponibil pentru întâlnire, că după nu o să mai ai de unde să cumperi.

inteles...o sa fac tot pozibilul sa fiu acolo cel tarziu pe la 6 atunci...numai sa vad daca pot ca nu vin singur ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daca ma incadrez o sa apar si eu. nu promit nimic. Oricum daca vin sper sa fiu primit si cu noua mea masina :). Volvo mi l-a luat nefasta :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daca ma incadrez o sa apar si eu. nu promit nimic. Oricum daca vin sper sa fiu primit si cu noua mea masina :). Volvo mi l-a luat nefasta :)

Te primim si cu noua masina ;D, chiar daca nu-i Volvo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

am fost azi pe acolo pe la 6 30 si am parcat aproape de spalatorie....pe la 7 30 am iesit si m-am tot plimbat prin parcare da nu am gasiti volvouri :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

am fost azi pe acolo pe la 6 30 si am parcat aproape de spalatorie....pe la 7 30 am iesit si m-am tot plimbat prin parcare da nu am gasiti volvouri :(

Si eu am asteptat langa spalatorie de la 18:57 pana la 19:33, da' pe urma am fugit dupa medicamentele pentru copii.

Intalnirea e "oficial" la 19:00. La 6 30 eram acasa si infulecam ceva, sa am pe ce stropi ... Daca vreti alta ora, spuneti, da' sa stim si noi! (daca e tradare, sa fie tradare! da' sa stim si noi.) Oricum, puteai da un telefon, numarul e in semnatura.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cu scuzele de rigoare, deÅŸi nu aveam cum să anticipez, ăla micu' a "plesnit" o febră ieri dimineaÅ£ă ÅŸi a trebuit să ne anulăm plimbarea de ieri ÅŸi să ne programăm alta, azi (la doctor).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cu scuzele de rigoare, deÅŸi nu aveam cum să anticipez, ăla micu' a "plesnit" o febră ieri dimineaÅ£ă ÅŸi a trebuit să ne anulăm plimbarea de ieri ÅŸi să ne programăm alta, azi (la doctor).

Poi pe ploaia aia rece numai bine ii scadeati temperatura :nana: Sa il faceti bine repede si aveti grija de voi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sa il faceti bine repede [...]

Åži dacă facem pe dracu-n-patru...  ;D Oricum, ne-a anulat ÅŸi alte drumuri (vineri trebuia să-l ducem în vizită la bunici) ÅŸi, până data viitoare când voi putea veni ÅŸi eu prin Polus, adică peste două săptămâni, o să fie ÅŸi el apt de întruniri.

1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vine astazi cineva la Polus? Sa stiu daca sa trec pe acolo sau nu ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lume lume, vine cineva maine la Polus (ora: 19:00, locatia: spalatoria auto)?

Domnu' doctor, ai reparat copilul? Veniti?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu voi pleca maine in secuime, dar daca reusesc sa ma intorc pana la ora 7, trec pe acolo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Domnu' doctor, ai reparat copilul?

Copilul e foarte bine, merci!

Intenţionăm să dăm şi noi un ocol pe-acolo, azi, mai ales că vreau şi să-l întreb pe Bogdan ce a mai făcut cu câinele "înspinat".

Nu zic mai multe, ca data trecută, că o să ziceţi că-s neserios....

Edited by Heimðallr

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut tuturor. Maine la 19 vine cineva la Polus?

Share this post


Link to post
Share on other sites

nope .luni tre sa fiu la munca la ora 9 am

cred ca voi pleca din cluj pe la 7 seara ,sa vad ce zice si fiica mea

Share this post


Link to post
Share on other sites

la fel

pozele au ramas la cluj......cu tot cu nevasta:rolleyes: :lol::blink::unsure::lol::rolleyes::(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Heimðallr, inca nu stiu exact cand voi putea veni, va fi in functie de cat spor am la munca.Anyways, mersi de info.

Edited by irina_f

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pot spune cu mâna pe inimă că ne-a făcut o deosebită plăcere să ne întâlnim cu dl. Feraru, ieri. Sper ca, pe viitor, să ne întâlnim mai mulţi, în week-endurile în care mai dă pe aici.:D

Legat de întrunirea de mâine, deşi ar fi zi de întâlnire pentru mine, voi face o "rocadă" de gardă cu colegul meu (din motive personale), aşa încât nu vom putea veni. Sorry...

Irina, mâine ne vom putea vedea doar după ora 16. În rest, săptămâna asta nu cred că-mi voi mai schimba programul, în caz că îţi convine mai mult de dimineaţă.

@Heim & Feraru: ma bucur (pentru voi) ca v-ati intalnit si ati petrecut bine impreuna ::)

Din pacate, nici eu nu voi putea ajunge maine la intalnire, dar daca tot faci rocada poate ne intalnim saptamana viitoare.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now