BogdanG

Intalnire saptamanala Bucuresti

3,174 posts in this topic

Dupa ce se intuneca o dezmembram si o vindem pe forum pe bucati - de aici sunt atatea mesaje cu dezmembrari :).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sper sa ajung si eu .. pe la 9

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vino pe la 6 sa fie lumina sa o vedem bine si sa ii facem poze, ca dupa aceea incepand cu 7:30 trecem la dezmembrare :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Deci pe caldura asta avem ceva prezenta? eu ajung pe la 6 - 6 si ceva.

@maverick: nu mai speria domne lumea ca nu le dezmembram masinile, noi ne ocupam doar de oglinzi si casetofoane.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aveam chef sa dezmembrez masina lu` MAV, evident nu l-am vazut . Poate data viitoare . :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Data viitoare! Voi mergeti la suc si imi lasati mie sculele, ma ocup eu cu nepotelul :evil6:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Si nu in ultimul rand ii multumim colegului Ygrec pt sucuri si ii uram sa-i traiasca noul membru al familiei .

Share this post


Link to post
Share on other sites

A fost frumos aseara , La multi ani Vali si sa traiasca noul membru al familiei lui Ygrec .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Data viitoare! Voi mergeti la suc si imi lasati mie sculele, ma ocup eu cu nepotelul :evil6:

Sa vii cu un ciocan mare, mare .... :evil6: ... altfel e obositor, ha ha ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ca tot a venit "timpul frumos" si cum nr celor care vin la intalnirea de la Polivalenta este in continua scadere pun o poza cu o intalnire a XC Club Taiwan, intalnirea a fost in Taipei si arata cam asa .

IMG_6635Large.jpg

Sunt totusi de parere ca putem sa ne mobilizam, deja intalnirea de la Polivalenta a ajuns sa fie mai mica decat intalnirea sectoriala (Sector 1, Penny Market Bucurestii noi ) .

Share this post


Link to post
Share on other sites

eu nu pot sa vin joia am curs de engleza, joia trecuta l-am amanat ca sa vin sa va cunosc

Share this post


Link to post
Share on other sites

Se tine, se tine, ca de-obicei, la 18:00 sa fii acolo.

PS: Eu n-o sa reusesc sa apar azi din pacate :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu nici atat ! Scuze ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

eu vin!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sa mai trageti si voi o poza, doua, zece sa va mai vad si eu !

Share this post


Link to post
Share on other sites

A patra oara intr-un an si jumatate cand nu pot sa vin la intrunire. Va doresc distractie placuta. :occasion14:

Share this post


Link to post
Share on other sites

A patra oara intr-un an si jumatate cand nu pot sa vin la intrunire. Va doresc distractie placuta. :occasion14:

Pe bune Marius? Doar patru dati ai fost absent la intalnire? Esti un adevarat volvoist :) ! Bravo !

ps: nu uitati de poze :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pai, s-a intamplat doar atunci cand am fost plecat din Bucuresti sau din tara. Nu e mare lucru, mie imi face placere sa petrec cateva ore cu prietenii in fiecare joi. In rest, munca la birou, casa si cam atat. Aah, am uitat, de curand a intrat si sala de antrenament in program. De fapt, ca sa fiu cinstit, ea e de vina pentru azi !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Off topic : Andu, maine daca vrei trec sa te iau la sectoriala :P ...o sa vin de undeva dinspre Popesti Leordeni

Share this post


Link to post
Share on other sites

Degeaba... e pe sens interzis ...si Andu nu incalca "legea" ca se lasa cu "sanctiuni"...

Edited by mariusdaniel

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Sunt totusi de parere ca putem sa ne mobilizam, deja intalnirea de la Polivalenta a ajuns sa fie mai mica decat intalnirea sectoriala (Sector 1, Penny Market Bucurestii noi ) ."

Asa cum forumul s-a scindat in 2, asa si Intilnirea saptaminala s-a rupt si ea, fix in 2. Autorii se stiu, pentru ambele "biete" pareri care au dus la deciziile respective. Care.....mobilizare ?!

Asteptam ruperea in cit mai multe. Din orice. A orice.

Share this post


Link to post
Share on other sites

cind vorbeam io de spiritul volvo , ma injurati.

acu' suportati !

sa mai spun inca o data nume ?

Edited by iulirx

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now