mao

Intruniri locale Cluj

940 posts in this topic

Aţi fost azi, până la urmă, sau aţi lăsat spiritul să moară de plictiseală? ;D

Rămâne valabilă noua locaţie?

Nici noi n-am fost, s-a cam plictisit spiritul ... Si nici maine nu stiu daca ajung, sunt din nou pieton :unsure: si nu stiu daca primesc jucaria inapoi la timp.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Noi o să dăm un tur prin Polus, mâine seară. O să arunc o privire la cele două locuri în care ne-am întâlnit până acum.

Sincer, aş prefera să rămână locul stabilit în faţa intrării 1.

Tudor, să-mi spui dacă te pot ajuta, în vreun fel, să scapi de statutul de pieton.

Edited by HEIMÐALLR

Share this post


Link to post
Share on other sites

Noi o să dăm un tur prin Polus, mâine seară. O să arunc o privire la cele două locuri în care ne-am întâlnit până acum.

Sincer, aş prefera să rămână locul stabilit în faţa intrării 1.

Tudor, să-mi spui dacă te pot ajuta, în vreun fel, să scapi de statutul de pieton.

Din partea mea poate ramane noua locatie. Pana acolo pot veni si asa, pieton fiind ;D

Ca sa scap de starea asta, poate pui o vorba la reprezentanta sa-mi dea o masina de la ei pana o repara pe a mea (numa' XC-ul nu, ca nu incape in garaj ... :D). La cat e de lucru pe ea, ar trebui sa fie gata maine, daca intra pe rol. Daca nu, mai pedalez ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trecem careva sa te luam? Nu de alta, dar sa nu te prinda vreo ploaie pedaland...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trecem careva sa te luam? Nu de alta, dar sa nu te prinda vreo ploaie pedaland...

Daca sunteti asa draguti, eu nu ma supar. Desi eu sper ca se intampla minunea si ma anunta maine ca-i gata.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hai sa ne auzim maine la un telefon. Daca iti termina masina, suna-ma peste zi sau trimite-mi un sms. Daca nu, te sun eu in jur de ora 18 ca sa stabilim. Seara faina!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hai sa ne auzim maine la un telefon. Daca iti termina masina, suna-ma peste zi sau trimite-mi un sms. Daca nu, te sun eu in jur de ora 18 ca sa stabilim. Seara faina!

Multumesc Bogdane.

Seara faina tuturor.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poate face intamplarea sa ajung si eu maine pe acolo!

Dar trebuie sa va anunt ca nu vin cu volvicu ci cu loganu (sunt in timpul muncii) ;D

Sper ca ma primiti. :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poate face intamplarea sa ajung si eu maine pe acolo!

Dar trebuie sa va anunt ca nu vin cu volvicu ci cu loganu (sunt in timpul muncii) ;D

Sper ca ma primiti. :P

Sigur ca te primim! Lucrezi la ora 19? :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poate face intamplarea sa ajung si eu maine pe acolo!

Dar trebuie sa va anunt ca nu vin cu volvicu ci cu loganu (sunt in timpul muncii)

Sper ca ma primiti. :P

Cum să nu te primim?! Numai să ajungem noi, ca să fie cine să te primească... ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sigur ca te primim! Lucrezi la ora 19? :blink:

Abia pe la ora 15 o sa plec inspre Cluj (mai exact Huedin).

Raman in seara asta in Cluj ca sa pot fi la prima ora la "doftori" sa-i fac lu ala micu niste analize (sa vad cum o iesit din iarna :D)

Sper sa ne vedem.

Cele bune.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ţin să precizez, chiar dacă cu o oarecare întârziere, că mi-a făcut deosebită plăcere întâlnirea cu domnul Badgogo. ;D

Se pare că am început să ne resemnăm în legătură cu numărul mic de participanţi; şi de această dată am fost doar patru oameni: Badgogo, Behu, Tudor şi eu. A fost prezentă, într-un fel, şi Laura... :wave:

Merită menţionat domnul Tudor75 care ne-a onorat cu prezenţa chiar şi când a trebuit să vină fără maşină.

Săptămâna viitoare, din păcate, nu voi putea participa, dar, peste două săptămâni, în 31.05.2011, dacă nu intervine nimic, sper să fim mai mulţi. Aşteptăm cu drag so o revedem şi pe Irina. ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ţin să precizez, chiar dacă cu o oarecare întârziere, că mi-a făcut deosebită plăcere întâlnirea cu domnul Badgogo. ;D

Se pare că am început să ne resemnăm în legătură cu numărul mic de participanţi; şi de această dată am fost doar patru oameni: Badgogo, Behu, Tudor şi eu. A fost prezentă, într-un fel, şi Laura... :wave:

Merită menţionat domnul Tudor75 care ne-a onorat cu prezenţa chiar şi când a trebuit să vină fără maşină.

Săptămâna viitoare, din păcate, nu voi putea participa, dar, peste două săptămâni, în 31.05.2011, dacă nu intervine nimic, sper să fim mai mulţi. Aşteptăm cu drag so o revedem şi pe Irina. ;D

Domnilor, tin sa mentionez ca si mie mi-a facut o deosebita placere intalnirea si sper sa mai pot participa.

In plus e bine ca nici nu ne-am certat de la nota de plata. :P:D;D

@Behu fac cinste in Slovenia cu o bere mare. ( sau doua.... sau trei....)

@Heim, trebuie musai sa ne mai intalnim sa discutam mai multe despre posibila iesire in Muntenegru.

@Tudor, astept un telefon cand ajungi prin Maramures.

De fapt oricine de pe acest forum care are in plan sa treaca prin Maramures (zona Viseu-Borsa-valea Izei) sa faca bine si sa ia numarul de telefon din semnatura si sa sune sa stam la o poveste

Cele bune.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Acum ca m-a mentionat Heidallr ma simt prost ca nu am venit si eu la intalnire de foarte mult timp...Sper ca in curand sa pot spune prezent si eu! ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Te asteptam! Nu e cazul sa te simti aiurea, stim ca esti foarte ocupata si intelegem. Nimeni nu poate participa tot timpul. Cand o sa poti, o sa vii...

Share this post


Link to post
Share on other sites

In conditiile astea, ma bate gandul sa-mi fac reparatiile si reviziile in provincie. Macar daca ma aleg cu plimbarea si hotelul gratis si tot e ceva !

Marius, mi-ar face mare plăcere dacă ai putea să faci un sejur la Kolozsvár, pentru reparaţii, ocazie cu care să dai şi pe la Polus, într-o marţi seara, mai ales că ai şi un hotel între reprezentanţă şi locul de întrunire. Legat de preţuri, sunt convins că ai ieşi mult, mult mai ieftin la cei din Cluj.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Saptamana noua, intrebare veche: cine vine maine?

P.S. eu, din motive personale, voi ajunge mai tarziu, sper pe la 19:30.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Noi aş zicem... că mergem. Dacă nu intervine nimic şi toate e bine, noi vom fi acolo chiar mai devreme. ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

De data asta, eu nu o sa pot veni... Ramane pe alta data.

Sa va simtiti bine!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nici noi nu mai mergem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nici noi nu mai mergem.

Voi ati stiut ce ploaie vine? :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Si la noi la Bucuresti ploua de ceva vreme :)

Sa inteleg ca atunci cand este urat afara nu va intalniti? La noi de e ploaie, de e ninsoare, tot ne strangem ;D;D;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Si la noi la Bucuresti ploua de ceva vreme :)

Sa inteleg ca atunci cand este urat afara nu va intalniti? La noi de e ploaie, de e ninsoare, tot ne strangem ;D;D;D

Pai Bogdan o zis de ieri ca nu vine, Doc s-a retras dimineata. Ploaia a sosit acum ~30min, deci nu are a face cu retragerile.

Ne-am intalnit si cand a fost frig (de zapada n-am avut noroc, sa desenam si noi ceva ...) :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu n-am venit pentru că... s-a stricat ceva la maşină... :- ... nu mai pot face să plouă pe parbriz/ lunetă şi omu' cu elevatorul m-a invitat la el fix la ora 18... acum am ajuns acasă...

PS: Pentru toţi inteligenţii care au sfaturi: ştiu că se poate şi fără să o ridic pe elevator, dar am preferat să nu demontez spoilerul.

Ce-ai facut Doc cu masina? I-ai stricat scutul? (Sper ca a meritat :rolleyes: )

Aaaa, e ceva cu ploaia. Poi asta avem destul si daca vrei, pot sa-ti umplu porcbagajul cu peturi sa arunci cata apa vrei pe parbriz :D Si daca-i dai unul si copilului, ti le spala si in interior :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now