Midnight Caller

Intrunire internationala in Slovenia

314 posts in this topic

SI LA DEVA PE LA CE ORA ?

DAU O CAFEA

pai plec dimineata la 5-6, deci ajung in deva , h-abar n-am,in 3-4 ore?

oricum te sun cind sint p-aproape, ok ?

apropos, nu vii si tu ? va conduce fii-miu, deci viteza maxima va fi pe undeva la 150 (nu 220 ca la tac'su)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ca o paranteza, are cineva din bucuresti bunavointa de a-mi imprumuta un GPS cu harta europei, de joi pina marti? Ramin dator, bineinteles. Eu am un MIO A701 caruia trebuie sa-i incarc in fiecare tara harta respectiva, si e cam enervant. Promit sa am MARWE grija de el, ma culc cu el sub perna  :D :D :D

Cerintele pentru datorie sa le scrieti aici  :D

Iti dau eu Garmin-ul cu hartile ROAD2009 si EuropeNT2008 ? restul de prostii bleutooth, emitator FM si altele nefolositoare.

Este de la Volvo asa ca se va potrivi de minune.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cu steagul te ajut eu Matrixxx, este nou, nu are bat, dar merge pus pe masina pentru poza  ;D Si trebuie musai inapoi impecabil ca il iau sti tu de unde! ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cu steagul te ajut eu Matrixxx, este nou, nu are bat, dar merge pus pe masina pentru poza  ;D Si trebuie musai inapoi impecabil ca il iau sti tu de unde! ;D

se poate doi steaguri ?

(il aduc inapoi fara pete, promit)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am sa caut sa produc doua! Daca nu....tineti si voi unul de o "toarta si altul de cealalta"

Share this post


Link to post
Share on other sites

multumim, dragule pentru steag(uri). Cum le luam de la tine ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Maine sunt de serviciu, vorbim la un telefon pe vineri. Se pare ca este prea tarziu. Nu am cum sa rezolv mai repede.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cu unul va rezolv in seara asta, cu celalalt nu mai devreme de vineri ora 10  :'(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Inca o data, multumesc pentru steag !

:-*

Share this post


Link to post
Share on other sites

Matrixxx-ule iti aduc eu un gps azi la intalnire.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Asta daca nu a si plecat deja spre Slovenia ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sa-nteleg ca si cafeaua ati baut-o impreuna nea feraru. ori era prea dimineatza

Share this post


Link to post
Share on other sites

da.... multam alex. am pierdut notiunea timpului.

Share this post


Link to post
Share on other sites

la 17.30 plec, deci nu pot veni spre intalnire...Nu am avut timp deloc sa trec nici pe la Kpax, nici pe la Vadim, nici pe la Maurice...o sa incerc sa ma descurc cu GPS-ul de pe telefon, ce sa fac.

Va sarut pe toti si sa ne reauzim cu bine !

Si mai incet cu RedBull-urile alea Danyx, ca dupa aia nu o sa mai stii ce sa mai faci cu atit energie  :D

:3some:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eh, cum sa nu stie.... INCA UN BAIETZEL !!!  :hump:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Baaai voi iesiti prin Nadlac ? Asa am vazut pe ruta atasata ! daca da treceti prin fata pe la mine, cand ajungeti pe la Arad ia dati-mi un telefon si fac un suc sau o cafa' la benzinaria din sensul giratoriu prin care o sa treceti spre Nadlac.

Daca aveti timp si treceti prin centura Arad  ;D ;D

0746099706

Share this post


Link to post
Share on other sites

pe la 13.30 au plecat din hd dupa ce am luat masa si baut o cafea

Share this post


Link to post
Share on other sites

De ce n-or fi plecat ei impreuna nu stiu... Mai ales ca Ploiestiul era la 60km de Buc... Off nerabdarea asta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

io am plecat cu intentia sa dorm o noapte la zagreb, deci cu 14 ore mai devreme decit matrixx.

oricum, am ajuns primii, impreuna.

si ne-am intors impreuna.

mie mi-a placut foarte mult.

acu' descarc masina.urmeaza poze si povestea intilnirii, diseara....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iupi, e bine ca ati ajuns cu bine inapoi. hai sari cu pozele ca sa mor de ciuda ca a venit ficsu pe capul meu

Share this post


Link to post
Share on other sites

In sfarsit - azi dimineata am revenit cu bine acasa ! Ne vom intilni joi si va voi spune cum a fost.

Mie mi-a placut fooooarte mult, atmosfera a fost super, oameni deschisi si bucurosi - chiar prea prietenosi pot sa spun  :D Nu le-a venit sa creada cind ne-au vazut acolo, credeau ca am scris pe forumul lor doar asa...

- Am facut parte din juriu, am luat premiul pentru "The Most Pimped Car" si impreuna cu Iulirx premiul "The Longest Trip" ! Sambata seara concert cu trupa CrossRoad (de-a lor) care cinta foarte bine, dans, gratare, voie buna si distractie, tot tacimul.

- Nici o problema pe tot drumul, chiar daca a fost national, european sau autostrada, masinile au mers flawless, super, ne-am si alergat cu vreo 220 pe unde am putut

Acolo am prins vreme frumoasa, doar un pic de ploaie ne-a stropit vineri noaptea si sambata dimineata.

Mi-a parut tare rau ca nu am fost mai multe masini de pe la noi, am fi facut o impresie foarte buna. Poate data viitoare, cine stie.

Si bineinteles, citeva poze. Filmele vor fi descarcate maine de pe camera si poate pina joi voi putea pune citeva clipuri pe youtube, pentru voi.

Ca un final, sper ca impreuna cu Iulirx am reprezentat cu mandrie acest forum (eu purtind si tricoul respectiv) tarisoara asta cit si spiritul Volvo romanesc.

Va pup si va iubesc.  :beertogether:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Si citeva poze  :D

post-495-12877862971418_thumb.jpg

post-495-1287786297291_thumb.jpg

post-495-12877862974617_thumb.jpg

post-495-12877862976785_thumb.jpg

post-495-12877862979123_thumb.jpg

post-495-12877862981789_thumb.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

In sfarsit - azi dimineata am revenit cu bine acasa ! Ne vom intilni joi si va voi spune cum a fost.

Mie mi-a placut fooooarte mult, atmosfera a fost super, oameni deschisi si bucurosi - chiar prea prietenosi pot sa spun  :D Nu le-a venit sa creada cind ne-au vazut acolo, credeau ca am scris pe forumul lor doar asa...

- Am facut parte din juriu, am luat premiul pentru "The Most Pimped Car" si impreuna cu Iulirx premiul "The Longest Trip" ! Sambata seara concert cu trupa CrossRoad (de-a lor) care cinta foarte bine, dans, gratare, voie buna si distractie, tot tacimul.

- Nici o problema pe tot drumul, chiar daca a fost national, european sau autostrada, masinile au mers flawless, super, ne-am si alergat cu vreo 220 pe unde am putut

Acolo am prins vreme frumoasa, doar un pic de ploaie ne-a stropit vineri noaptea si sambata dimineata.

Mi-a parut tare rau ca nu am fost mai multe masini de pe la noi, am fi facut o impresie foarte buna. Poate data viitoare, cine stie.

Si bineinteles, citeva poze. Filmele vor fi descarcate maine de pe camera si poate pina joi voi putea pune citeva clipuri pe youtube, pentru voi.

Ca un final, sper ca impreuna cu Iulirx am reprezentat cu mandrie acest forum (eu purtind si tricoul respectiv) tarisoara asta cit si spiritul Volvo romanesc.

Va pup si va iubesc.   :beertogether:

Cred ca acum esti antrenat(cu drumuri si distante lungi),si o sa vii fara probleme la vatra dornei ;D ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now