mao

youtube & more...

913 posts in this topic

Ala saracu isi raceste gura degeaba sa-i explice cum procedeaza in curbe...acceleratie, frana, curba S etc. Oricum pentru ea e chineza treaba asta. Cam asa ma simt si eu cand vorbiti voi de VIDA-DICE , CFE Can Extender... etc. :)) :dontknow:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ala saracu isi raceste gura degeaba sa-i explice cum procedeaza in curbe...acceleratie, frana, curba S etc. Oricum pentru ea e chineza treaba asta. Cam asa ma simt si eu cand vorbiti voi de VIDA-DICE , CFE Can Extender... etc. :smile:) :dontknow:

Lasa ca incet, incet inveti :D :D :D!!! Doar esti pe un forumul volvo-istilor ;D ;D ;D!!!

1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Se da la moaca, grav. :smile:

S-a ridicat, nu are nimic! Bause o "vocta" inainte :D :D :D!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu stiu daca a mai fost postat, dar atata prostie intr-un singur loc n-am mai vazut niciodata. Macar daca nu si-au dat seama ca nu e incendiu, nici macar sa sparga geamul sa traga de maneta pt capota nu se gandeau s-au chinuit cu rangi si departatoare de descarcerare...

1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fabulos! Cred ca am mai vazut la stiri iarna trecuta. In mod normal, pompierii sunt buni de plata cu valoarea de nou a masinii.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Extraordinar......

Nici nu vreau sa ma gandesc cum as fi putut reactiona la o asemenea "interventie".

Tot respectul pentru pompieri in general, insa acei IDIOTI - personaje principale in filmuletul de mai sus, chiar n-au nici o treaba cu meseria asta.

De cei cativa comunitari gura casca ce sa mai spun....

Mare pacat pentru paguba produsa din imbecilitate crasă !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prima data am crezut ca e in Rusia apoi am vazut ca de fapt e la noi. Nu ma asteptam la atata prostie dar pe o parte cred ca au reactionat corect si sa-ti spun de ce. Poate gresesc, dar daca spargeau geamul cum la noi e tara tuturor posibilitatilor, proprietarul putea spune ca avea in masina bani si au disparut. S-au asigurat ca totul e ok si ca focul nu s-ar putea extinde la alte masini sau sa explodeze si nu sunt nici acuzati de furt.

Share this post


Link to post
Share on other sites

"OMFGIZAS" Nu pot sa cred asa ceva, ce idioti!

1.Mai bine era un incendiu si sareau naibii in aer.

2.Daca era un incendiu erau carbonizati pana au deschis capota.

3.Daca tot se chinuiau sa deschida capota spargeau geamu si trageau clapeta.de 100 de ori mai rapid, cu mai putine pagube si in eventualitatea unui incendiu chiar ar fi reusit sa salveze situatia.

PS.tot respectul pentru pompieri in general dar astia sunt cretini.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu conteaza ca au gresit. Ei chiar credeau ca e vorba de un incendiu. Problema e ca trebuie sa plateasca paguba, decent, onorabil. Masina avariata ar trebui preluata de brigada de pompieri si omul sa primeasca banii de una noua similara. Atat si nimic mai mult.

Share this post


Link to post
Share on other sites
cred ca in curand nu o sa mai avem masini ci nave spatiale!!
1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dubai frate . :D

1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dubai frate . :D

Sa te tot faci politist in Dubai :X

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oare astia or avea probleme cu consumul?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Singura problema in Dubai este statul la coada la benzina nu pretul acesteia (1.4 lei /litrul) ..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pai la ce motoare au araboii, cred si eu ca se termina repede benzina, cam la fel de repede ca la noi, doar ca noi "facem plinul" cu 50-100 de lei :))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now