contdezactivat

O intalnire intermediara pe 2009?

Cand puteti veni la "intermediara"?/In ce data doriti sa fie "intermediara"?   27 votes

  1. 1. Cand puteti veni la "intermediara"?/In ce data doriti sa fie "intermediara"?

    • 27-29 Martie
      4
    • 10-12 Aprilie
      7
    • 24-26 Aprilie
      14
    • Oricare
      2

Please sign in or register to vote in this poll.

449 posts in this topic

sa aveti grija doar sa fie INAINTE sau DUPA paste, ca altfel nu vine nimeni. Si am impresia ca 17-19 nu prea e bine...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Conform voturilor de pana acum, am modificat si resetat sondajul cu noile date.

Scuze celor care au votat altfel, sper ca si aceste date sa le convina.

Votam din nou!

Share this post


Link to post
Share on other sites

cel putin pt. mine nu este importanta data,decat sa stiu exact, cu o saptamana inainte cel putin,pt. a-mi aranja treburile. :-*

si pana la urma locatia care e ???

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pana acum discutasem de Complexul Magura.

http://www.complexmagura.ro/index.php

Am reusit sa aflu si preturile standard aplicate.

Camera single 100 RON

Camera dubla  130 RON

Duplex 180 RON

Apartamnet 300 RON

Pentru cine intereseaza casutele, acestea sunt in regim camping, adica fara grup sanitar propriu si fara caldura. Costa 60RON.

Daca reuseste @AVX sa treaca pe acolo, poate o sa ne faca cateva poze. Eu nu am masina sa merg pana acolo sa vad.

Share this post


Link to post
Share on other sites

10-12 Aprilie ar fii OK !!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Intre Paste si 1 Mai de obicei stiu ca se mai iau concedii, pe care oamenii prefera sa le petreaca cu familia.

Dar daca cei care prefera aceasta perioada sunt siguri ca vin cu noi, atunci... e OK.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Preturile par de bun simt. Mie unul imi convin - sa mai vedem si cu masa cum stam la acest capitol si e aproape gata.

Hai la o noua votare, neamule !  :D

P.s. poate ar trebui pusa si o data limita pina cind se poate vota/se termina votarea ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

P.s. poate ar trebui pusa si o data limita pina cind se poate vota/se termina votarea ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

5 martie pare o data rezonabila.

Referitor la ceea ce s-a intimplat la fosta Nationala (rezervare de 22 camere si nu am ocupat decit 12 din lipsa de participanti-desi erau pe lista) - eu sint pentru urmatoarea regula:

-pentru orice intilnire majora Organizata (intre judete, intermediara sau Nationala) trebuie strins un avans de minim 100 RON, pentru eliminarea anumitor surprize, macar teoretic.

Share this post


Link to post
Share on other sites

este corect, problema este ca eu nu am cum sa stiu daca pot sa vin intr-o anumita data. Poate doar cu o saptamana inainte (si asa f greu). Adi Badila...stie de ce  ;D datorita acestui lucru, nu am complicat si nuam votat data nationalei, a intermediarei ..etc

Cum se poate rez aceasta probl  Florin??

Share this post


Link to post
Share on other sites

e o problema, stiu. Insa daca cel care se ocupa cu rezervare de camere, masa, etc. nu stie pe cite persoane se poate baza cind face comanda... e o problema de asemenea...

Iti dai seama ca 2-3 camere +/- nu e ceva grav, deci vor fi citiva care nu vor stii sigur daca pot ajunge in acea zi. Dar ca sa tii o pensiune rezervata toata pentru un grup si sa nu vina decit un sfert, cine trage ponoasele ?

Vom gasi noi o rezolvare.

Share this post


Link to post
Share on other sites

24-26 apr

singura la care pot veni.....

(desi as veni oricind daca m-ar lasa serviciul)

Share this post


Link to post
Share on other sites

OK! Back in town!  ;)

Asa cum am promis, in dupa amiaza aceasta, pe drumul de intoarcere de la Brasov am oprit sa iau "pulsul" locatiei pe care ati propus-o.

1. Confirm preturile pe care le-a prezentat Adi.

2. Drumul de acces dinspre Brasov/ Buzau este PERFECT!( coala de hartie  :D :D :D)

3. Conditiile sunt EXCELENTE:

                              - Cazarea este IMPECABILA ( curatenie, Tv, internet)

                              - Restaurant ( putem sa stabilim acolo meniu/pret pt seara festiva)

                              - Sala de ...conferinte, (unde putem organiza si masa festiva, departe de oki..."sagalnici"... ;) )

                              - Locatia ofera atractii turistice deosebite, chiar UNICE in Europa (vulcanii noroiosi si nu numai)

Ca potentiala data va sugerez unul din primele 2 w/e ale lunii aprilie cand posibilitatile de rezervare/cazare pentru grupul nostru ne-ar putea satisface pretentiile.

Complexul se afla pe Valea Buzaului la aprox. 30 de km de Buzau. Spre rusinea mea, buzoian fiind, nu am oprit niciodata acolo si pe aceasta cale ii multumesc lui Adi pentru sugestie! ;)

Am facut si cateva poze cu telefonul din dotare...scuze pt. calitate!

Daca sunteti HOTARATI m-as putea angaja in organizarea acestei "intermediare", insa nu doresc sa trec prin aceleasi emotii ca FRATELE Danyx la ultima nationala...  :D :D :D

So, voting & keep in touch ! :-*

                             

                             

post-289-12877856263345_thumb.jpg

post-289-12877856263928_thumb.jpg

post-289-12877856266524_thumb.jpg

post-289-12877856267106_thumb.jpg

post-289-1287785626767_thumb.jpg

post-289-1287785626827_thumb.jpg

post-289-12877856268837_thumb.jpg

post-289-12877856269389_thumb.jpg

post-289-12877856269984_thumb.jpg

post-289-12877856270716_thumb.jpg

post-289-12877856271318_thumb.jpg

post-289-12877856271943_thumb.jpg

post-289-12877856272594_thumb.jpg

post-289-12877856273219_thumb.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Superrr ! Eu sint de acord 100% cu aceasta locatie ! Multumim mult pentru ca ai trecut pe-acolo LIVE si ai facut si acele poze.

:kiss2:

Hai cu votarea aia odata, ca mi-e dor de duca si de voi toti !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sir, was my pleasure!  ;)

Sincer, si mie mi-e un doooor.... :-*

Share this post


Link to post
Share on other sites

e mai frumos ca in poze. vederea e superba.

eu acolo opresc destul de des. am si dormit acolo de 2 ori.

nu imi aduc aminte de preturi, dar nu retin sa fi fost exagerate.

mincarea e excelenta. (sau era acum 4-5 luni)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Observ (cu o oarecare mirare) ca sectiunea datei ORICARE (?!) conduce detasat votul intilnirii intermediare. Cum doriti - insa aceasta intermediara este si un exercitiu de "antrenament" pentru ceea ce va fi organizarea Nationalei din acest an.

A vota la sectiunea Oricare nu mi se pare a fi o alegere inteleapta, insa nu vreau sa comentez. Astept mai bine sa vad citi vom fi in parcarea locatiei in acea zi a Intalnirii.

Un weekend frumos va doresc !

Share this post


Link to post
Share on other sites

si io, ce tare ma bucur ca se voteaza la oricare.....

poate se va face in ultima data, sa pot sa vin si io.

Share this post


Link to post
Share on other sites

E faina locatia.

Sper sa putem veni si noi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Observ (cu o oarecare mirare) ca sectiunea datei ORICARE (?!) conduce detasat votul intilnirii intermediare. Cum doriti - insa aceasta intermediara este si un exercitiu de "antrenament" pentru ceea ce va fi organizarea Nationalei din acest an.

A vota la sectiunea Oricare nu mi se pare a fi o alegere inteleapta, insa nu vreau sa comentez. Astept mai bine sa vad citi vom fi in parcarea locatiei in acea zi a Intalnirii.

Un weekend frumos va doresc !

...Ca o paranteza.

Am permis utilizatorilor sa isi schimbe votul.

Imi trece prin cap sa scurtez perioada de votare. Pana la urma, consider ca si 6-7 masini sunt suficiente ptr o intermediara.

Daca, pe parcurs o sa mai doreasca cineva, il primim cu bratele deschise.

Asta in ideea la ce a spus @Avx despre locurile limitate.

Ca si alta paranteza: cunoscand la randul meu locatia, din pacate in perioada dintre Paste si 1 Mai, cam slabe sanse e a gasi suficiente locuri, chiar daca rezervam de acum.

Share this post


Link to post
Share on other sites

baieti eu nu pot sa fiu in niciuna din dati,sint in ro.in sapt.pastelui,adica plecare din it.in 11apr.si intoarcere in 25apr.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daca sunteti HOTARATI m-as putea angaja in organizarea acestei "intermediare", insa nu doresc sa trec prin aceleasi emotii ca FRATELE Danyx la ultima nationala...  :D :D :D

Sunt de acord cu asta. Tinand cont ca tu esti cel mai aproape de locatie, daca iti poti face timpul necesar... considerate organizator.  ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Si eu sint de aceeasi parere.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now