BogdanG

Intalnire saptamanala Bucuresti

3,174 posts in this topic

@musashi 1973 - pai zice ca vine joi bre siiiii ... stiti, puteti sa va imbulziti, da donatiili ie funcitie de numar ...

da io orsicat aduc un RB , cat de rece poate fi ...

Danyx vii cu taxi-ul ? :rolleyes2:

orisicum eu iti zic bine ai venit ! :hello2:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Abia astept o revedere ca-n povesti !

Share this post


Link to post
Share on other sites

PREZENT !!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne vedem diseara.

Share this post


Link to post
Share on other sites

o sa vin si eu in jur de 19 30 ... cu un redbull se stie :laughing6:

Edited by musashi1973

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hai ca se muta...spiritul din nou la Polivalenta :beertogether:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu pot lipsi, chit că după întâlnire voi sta până la 3 dimineaţa să termin lucrările. Vin!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut tuturor,

Doresc sa particip si eu la aceasta intalnire, ma puteti ajuta cu o informatiie mai exacta a locului, nu vreau sa dau ture in jurul Polivalentei!

Multumesc

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cum stai cu faţa la intrare în sală, parcarea din partea dreaptă. Altfel spus, după ce urci, faci brusc la dreapta şi eşti în parcare.

Share this post


Link to post
Share on other sites

In cazul in care ploaia se face simtita , iar noi , cei sositi , uzi , este foarte posibil ca in parcare sa fie doar masinile .

Asa ca dragi colegi care veniti 1 pic mai tarziu , in caz ca observati doar masinile Volvo in parcare , alaturati-o si voi si luati contact cu cineva care si-a anuntat prezenta .

Nr. meu de tel . doar pana Duminica valabil 0766 962 350

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok,

multumesc pentru informatie, ploaia nu e o problema , asa a fost si saptamana trecuta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A fost conform spuselor lui Matrixxx, o intalnire ca odinioara, mai ales ca ne-am revazut dupa multe luni - cam de pe la ziua lui mariusdaniel. Prezenti toti care au anuntat prezenta mai sus + eu neanuntat.

A meritat pe deplin - prieteni care am facut un update cu ce am mai facut intre timp, si ce avem de gand sa facem, in jurul unui ceai - exact ca odionioara. Pe langa subiectele anterioare, evident ca unul din subiecte a fost legat de Nationala 2013.

Imi pare rau ca l-am ratat pe Matrixxx - ne-am intersectat pe traseu.

E oarecum trist ca ne vedem asa rar.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu vreau s aimi prezint public scuzele fata de Domnul Ptutunaru . Am afisat nr. de te. dar credeti-ma pe cuvant m-am dezobisnuit sa scot tel. pe masa , iar verificarea telefonului am facut-o pe la ora 21 , prea tarziu pt a observa ca m-ati sunat .

Inca o data : - Va rog sa imi acceptati scuzele , si parerea de rau de a nu va cunoaste .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu vreau s aimi prezint public scuzele fata de Domnul Ptutunaru . Am afisat nr. de te. dar credeti-ma pe cuvant m-am dezobisnuit sa scot tel. pe masa , iar verificarea telefonului am facut-o pe la ora 21 , prea tarziu pt a observa ca m-ati sunat .

Inca o data : - Va rog sa imi acceptati scuzele , si parerea de rau de a nu va cunoaste .

A venit si nu ne-a gasit in parcare ???

Eu am lasat la vedere o carte de vizita cu numarul de telefon pe parbrizul masinii, tocmai ca sa vada cei intarziati. Nu am avut niciun apel...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut tuturor,

In primul rand va multumesc si nu este nevoie sa va cereti scuze, eu sunt nou pe forum iar la intalniri am paritcipat pentru prima data saptamana trecuta le Penny, intradevar am sunat pe numarul lui Danyx, nu stiam altul am asteptat 10-15 min si cum nu a mai aparut nimieni am plecat, am presupus ca sunteti la vreun bar ceva, pe ploaia aia.

Daca timpul tine cu noi o sa incerc sa particip peste 2 saptamani .

un weekend placut tuturor si viata lunga forumului

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ce rau imi pare ca n-am mai ajuns.

A inceput ploaia si cum masina nevestei nu e inca inscrisa mi-a facut program de plimbat meditatoarea de engleza, copilul, etc.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cine apare astazi?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mda, am fost decit eu si Vlp...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vine cineva azi la Polivalenta ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

as veni daca se anunta lume mai multa decat 1 ... dar nu pot ajunge mai devreme de 19

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prezent si eu dar nu stau foarte mult.

Share this post


Link to post
Share on other sites

as veni daca se anunta lume mai multa decat 1 ... dar nu pot ajunge mai devreme de 19

Poate in drum te "impiedici" si de becurile alea dupa care ziceai ca vii alaltaieri :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now