lik1999

Zona IT

64 posts in this topic

Dirt 2

Cockpit:

Exterior:

Nu radeti de curbele mele! Nu imi merge frana de mana cum trebuie. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

la butoane esti as ! (cu 4x4)

arata-ne ce poti si cu tractiune fata si cu propulsie.

Edited by iulirx

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cu tractiune fata nu ar fi asa de spectaculos si oricum nu exista astfel masini in dirt2.

Aia cu propulsie nu stiu cum e.

Visul meu e sa conduc si in realitate o masina de raliu. Nu am avut ocazia, masina sau banii necesar dar sper ca viitor sa pot concura macar la amatori. ::)

Share this post


Link to post
Share on other sites

And we have some more:

Nu as fi bun de pilot de raliu. M-ar costa mai mult reparatia masinii decat cat as castiga la o cursa,

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ca sa nu deschid alt subiect, stie cineva un service bun de laptop-uri? Am un Thinkpad X40 cu southbridge-ul ars pe jumatate (nu merge usb-ul, placa de sunet si bluetooth-ul). Ar trebui dezlipit cip-ul vechi si lipit cel nou. Din cate am vazut, treaba asta se face cu ajutorul unei camere de termoviziune si nu stiu care service-uri au asa ceva in dotare.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ca sa zic asa, are valoare sentimentala. :rolleyes: Desi e din 2005, inca n-am gasit un sub-notebook care sa-mi placa mai mult.

Si ca o atentionare, aveti grija cand bagati vreun dispozitiv in portul USB sa nu fiti incarcati electrostatic, ardeti una-alta. undecided.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ca sa nu deschid alt subiect, stie cineva un service bun de laptop-uri? Am un Thinkpad X40 cu southbridge-ul ars pe jumatate (nu merge usb-ul, placa de sunet si bluetooth-ul). Ar trebui dezlipit cip-ul vechi si lipit cel nou. Din cate am vazut, treaba asta se face cu ajutorul unei camere de termoviziune si nu stiu care service-uri au asa ceva in dotare.

Am sa vorbesc cu cineva sa vad daca te poate ajuta rolleyes.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am sa vorbesc cu cineva sa vad daca te poate ajuta rolleyes.gif

:occasion14::occasion18::salut:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Multi cai-putere....chiar si-n portbagaj!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

:wow:.............ce monstru . Felicitari pt. achizitie , nu are cum sa iti para rau . Sper doar s anu il spurci cu winblows-ul indiferent daca e prin bootcamp sau parallels.:thumbsup2:

Si eu care ma mandream cu un mac mini :salut:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Undeva , in urma cu zece ani, niste draguti de hoti mi-au spart firma de contabilitate si mi-au furat toate unitatile centrale ( trei bucati ). Atunci am asamblat, cu ajutorul unui prieten, trei computere, cu piese de la Depozitul de Calculatoare si de la Flamingo. Placi de baza ASUS, chipset Intel, procesoare Intel Pentium 4 la 2,4 Ghz, memorie 512 Mb. Ram... etc. Am pus proaspatul, pe atunci, Windows XP professional. Vreau sa va spun ca functioneaza toate trei foarte bine si in ziua de azi. Am schimbat doar o sursa la unul dintre ele, un hard disk la cel cu care lucrez eu ( cel vechi nu avea nicio problema, dar am zis ca nu mai gasesc pe IDE si e mai sigur sa-l schimb ), iar anul trecut am mai pus memorie pe toate, pana la 2 Gb., tot pe criteriul ca nu o sa mai gasesc module care sa se potriveasca cu placile de baza. Daca m-ar fi intrebat cineva acum zece ani in cat timp o sa le schimb, nu as fi dat un orizont mai mare de trei ani. Dar functioneaza impecabil si astazi. Multumesc ASUS, Intel, Western Digital si Microsoft !

Edited by mariusdaniel

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now