baubau

ATI VOTAT?

93 posts in this topic

am ceeat acest subiect pentru a vedea cat de mult simt de raspundere avem( sa nu folosim cuvinte mari)

am vazut dezbatere electorala, pro si contra candidati. nu intereseaza cu cine, intereseaza DACA ai votat.

Share this post


Link to post
Share on other sites

baga si un Poll la post sa vedem ce si cum :)

eu am fost la stampilat

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am votat si a iesit exact ce mi-am dorit ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Votat...

problema e ce facem dupa asta?  ???

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Irina stai linistita ca tot Basescu iese ;D

Jocurile politice se fac la alta masa nu aici cu toti muritorii, vorbim pe 7 decembrie .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu inca mai sper. Dumnezeu cu mila....ce sa mai zicem(/facem).... :angel9:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu nu am votat (din pacate-niciodata nu mi s-a intamplat). Si asta pentru ca, neavand domiciliul in Bucuresti (cartea de identitate), trebuia sa votez la o sectie speciala. Cand am vazut ce nebunie este peste tot, peste 200 de oameni iar randul nu se misca mai deloc mi-am zis ca nu se merita efortul, in mare masura datorita fraudei care s-a facut azi. Din punctul asta de vedere am ramas socat. In turul 2 sa stiu ca ma duc de la ora 5 ca sa prind loc si sigur voi vota.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu am votat si la fel ca mai in toate cazurile nu a iesit ce mi-am dorit. Sunt multumit totusi cu rezultatul alegerilor. Daca ma veti intreba va voi raspunde : sunt bucuros sa am opinii diferite de cei multi care au facut ca aceasta tara sa fie astfel dupa 20 de ani. Romania este in situatia de fata nu datorita conducatorilor ci datorita noua. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da! In primul rand trebuie sa mergem la vot! Daca iese ce dorim este alta problema,dar nu trebuie sa-i lasam sa ne ia votul....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am votat . Cel pe care l-am votat e in grafic . Si imi pare foooarte rau pt Antoneasca  ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am stat la coada la listele suplimentare (ca nu eram acasa), si am votat impotriva  ;)

Fara rost, bineinteles.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Lau: Si eu am stat o ora jumate pe putin la coada sa votez(in Cluj), asta dupa ce am mai fost la cateva sectii speciale si m-am socat de ce cozi erau. Am auzit la ca unele sectii speciale de la Bucuresti s-au stat si cate 4 ore....dezastru.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nici eu nu eram din bucuresti ,si am stat la coada cam o ora,dar.....VOTAT

Share this post


Link to post
Share on other sites

VOTAT

La ce tara plina de prosti avem .. tot Basescu cred ca o sa iasa din pacate si avand in vedere ca s a votat si 300 de parlamentari cu parlament unicameral o sa faca pdl ul c vrea in tara asta . adica o sa o duc spre faliment ... nu ca acum nu ar fii . 

Share this post


Link to post
Share on other sites

La mine a fost si mai dragut. Am buletin de Bucuresti de cca 1 luna si inca nu am aparut pe listele de Bucuresti. MAi mult de atat , enervata de nelamurirea mea, sefa sectiei de votare mi-a spus ca listele sunt facute dupa listele de plata a intretinerii de la bloc, si se actualizeaza odata cu .....RECENSAMANTUL POPULATIEI!!!!!! hALAl !!!! :machinegun:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Votat si eu.....

Eu mi-am dorit o schimbare majora..... dar..... "am fost prea putin"....... Am vrut o persoana tanara entuziasmata. Stiam ca nu o sa castige dar i-am dat votul.

Mai exact am votat pe cine mi-am dorit

Turul doi e mai naspa pentru ca nu votez ce imi doresc ci votez pentru cel mai putin rau...... :( ceea ce nu e corect....

Share this post


Link to post
Share on other sites

am dat si noi 2 voturi (eu si fii-miu) lui antonescu exact la 20:45 , in drum spre casa, la intoarcerea de la busteni.

in turul 2 nu mai pot vota. insa va recomand sa votati cu cei care credeti ca vor tine taxele cele mai mici si mai putine.

sau, cu alte cuvinte, cu hotii care ne mai lasa si noua ceva....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Votat cu antonescu, o sa votez cu oricine in afara de marinar in turu' 2.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now