Midnight Caller

Intrunire internationala in Slovenia

314 posts in this topic

avand in vedere ca s-au asezat ale mele date cu nunti , si alte chestii cotidiene, ma bag, vorbesc maghiara si beau bine. 2-3 locuri libere in s 60 si bagajele la sarcofag.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cred ca ma bag si eu la aceasta intalnire(asta ca sa imi treaca supararea ca nu am ajuns la intalnirea de Buzau) ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

pote sa conduca si elena udrea, io , daca am bere, o beau.

daca avem loc de bagaje putem merge si 4.

(5, cu elena....si ,tot asa, facem cu schimbul, sa nu ne spurcam la cuplu mare....)

Share this post


Link to post
Share on other sites

aha daca o luati pe udrea va mai inventeaza vre-un bon de masa sau face brandul Volvo brand national romanesc si atunci sa zis cu noi.

Acum vorbind serios este cineva chiar interesat? poate ma alatur si eu indiferent ca merg cu a mea sau cu cineva.

Share this post


Link to post
Share on other sites

si eu vreau sa conduc...:)) de baut,beau la fata locului..plus ca ideea e sa mergem toti cu masinile sa ni le "admire" lumea....

Share this post


Link to post
Share on other sites

nu ma deranjeaza sa am soferi in masina......... bereeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

Share this post


Link to post
Share on other sites

Un 850 sau un v70 cu 7 locuri ar fi perfect pentru o astfel de ocazie.

Nici nu vreau sa ma gandeasc ce ar fii in masina aia.  :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Si aia din spate, care stau cu fata la hayon, sa faca cu mana la domnisoare. Asta daca mai pot dupa atata drink  :D

Un 850 sau un v70 cu 7 locuri ar fi perfect pentru o astfel de ocazie.

Nici nu vreau sa ma gandeasc ce ar fii in masina aia.  :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

ideea este super ! cu intrunirea in slovenia :P  s-ar putea sa am timp sa merg si eu cu ale mele ( masina + sotie )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Facem o lista cu cei care merg SIGUR ? Ca mai e putin si vreau sa stiu (in afara de mine) cine mai merge, concret.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nimeni nu mai vrea ?!  Coool.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eee...stai si tu sa se trezeasca lumea!Asa de dimineata vrei tu sa ti se zica cine mai merge si cine nu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

io primesc, sau nu, ok-ul de la total, ghici cind : miercuri , pe 3 iunie.

pina atunci ramine ca sigur vreau sa merg, dar nu stiu sigur daca pot.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ce fain, baietii organizeaza in cadrul intilnirii un "Swap Meet" - adica un fel de bazar cu piese SH ale proprietarilor. Cool, nu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

  Ok, deci pina acum se pare ca sint Singurul Volvo-ist care se duce acolo, restul doritorilor de la inceputul topicului nu mai pot (sau nu mai vor). Mai astept totusi ziua de 3 iunie cind iuli va spune daca poate merge.

Cam trist, dar asta este, deja m-am obisnuit cu ideea... Il iau doar pe Vali cu mine (cel care a filmat intilnirea Nationala de la Cheile butii), care-si doreste enorm un 850 insa nu are momentan banutzi sa-si implineasca visul. Vom face filme si muuuulte poze.

  Cu acest 'VOLVO-Summer Brick Break" nu ma intalnesc decit o data pe an (daca se va face acolo anual), asa ca nu pot sa o ratez. Micile bucurii ale vietii trebuie traite, altfel nu se poate, imbatrinim muncind si platind taxe.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu as fi venit dar spre marele meu regret chiar nu am cum. Era o posibilitate de un mini concediu. Eu unu voi astepta poze si filmulete, distractie placuta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ca o paranteza, are cineva din bucuresti bunavointa de a-mi imprumuta un GPS cu harta europei, de joi pina marti? Ramin dator, bineinteles. Eu am un MIO A701 caruia trebuie sa-i incarc in fiecare tara harta respectiva, si e cam enervant. Promit sa am MARWE grija de el, ma culc cu el sub perna  :D :D :D

Cerintele pentru datorie sa le scrieti aici  :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pot sa-l ei pe al meu, dar inca nu l-am testat bine. Mi l-a preparat Ursache, dar eu inca nu am avut ocazia sa-l testez

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iti dau eu cardul cu harta I-GO 2009 si GPS-ul . GPS.ul are o mica problema , ca sa se incarce baterie trebui tinut apasat pe mufa .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Va multumesc, Kpax si Vadim !  O sa va sun spre seara.

Dar daca tot cer - sa o fac pina la capat: un steag cu Romania are cineva ? Sa-l pun pe masina, acolo in Slovenia, sa se vada ca e si tarisoara noastra reprezentata de cineva - ca poate apar in vreo poza oficiala pe la vreun ziar slovac, nu ?  :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

merg si eu in slovenia pe urmatorul traseu (propus de matrixx) [vezi atasamentul]

plec joi dimineata din ploiesti si voi sta o noapte undeva prin ungaria.

sper sa mai vina si altii in afara de matrixx si mine.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now