Midnight Caller

Intrunire internationala in Slovenia

314 posts in this topic

sint antrenat, stai linistit, problema e ca vreau sa vin cu familia si ea nu vrea (sotia...). Eu vin, no problem, like always.

post-495-12877862984929_thumb.jpg

post-495-12877862987653_thumb.jpg

post-495-12877862989779_thumb.jpg

post-495-128778629917_thumb.jpg

post-495-12877862993811_thumb.jpg

post-495-12877862996082_thumb.jpg

post-495-12877862998641_thumb.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bine a-ti ajuns acasa sanatosi....... a tinut si vremea cu voi, sigur a fost totul ok.... Matrixxx te-am asteptat, insa inteleg ca te-ai grabit acasa la cei dragi.... Rama pt foto o am pregatita !! :love5:

Share this post


Link to post
Share on other sites

dragule, am venit pe la Portile de fier, prin serbia - ca a fost mai scurt si eram cam obositi. Sper ca nu te-ai suparat ca nu am putut sa ne vedem - insa promisiunea ca am sa vin spre tine este batuta in cuie !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bravo dragilor. Bine-ati revenit, suntem mindri de voi si suntem siguri ca ne-ati reprezentat cu mindrie. Asteptam poze si mai multe datalii: cate masini aprox. au fost, ce tari au participat, etc. :-*

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu am numarat 22 de masini, da la cele vechi la cele noi, ma asteptam la mai multe, insa asa a fost. Probabil ca pentru prima intilnire a fost ok - cum a a spus si organizatorul de acolo. Ca un fapt divers, nici un S80 nu a fost acolo, ciudat.

Tari participante: Slovenia, Croatia, Romania.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Deci putem spune ca le-am batut recordul la Magura ;D Ce frumos ar fi daca am putea sa organizam si noi asa ceva in Romania !!! Dar deh, romanu' se organizeaza de 10 ori si renuntza de fiecare data...

Share this post


Link to post
Share on other sites

FELICITARI  si bine ati revenit ACASA! ;)

Ati facut un lucru extraordinar, atat pentru comunitatea aceasta cat si pentru tara...In definitiv, steagul national nu este vazut prea des in Slovenia... :D

@ Matrixxx & iulirx : RESPECTELE mele! :-*

Share this post


Link to post
Share on other sites

Multumim, multumim - de aceea am pus steagurile pe parbriz,  SA SE STIE DE NOI !!! 

:3some:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bine ati revenit baieti !!! inca regret ca nu am venit dar deh parinti , scoala ... etc :D

Ar fi o idee ff buna sa facem si pe la noi asa ceva .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cateodata patriotismul nu ma da afara din casa, dar de data aceasta, facand parte din aceasta comunitate mai speciala, m-am simtit foarte bine cand am vazut cum s-au prezentat Matrixxx si Iulirx, cum ne-au reprezentat de fapt pe noi toti. Cred ca ar trebui sa le multumim cumva pentru efortul lor.  Tot respectul pentru voi ca sunteti sufletisti si mentineti treaz acest spirit.

Va multumim!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Florin, Iluli - respectele mele si bravo baieti. Ma bucur pentru ca va-ti intors fara peripetii si mi-a crescut inima de bucurie vazand pozele cu steagurile romaniei pe masini in timp ce pe celelalte nu se vedea nimic.

Jos palaria si stima pentru ce ati reusit sa faceti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Felicitari pentru initiativa si pentru finalizarea ei. La mai multe,cu mai multi !  ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

va multumesc , si acolo am fost toti. am povestit de voi, de noi in totalitate, s-au bucurat si-au fost surprinsi ca se poate si in romania.

am fost mindru, mindru ca va reprezint si ca sint ROMAN !

ii putem depasi extrem de usor, cu suflet si iubire.

de un singur lucru imi pare rau : ca n-am avut posibilitatea sa mai iau si pe altii cu mine.

am pentru danyx o pereche de suporturi de numere primite ca premiu. i le ofer ca recunostinta pentru eforturile depuse in incercarea lui de a ne face sa ne intilnim cu totii aici, in romania.

Share this post


Link to post
Share on other sites

pentru avx am tricoul de acolo.

merita la fel de mult, pentru acelasi lucru.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Felicitari :thumbsup2: sunteti fara egal in pasiunea VOLVO si nu numai

Toate cele bune ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Va felicit si eu.

Ma bucur pentru voi ca ati reusit sa ajungeti acolo si ca v-ati intors cu bine.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bravo mai baieti, chiar ma bucur ca am fost reprezentati de voi acolo .

Share this post


Link to post
Share on other sites

2600 km dus intors

consum mediu la pompa 7.2 si la bord 7.0

viteza medie de deplasare aprox 140-160km/h (cam asa am mers afara)

in belgrad ,fara gps cu harti bune-bune , poti sa te invirti si 4 ore fara sa mai stii unde esti...

nu exista nici un semn de orientare...nicaieri. acolo e foarte greu sa te intelegi in orice limba. (poate in ruseste o fi mai usor)

Share this post


Link to post
Share on other sites
;)  Bestia mea a fost mai gurmanda - 10,8 - 11 , cam asa s-a invartit consumul. Insa eu sint multumit de ea, mititica  :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Un prim filmuletz - ca sa va faceti o idee - pentru nerabdatori  :D

1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trebuie sa-mi arati si mie cum ai legat . Caci atatia bani si cafele proaste am putut bea in vacante....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Supper !!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Foarte frumos!

Vad ca si in Slovenia sunt iubite masinile vechi.

In Romania daca nu ai macar un s60/80 sau ceva cu T5... nu esti cool... nu dai bine in peisaj  ::)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Foarte frumos!

Vad ca si in Slovenia sunt iubite masinile vechi.

In Romania daca nu ai macar un s60/80 sau ceva cu T5... nu esti cool... nu dai bine in peisaj  ::)

n-are legatura ce masina ai !

singura legatura intre noi e dragostea pentru volvo.

unii merg cu tineretu' ,altii cu alea cu experienta....:))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now