mao

Intruniri locale Cluj

940 posts in this topic

Mulţumim, să ne trăieşti!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cine merge mâine (30/11/2010)?

Daca nu se intampla nimic grav, voi merge eu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daca nu se intampla nimic grav, voi merge eu.

Am dat si eu recent de acest post...

Cum si cand se tin aceste intalniri?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am dat si eu recent de acest post...

Cum si cand se tin aceste intalniri?

Salut. Intalnirile au loc martea in parcarea de la Polus (langa spalatoria auto) de la ora 19:00. Vine cine poate si doreste.

Vine cineva maine?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut. Intalnirile au loc martea in parcarea de la Polus (langa spalatoria auto) de la ora 19:00. Vine cine poate si doreste.

Vine cineva maine?

Cat dureaza in medie o intalnire?

Ora 19 in ziue de marti imi e un pic imposibila.

M-a bucurat s aud. Nu stiam ca se face o astfel de intalire.:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cat dureaza in medie o intalnire?

Ora 19 in ziue de marti imi e un pic imposibila.

M-a bucurat s aud. Nu stiam ca se face o astfel de intalire.:D

Poi intalnirile tin cat vrem (de obicei eu pe la 8 cam trebuie sa plec, mai repede daca-s cu careva dintre copii). Daca cineva vrea/trebuie sa plece mai repede, nu-l tine nimeni legat :lol: Sunt care ajung mai repede si-si fac cumparaturi, altii le fac dupa (poate ar trebui sa cerem ceva discount la magazine :lol: )

Cand ti-ar conveni sa fie intalnirile?

Azi vine cineva la intalnire? Azi avem program special ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poi intalnirile tin cat vrem (de obicei eu pe la 8 cam trebuie sa plec, mai repede daca-s cu careva dintre copii). Daca cineva vrea/trebuie sa plece mai repede, nu-l tine nimeni legat :lol: Sunt care ajung mai repede si-si fac cumparaturi, altii le fac dupa (poate ar trebui sa cerem ceva discount la magazine :lol: )

Cand ti-ar conveni sa fie intalnirile?

Azi vine cineva la intalnire? Azi avem program special ;)

In principiu sunt prins zilnic pana pe la 8 seara. Oricum nu e stres ca voi face cumva sa ajung curand.:occasion14:

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Heim: n-a mers forumul, Adriann & frigul e de vina (eu am crezut ca o inghetat bitii pe conducta de net) :lol:

@N3cks: oricand esti bine-venit, doar sa stim sa te asteptam. Aseara am trecut pe la 8 prin zona spalatoriei, nu erau decat cele 2 audi-uri care mi-au tinut companie initial.

Pe la 7:20 s-o aprins flacara sperantei (cam portocalie ...): un S40, cam de-o varsta cu al meu, o ajuns saracu' cu rotile din spate blocate. Cred ca nu s-o oprit pe acolo sa nu ma loveasca, cu toate semnalele mele disperate (avarii, flash-uri). Ei, ce sa-i faci, n-o fost sa fie. Next time ...

@Adriann: nu mai strica forumul martea, ca se sperie clujenii si nu mai vin la cumparaturi :lol:

@God: nu mai da frig martea, sa nu inghete bitii pe conducta!

Share this post


Link to post
Share on other sites

M-aş fi băgat şi eu la săritura mortală dublu-volantă... hehehe

Finala nu chiar, da' macar niste calificari tot ar fi fost: la combinata nordica <_< cu schiurile din dotare (1.8, D5, T4: fiecare cu ce o adus de acasa). Da' singur nu e nici un fun ... Singura consolare e ca nici suprafata nu prea corespundea (o fost prea cald si zapada era plina de apa). Poate data viitoare ne iese :rolleyes:.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salutare lume! Sarbatorile au cam trecut (La Multi Ani! tuturor), studentii au revenit, asa ca sar si eu cu intrebarea: vine cineva maine la Polus?

Share this post


Link to post
Share on other sites

La mulţi ani şi vouă, Tudore!

Din păcate, noi nu vom ajunge, mâine. Începe să-mi fie ruşine să spun, ţie-ţi zic, dar nu mai spune la nimeni: o să-mi fie maşina în service. ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salutari clujenilor!

Eu o sa fac tot posibilul sa vin maine.

Oricum, la sfarsitul acestei saptamani ma voi elibera de foarte multe din sarcinile de serviciu si deplasarile o sa-mi fie mult mai rare si mai scurte. Asa incat, de saptamna viitoare, voi fi nelipsit. Garantat. :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salutari clujenilor!

Eu o sa fac tot posibilul sa vin maine.

Oricum, la sfarsitul acestei saptamani ma voi elibera de foarte multe din sarcinile de serviciu si deplasarile o sa-mi fie mult mai rare si mai scurte. Asa incat, de saptamna viitoare, voi fi nelipsit. Garantat. :lol:

Saptamana s-a schimbat, maine te astept in parcare. Si pe toti ceilalti doritori.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am zis, am zis...

O sa fiu acolo. ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sanatate tuturor. Cine vine maine seara Polus?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daca nu se intampla nimic neprevazut, eu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Saptamana noua, intrebare veche: vine cineva astazi?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Acum ca s-a mai domolit frigul, vine cineva la Polus?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajung joi in Cluj si cred ca vineri dupa 19.00 sunt free. Ceva intalniri ???

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajung joi in Cluj si cred ca vineri dupa 19.00 sunt free. Ceva intalniri ???

Bine-inteles. Doar ca la ora respectiva copiii sunt deja obositi (mai ales Ada) si intalnirea va fi mai scurta ??? Dar poate vin si altii ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

so? :P

cand ne dam un dating? :)

neatza lume :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tudor, da-mi un sms daca ne intalnim si la ce ora ca maine nu mai prea am acces la mail si posteaza si aici. De principiu, eu termin la 17.00 si sunt cazat la West City la 200m de locul obisnuit de intalnire.

0744.603.440

Multumesc

Edited by Victor

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now