BogdanG

Intalnire saptamanala Bucuresti

3,174 posts in this topic

Pai ne trebuie un termos mareee de tot cu apa fiarta si niste pahare de polistiren . :D

Buna idee DJule cu ceaiul din parcare .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pai luati un termos de la Penny-ul ala care a facut ca Polivalenta sa fie doar un moft (sau o tampenie).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ei, nu fii asa suparat, aceea e intalnirea altui club si nu se suprapune.. e ca si cum ai spune ca alt forum a facut ca acesta "sa fie doar un moft". Stii ca nu asa stau lucrurile!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu am termosuri la Penny, am verificat .

Share this post


Link to post
Share on other sites

nu, nu este. clar nu este. insa ne-am bucura daca ne-ar onora cu prezenta pt a mai incalzi spiritul volvo, ca de cand lipseste este cam racoare prin parcare... Eu aduc plicurile de ceai, sa-mi ziceti ce vreti, voi aduceti apa fiarta sa o punem de-un ce(-)ai fiecare prin parcare. ;))

Ce ma bucur ca ai luat-o in gluma .... vedem cu totii ca marius nu-i mos craciun ... sau o fi aftermarket, fara barba, chica si mustatile de rigoare ? :evil6:

Cine are un "primus" cu spir(i)t sa-l aduca , io iau pe sest cratita si polonicu, pahare de plastic, si ceai indian, d-ala ce te tine treaz juma de noapte, da zahar cine aduce?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vad ca ati luat-o in serios cu ceaiul. Ma bucur. Vin eu cu zahar cubic brun. O cutiuta. Mai vin si cu pliculete cu ceai negru ( diverse sortimente ) si verde cu iasomie.

Din pacate nu am un termos din acela cum are BogdanG. Mereu ma tot intreb oare ce bea el din temosul lui ?

Pepsi ? Cafea ? Ceai ?

Edited by mariusdaniel

Share this post


Link to post
Share on other sites

Apa aduc eu.

Daca promiteti ca va purtati frumos o pun si la fiert si o aduc in termos :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu nu mi-am ispasit pedeapsa si voi lipsi si azi :(

ps: parca era vorba sa faceti poze la intalnire, asa ca maine astept sa le postati aici :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu am mai aparut azi datorita vremii si interventia unei probleme!

Share this post


Link to post
Share on other sites

:hello2: Multumiri domnilor Maurice si Marius Daniel pentru apa ferbinte din termos respectiv pliculete de ceai si zahar brun :hello2:

Restul....e cancan

:3some:

Edited by funkydj85

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daa, foarte bun ceaiul! Sper sa se mai deschida tarabe din-astea.. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chiar superb ceaiul, tre` sa-mi iau si eu un termos din asta mare :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Buticu' SRL

Aveti idei avem solutii.

post-137-0-15555700-1322208766_thumb.jpg

2 people like this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iata si fotografiile cu ceainaria ad-hoc !

Ii multumesc si eu lui Maurice, care a deschis "taraba", ca si "clientilor" care "i-au trecut pragul"... :P

Upsss. ai postat cu un minut mai devreme... :)

post-677-0-03777900-1322208904_thumb.jpg

post-677-0-07861800-1322208918_thumb.jpg

Edited by mariusdaniel

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chiar superb ceaiul, tre` sa-mi iau si eu un termos din asta mare :D

..sau chiar doua, ca ai doua tarabe cu streasina. Da' n-ai streasina d-asta semiautomata cu boton :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ Matrixxx "Pai luati un termos de la Penny-ul ala care a facut ca Polivalenta sa fie doar un moft (sau o tampenie)."

Chiar nu ma asteptam la o astfel de interpretare din partea ta Florine. Nu e nici un moft, nici o tampenie, cei care mergem aici suntem aceeasi posesori si iubitori de Volvo, care la o nationala sau intermediara (programul nu mi-a permis sa vin la Nationala) parte din ei vor participa la aceste intalniri si se vor intalni si cu tine si cu ceilalti. Ce faci atunci? Nu ii bagi in seama ca n-au fost la Polivalenta? Deja abordarea asta incepe sa fie deranjanta, cel putin pentru mine.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mai repet inca o data - pentru ca sa nu mai para deranjant pentru nimeni: vreme de 2 ani am putut ajunge CU TOTII la Polivalenta, mai greu sau mai usor. Vreme de mai multi ani am putut sa avem un singur forum. Acum nu mai este posibil, nu ? Si cine, daca nu eu, sa pune aceste intrebari/remarci stinjenitoare pentru unii ?

Ramineti posesori si iubitori de volvo-uri, nu neaga nimeni asta, ce e asa greu de inteles ? Cu j-demii de locuri de intalnire saptaminala si cu j-demii de forumuri. Tot noi sintem, Am spus mai demult DOAR ca ma doare toata aceasta scindare, atit. Cineva cu mot mi-a replicat ca am eu o problema iar voi ceilalti sinteti perfect normali.

Nu voi mai comenta nimic pe topicul acesta, ca vad ca devin...deranjant.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pai vad ca tu nu ajungi la intalnire de 2 ani si tot tu ne arati cu degetu, foarte urat, chiar ca devii deranjant . Noi si la -2C venim si inghetam din pasiune pt Volvo si tu ne vorbesti de la caldura de scindare si ne arati cu degetul . Mai bine hai la Polivalenta sa ingheti alaturi de noi dupa care mai vorbim .

Share this post


Link to post
Share on other sites

hai la lupta cea mare................. sa ne unim........................

nu mai stiu textul,l-am uitat

Share this post


Link to post
Share on other sites

Buna seara !

Vreau sa multumesc, pe aceasta cale , celor care m-au ajutat in seara asta sa ...... sa fac sa stea inchisa capota motorului (fara Power Tape) !

Ce reglaje .... cata finete !

Dar tre` sa recunoasteti ca se inchide atat de ....S I L E N T I O S !!!!!!( invidiosilor !)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ehhh lasatzi :smile:)) Doar stii ca totul e din incheietura ;D

Edited by Danyx

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sa vezi cum reglam usita de la rezervor cu bricheta.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

HO HO HOOOOOOOOOO!!!

Stiati ca exista o carte cu titlul ...." JOIA IN PARCARE "?!!! Aceasta carte e scrisa de un tip ce si-a luat notite ,saptamani de-a randul ,in timpul italnirilor din parcarea de la Polivalenta !

Eu propun, pentru ultima JOI a anului 2011 , sa .....ne lasam masinile in parcare , acasa si ...sa ne intalnim in Cismigiu , la...o cana cu vin !

Asa ca ... Matrixxx , Tomitza , Iulirx , ...., ....... , Voi ce de la Penny, NOI ( cei ce avem absente putine la Polivalenta) , propun sa strangem randurile la

O CANA CU VIN FIERT !

Vin fiert , turta dulce , clatite uriase, carnati , porumb copt sau fiert, vata-n bat , caciuli cu ciucurei si puf , PA T I N O A R ( cu funduri pe gheata) , Muzica live , si......

SPIRITUL VOVO !!!

Sa ne bucuram impreuna de toate intr-o joi ...de povestit !

BUGA, Alin BUGA !

Ce ziceti ?!!! Aduce careva si Steagul VOLVO ?!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu o sa vin la Polivalenta!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now