mao

Intruniri locale Cluj

940 posts in this topic

Nuuu, breee!!! N-auzi că n-o mai pot face să se plouă pe parbriz? ;D

I s-a stricat motoraşul ăla de stropeşte parbrizul, întru spălare şi ştergere... Cum am planificat un drum de câteva sute de km în weekend şi cum sezonul e prielnic pentru zdrobirea insectelor zburătoare de parbriz, în mers, şi pentru ataşarea particulelor microscopice de praf şi polen, în staţionare, înlocuirea minunăţiei inscripţionate "FoMoCo" e prioritară şi, oarecum, o urgenţă... problema e că Sandro n-o are... Problemă e şi preţul pentru ce am găsit, până acum, de la 200 (SH, la un coleg de pe forum) la 365 RON. Partea enervantă e că, la Skandix, e 39 €, dar transportul nu e deloc neglijabil (≈ 41 €).

Salute. Cum stai, Doc, cu ploaia?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sper sa nu va dati loviti in week-end-ul 24-26.06.2011 cand voi ajunge iar in Cj si sper sa va revad. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sper sa nu va dati loviti in week-end-ul 24-26.06.2011 cand voi ajunge iar in Cj si sper sa va revad. ;)

Ohoo, pana atunci mai e mult. Daca suntem in Cluj, sigur facem cumva sa ne intalnim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mi-ai luat vorba din gură... ;D

:occasion14:

Ma intreb, daca tot e in timpul sfarsitului de saptamana, ce-ar fi sa schimbam locatia si sa nu stam pe betoane?!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sincer să fiu, mă gândeam la ce zicea Sonia, . Poate reuşim să dăm startul şi la chestia aia.

Ar fi o treaba ...

Pana atunci, se inscrie cineva pt diseara?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Până la urmă, eu cu Bogdan (Behu) am respectat orarul şi ne-am întâlnit marţi la şapte, dar nu la Polus, ci la mine la serviciu. Am uitat să-l întreb ce zice de weekendul care se apropie vertiginos. (Unde) ne vedem? Sonia şi restul n-au mai zis nimic...

Eu am lipsit doua saptamani si ceva, inca nu am ajuns la zi cu cititul, asa ca nu stiu nimic de weekend... Mai caut, dar pana gasesc imi dai niste indicii?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Păi, nu ştiu care-i planul; să vedem şi ce zice Victor, că doar el ne-a "convocat". ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Păi, nu ştiu care-i planul; să vedem şi ce zice Victor, că doar el ne-a "convocat". ;D

In afara de verde, salina si alte locuri, se poate merge si aici (concert Cargo sambata seara, Iris duminica)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu cred că vrei să-l bagi pe Bogdan acolo. Eu sigur nu voi merge acolo cu ăla micu'.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu ajung maine dupa 15.00 si restul zilei sunt liber. Sunt cazat la Tulip Inn insa oricum trebuie sa ajung la Polus fiindca am de luat ceva sotiei.

Hotarati voi si stabiliti unde ne vedem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu sunt în garda de seară, săptămâna asta, aşa că mâine şi vineri e out of the question... poate, sâmbătă.

Tot sper să se anunţe nişte doritori pentru o ieşire de pe asfaltul de la Polus. Inclusiv Salina mi-ar conveni, chiar dacă nu ştiu dacă aş putea intra cu ăla micu'...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sambata sunt deja iar in Piatra Neamt :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Păi, tu ziceai de weekend-ul 24-26, iniţial... :- ...aşa, eu pot numai vineri, înainte de masă, dacă-ţi convine...

Edited by HEIMÐALLR

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, asa am spus insa nu depinde de mine si s-a devansat toata joaca cu o zi :(

Din pacate am liber doar maine, vineri toata ziua sedinta si sambata pana la 14.00, sedinte si alte tampenii de genul, dupa, plecare spre "cashile" noastre.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Păi, înseamnă că nu prea avem cum să ne vedem. Noi doi. Să vedem ce zic şi restul, deşi Bogdan (Behu) zicea ieri că merge la Satu Mare. Raula nu poate merge, că maşina-i la mine... hehe

De Tudor, Mao, Oli, Paul, White Ange nu ştiu nimic... restul... care rest?! ;D

Edited by HEIMÐALLR

Share this post


Link to post
Share on other sites

La ce ora va intalneati de obicei la Polus? Sa nu stau sa mai caut prin atatea pagini :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Marţea, la 19:00...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aha ... martea, nu stiu de ce tineam eu minte ca joia. In fine, la ora 19.00 voi fi in fata la Polus la intrarea cu Decathlon si probabil ca voi sta cam 30 min. minim. Daca nu sunt la masina puteti sa ma sunati la 0744.603.440.

Cine vine bine, pe restul va astept la Piatra Neamt :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Joia e la Bucuresti ... te asteptam si pe la noi :rolleyes:

Ajung la B. pe 7.08. Nu stiu cum ma sincronizez asa :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Perfect, la ora 18:00 in parcarea din dreapta Salii Polivalente ( cum stai cu fata la ea, ca si cum ai intra - pe la scari ).

Sper sa nu se supere clujenii ca le-am poluat topicul :rolleyes:

Edited by mariusdaniel

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aha ... martea, nu stiu de ce tineam eu minte ca joia. In fine, la ora 19.00 voi fi in fata la Polus la intrarea cu Decathlon si probabil ca voi sta cam 30 min. minim. Daca nu sunt la masina puteti sa ma sunati la 0744.603.440.

Cine vine bine, pe restul va astept la Piatra Neamt :lol:

Am inteles bine: azi la 19 la Polus? Incerc sa trec eu. Vin cu steagul :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

...

Sper sa nu se supere clujenii ca le-am poluat topicul :rolleyes:

Ca sa nu ne suparam, trebuie sa te prezinti si tu pe la Cluj :blink: Cand ai vreme...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now