alin_ux

Basescu sau Geoana ?

125 posts in this topic

Ce bine ca duminica se termina tot balciul asta.

Oricum ar fi, vom asista la acelasi rahat, eventual cu diverse arome si coloranti artificiali, nesanatoase datorita E-urilor pe care le contin.

Cand vad atata pasiune la unii dintre voi, ma bucur, mai exista idealisti si visatori in tara asta.

Sunt sigur ca o fac din pasiune (din pacate, pentru ei, nu sunt platiti pentru partizanatul afisat, de o parte sau alta)

Traiasca democratia ...  :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

e bine ca ramine scris. sa citeasca cei al caror candidat a cistigat. sa citesca dupa 3-4 ani si sa se minuneze cit de "inspirati" au fost !

Share this post


Link to post
Share on other sites

@parola:

Imi place ca le ceri explicatii tuturor, inclusiv lui Base cu privire la lucrurile neclare din cariera lui. Asta ar putea fi privit ca un lucru de normalitate, daca nu ai exprima un oarecare extremism cu imaginea din semnatura ta.

Te rog sa o schimbi. Si nu pentru ca intamplarea face ca sa fiu simpatizant al contracandidatului, insa pentru ca sunt si moderator pe acest forum AUTO, iar semnatura se vede la toate postarile tale, si astfel depaseste zona de Cafenea, dedicata unor astfel de discutii.

Volvo-club.ro este un forum la pasionatilor de masini Volvo. Te rog nu il politiza. Daca nu putem avea o polemica civilizata, mai bine stergem tot ce inseamna politica.

Ok?

Share this post


Link to post
Share on other sites

geoana 56 % - basescu 44%

Share this post


Link to post
Share on other sites

De-abia astept duminica 6 decembrie ora 21:00 sa se termine odata cu scandalul asta, sa ne vedem de turbosuflantele, de egr-urile si de injectoarele noastre. ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ia uite ce mi-au pus astia pe masina !

Initial am vrut sa le rup picioarele apoi am vazut ca e funny  ;)

post-527-12877871052019_thumb.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

schimbind doar pozele si numele, se pot face d-astea cu ORICARE candidat trecut , prezent si viitor la presedintie .

ABIA ASTEPT SA MA CONTRAZICA VIATA !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ole,ole :wav: :wav:

ma bucur doar,ca n-o sa-i mai vad pe astia (boc,base,udrea,berceanu,videanu,etc),asa de ingamfati,de plini de ei,de zici ca sunt dumnezeu pe pamant.

Doar pt. asta ma bucur,,,,

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cum spunea Mircea Badea:....Sint fericit ca unul va cadea, dar aceasta fericire se naruie imediat ce stiu ca va castiga celalalt...

Nu se poate mai clar pentru ce se intimpla in mioritica noastra tara. Parca vad transpus LIVE serialul "Tinar si nelinistit" in care toti protagonistii s-au rotit intre ei, sau casatorit, s-au despartit si iar s-au indragostit...si tot se mai fac episoade din acest siropos serial. Asa si cu sarmana tara asta, se tot invart intre ei si noua, pleaba, tot rau ne merge de atita amar de vreme. Punct.

Share this post


Link to post
Share on other sites

subiect inchis

;D ;D Se pare, ca scorul final este 1-1  ;D ;D

Mircea Geoana: ´´Am invins!´´

Traian Basescu: ´´Am castigat!´´

:offtopic: ??

Share this post


Link to post
Share on other sites

Se trece de prelungiri si se joaca la penalty-uri  ;D

Oricare ar fi rezultatul, tot nu va fi bine pt. tarisoara asta...tot asteptarea ne ramane, pana in vecii vecilor  :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Game over, we're f*cked

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cum spunea Mircea Badea:....Sint fericit ca unul va cadea, dar aceasta fericire se naruie imediat ce stiu ca va castiga celalalt...

Nu se poate mai clar pentru ce se intimpla in mioritica noastra tara. Parca vad transpus LIVE serialul "Tinar si nelinistit" in care toti protagonistii s-au rotit intre ei, sau casatorit, s-au despartit si iar s-au indragostit...si tot se mai fac episoade din acest siropos serial. Asa si cu sarmana tara asta, se tot invart intre ei si noua, pleaba, tot rau ne merge de atita amar de vreme. Punct.

Esti un pic asa mai  romantat ..

  Eu am zis mai demult asa mai direct ca fiind rotirea cadrelor...Noi ,adica restul raminem mereu pe afara datorita fortei centrifugale rezultate din rotirile lor..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Momentan, dupa numararea paralela a voturilor de catre PD-L, Baselu' conduce cu 50.03% iar Geoana are 49.97%. Voturi numarate - 99.15% (fara diaspora). Sa vedem si ce zice BEC-ul...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dca iese Base , e clar ca fost manarie grava . Cred ca o sa se lase cu revolutie .

Share this post


Link to post
Share on other sites

50000 sau cate voturi sunt diferenta plimba 2 judete intre sectiile speciale  ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Traian Basescu a obtinut  50,43%, iar Mircea Geoana - 49,57%, potrivit rezultatelor partiale (95,40% din sectiile de votare) date publicitatii de Biroul Electoral Central.

Cred ca se poate inchide topicul...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ce circ ieftin...cum se mai bucura geoana aseara, ce muzica patriotica, ce mars se auzea in difuzoare... :D

Topicul il inchidem cind vreti voi  :-*

Share this post


Link to post
Share on other sites

oricare ar fi rezultatul, se va lasa cu scandal....

unde esti tu, elodia ??

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Pleaca ai nostri, vin ai nostri, noi ramanem tot ca prostii."  ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

VA ROG inchidetzi topicul ...cred ca multora le este greata de acest circ ieftin...

De ce sa ne consumam neouronii si timpul pt. acesti ,,,,,,, numitiii voi, ca eu nu mai am cuvinte!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok, se inchide. Gata. Inapoi la munca !  :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.