BogdanG

Intalnire saptamanala Bucuresti

3,174 posts in this topic

Cine a fost ieri la Polivalenta?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da de ce intrebi ? Ai remuscari ?

1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Asta a durut...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da de ce intrebi ? Ai remuscari ?

La ce te referi Marius? Eram doar curios!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pai de vreo doua luni incoace cei care nu mai vin la Polivalenta tot monitorizeaza locul, intreaba cine a venit, daca a fost cineva cand a plouat, trec pe acolo "intamplator" la doua ore dupa, probabil pentru a demonstra subtil ca nimic nu se mai intampla acolo si alte chestii din astea...

Prezenta se face pe un alt topic, daca nu stiai.

In parcarea de la Polivalenta au ramas doar copacii goi si dorul intalnirilor de altadata... :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lasa Marius ca nu e timpul pierdut! Nu conteaza in ce zi din saptamana este intalnirea atata timp cat ne vedem! Ieri spre exemplu am avut surpriza placuta sa-l vedem pe Adi2727, Paul (Vita_Fresh) si multi altii!

Cel mai important lucru este sa ne intalnim si nu conteaza in ce zi din saptamana este!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dupa parerea mea,spiritul sa mutat in alta parte,Si daca majoritatea asa a decis,nu vad de ce ar fi o problema pentru unii.

Am fost si eu vineri,dupa foarte multa vreme,si am avut un sentiment de deja vu,la intalnirile de alta data de la polivalenta.

Pana la urma ,nu locatia conteaza,ci spiritul,si spiritul este la Penni.

1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aah, deci nu e sectoriala... si a decis majoritatea. Imi cer scuze, cred ca am pierdut eu sirul mesajelor pe aici...

Asa mai veniti de acasa. Sa fie intr-un ceas bun.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dupa parerea mea,spiritul sa mutat in alta parte,Si daca majoritatea asa a decis,nu vad de ce ar fi o problema pentru unii.

Am fost si eu vineri,dupa foarte multa vreme,si am avut un sentiment de deja vu,la intalnirile de alta data de la polivalenta.

Pana la urma ,nu locatia conteaza,ci spiritul,si spiritul este la Penni.

bine scris domnu claudiu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da Marius,pt. ca, acolo vin mai multi membri decat la polivalenta,asta inseamna ca este o majoritate.

Si nu cred ca ar trebui sa supere pe nimeni asta,inbucurator este,pentru spiritul pe care-l invoci tu mai mereu,faptul ca membri acestui forum se intalnesc undeva ,indiferent unde.

Edited by claudiu2525

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pai si eu ce am scris ? Am zis : "Sa fie intr-un ceas bun".

Si mi-am cerut scuze ca nu am stiut ca asa a decis majoritatea.

In rest, sa auzim numai de bine.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Marius.te sfatuiesc sa ajungi si tu la o intalnire la Penny.Macar de curiozitate,dar iti garantez ca nu ai cum sa pleci cu inima inchisa ;)

Sent from Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

A fost @vita_fresh., dar se pare ca nu e gustul dumnealui. :confused4:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sunt absolut sigur ca , acea parcare nu este pe gustul Dumnealui , si nu Domniile voastre ; acelasi sentiment m-a incercat si pe mine care am fost de ....doua ori , parca.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu va mai inteleg! Ce atata cearta? Fiecare este liber sa mearga unde doreste!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu e cearta,Andu! Discutam constructiv ;)

Danyx,pentru mine cel putin,nu conteaza unde ma gasesc,ca e in parcare,ca e pe un deal,ca e in vreo cabana cu acoperis ruginit ;)

Avand in vedere ca apuca sa va revad la cateva luni,placerea este maxima oriunde ne-am afla.E valabil,cel putin in cazul meu.

Ca cei din capitala cauta marul discordiei,aici nu mai tine de competenta mea.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Si mie imi face placere sa ma intalnesc cu voi , ....si imi v-a face o mare placere sa va revad , ... dar as zice pas daca ar trebui sa ne vedem intr-un local de manele/manelisti.

Nu ma intelegeti gresit , nu am nimic cu aceasta intalnire si nici cu cei ce iau parte la ea , dar ma incearca asa un sentiment acru cand ma vad in parcarea unui magazin asa adunati , cu lumea care trece pe acolo si se uita ( ma simt ca un cersetor/aurolac) si cand incerc sa-mi dreg ochiu' putin mai incolo peste ce imagine dau ? un fel de circul foamei din epoca de aur .

Share this post


Link to post
Share on other sites

E normal sa vina majoritatea la Penny, ca sunt si multi in zona aia si sunt mai aproape de casa. Numai daca va uitati la topicul cu oglinzi furate, va dati seama cati sunt in zona respectiva :))))

2 people like this

Share this post


Link to post
Share on other sites

La Polivalenta mai apare cineva?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mos Craciun ?! ;D

1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mos Craciun ?! ;D

Ce tare a fost asta!!! Bravo Alex!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pai nu vine Mos Craciun numai la copiii cuminti care nu au parasit Spiritul ? :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

radem glumim , dar am dat o fuga pana acolo sa vad spiritul si ghici .... oha spirit cred ca asteapta apocalipsa .

p.s. eu personal as sterge postul cu aceasta intalnire nu de alta dar bati drumul pana acolo ca sa ai de unde sa vii

Share this post


Link to post
Share on other sites

radem glumim , dar am dat o fuga pana acolo sa vad spiritul si ghici .... oha spirit cred ca asteapta apocalipsa .

p.s. eu personal as sterge postul cu aceasta intalnire nu de alta dar bati drumul pana acolo ca sa ai de unde sa vii

Cine te-a pus mai Gusti sa te duci? Eu ti-am spus ca nu vin ;D ;D ;D! Macar postai aici si daca mai erau doritori anuntau.

La vara poate se starng din nou randurile la polivalenta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now