BogdanG

Intalnire saptamanala Bucuresti

3,174 posts in this topic

Si Alexpopeystar68 !

Am zis de Alex ( Popey ) ca si el a lipsit !

Da, si el s-a ingrasat ;D

Alex, cunoscut pe forum sub nick-ul de Midnight Caller, poreclit '' Pipal'' de mine :) :) :), a vrut sa nu fie singurul ''care a castigat kg in plus'' de la intalnire :D :D :D !

Share this post


Link to post
Share on other sites

A fost interesant momentul cu "sedinta"... Vad ca nimeni nu-l aminteste...

Share this post


Link to post
Share on other sites

A fost interesant momentul cu "sedinta"... Vad ca nimeni nu-l aminteste...

....ai dreptate , acum observ si eu asta . :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poate pt ca nimeni n-a inteles nmk .... :D

>:( atentie te rog .

Edited by vita_fresh

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bai fratilor,

Pe onoarea mea, dati dovada de niste trasaturi de invidiat. Cand nu e problemi le generati. Topicul asta se referea la orice altceva decat ultimele mesaje transmise. Daca la un moment s-a hotarat sa ajutam UN PRIETEN, banuiesc ca nu s-au discutat conditiile ajutorului , ci din contra , acesta a fost cat se poate de benevol si nesilit de nimeni. Avand in vedere papucii pe care Danyx îi poarta , va rog sa incetati, sau incercati macar pentru o zi sa îi purtati voi. Dupa aia, retstul sunt dizertatii de inalta incarcare de orice fel.

PS. Daca mai deschide cineva o discutie despre kg in +/- , cu carcotelile aferente, il voi invita la o discutie "privata".

Cu drag,

URSU48,

armonios dezvoltat si nu gras sau cu kg in +/-

Share this post


Link to post
Share on other sites

Adica vrei sa spui ca ai slabit ursule ? =))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu Bogdane!!! Doar ca acele kg in + determina acel " armonios dezvoltat " si nu supraponderalitatea , obezitatea sau alte denumiri stiintifice de la mai cetiram mai sus . :evil5:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aha, pe mine ma tot face cantarul obez iar eu il cert si ii explic ca nu sunt obez ci sunt "armonios dezvoltat", de unde, el tot o tine pe a lui, obez, obez .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aha, pe mine ma tot face cantarul obez iar eu il cert si ii explic ca nu sunt obez ci sunt "armonios dezvoltat", de unde, el tot o tine pe a lui, obez, obez .

Eu cred ca zice adevarul ;D ;D ;D

ps: ai putea sai faci un update ;D ;D ;D

sau software reloaded determinandu-l sa arate cu 50-70 kg in minus ;D ;D ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da Gi-ule, ia fa-i tu un offset asa de vreo -20 de kg :))

Pe de alta parte revenind la topic, maine strigam catalogu'... cine mai zice prezent ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Incerc sa apar ei eu - Alex ai un PM de la mine - apreciez un raspuns prompt din nou.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prezent si eu !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Draga Alex ( star ), te astept nerabdator la intalnirea de azi. O sa am un sfârsit de saptamana cu ... muzica !

Cine se inscrie la audite ? :smile:

Note Muzicale.bmp

Edited by mariusdaniel

Share this post


Link to post
Share on other sites

Venim, venim !

Share this post


Link to post
Share on other sites

AZI vin si eu :D ...dar intai trec sa spal masina, sa nu ma fac de rusine, caci daca vedeti ce este pe ea, ma veti lua la bataie :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Las' ca e a mea imputita pentru toate :))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Heii, ce intalnire frumoasa a fost aseara ! Am beneficiat si de prezenta lui Mihai ( Shpeedy ), administratorul forumului. Sedinta de lucru, congres, forum, cum vreti sa-i spuneti.

S-a palavragit, dezbatut, combatut, aprobat, pus cenusa in cap, infirmat, confirmat, rugat... ma rog, tot tacamul.

A fost interesant sa-i vezi pe toti ( vreo 15 persoane ), stransi in cerc, ascultand, cerand voie sa-si spuna parerea, in vreme ce fetita lui Claudiu2525 ne tot dadea roata, alerga si ne gadila, ciupea, speria... :P

Sper foarte mult sa nu se inchida "cafeneaua", caci altfel, ma voi vedea nevoit sa deschid o "ceainarie" ... ( mai ales ca tot am dat-o noi pe ceai la terasa de dupa ...) :smile:

Socializare sau forum tehnic, asta e dilema. Eu as vrea sa le imbinam armonios pe amandoua, asa cum numai noi, volvistii stim s-o facem. Pentru ca avem un specific, un "ceva" al nostru care ne face sa fim mandri ca apartinem acestei comunitati. Clubul, cum imi place mie sa-l numesc, este al tuturor posesorilor de Volvo, nu doar al posesorilor de Volvo cu abilitati tehnice. Mai tarziu, am sa postez si cateva fotografii facute cu arc-ul.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mai spune multe, si o sa va cerem sa se faca intalnirile ..."on-line" :glasses9: .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cred ca nu suntem departe de asta, avand in vedere tehnologia moderna si avantul luat de comunicatiile mobile si device-urile din ziua de azi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

azi va intalniti? la ce ora? poate vin si eu dar dupa 19

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu nu cred ca semnez condica azi, trebuie sa ajung prin Chiajna sa vad o casuta, poate cine stie... :happy12:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Desigur ca si azi. Cel putin de cand sunt eu pe forum ( circa un an si jumatate ), s-a intamplat in fiecare joi. Vino pana se intuneca sa-ti admiram si masinuta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now