Midnight Caller

Intrunirea nationala 2008

234 posts in this topic

duminica seara se va face scorul intre cheile butii si cheia .....deci poti opta si aicci nu e musai vot.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mai am o intrebare, poate prosteasca, data a ramas 13-14 septembrie?

Daca da :( , in 13 am o nunta la care is obligat sa merg  :violent1:

Share this post


Link to post
Share on other sites

DA a ramas acea perioada ..practic 13-14 este sambata -duminica a....eu recomand 12-14

Share this post


Link to post
Share on other sites

La Cheile Butii sa fie. Din ceea ce se vede din poze e foarte frumos, iar in ceea ce priveste intervalul 12-14 e mai normal, doar nu vom veni sambata la pranz ca sa plecam duminica la pranz. @ Danyx vineri dimineata vin si eu cu familionul.

Share this post


Link to post
Share on other sites

in cazul asta nu o ne adunam prea multi...cine credeti ca o sa trabata 600-800km dus pana la Cheile Butii?

in mod normal si korekt ar trebui sa ne intalnim undeva in centru tarii...sa vina si moldovenii si ardelenii si bucurestenii..si care mai vrea.....

Acum na...Cheia e oarecum mai spre centru tarii...sau mai bine mergem la Bran....sau care stie zona SIbiu-Brasov(cam pe aici ar fi centru tarii).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cine o sa strabata 600km ? Cine e pasionat si ar merge CU MASINA DE CARE E PASIONAT, oriunde in tara asta frumoasa in care s-a NASCUT si A CRESCUT si pe care are ocazia sa O VADA PE DRUM. Si sa se intalneasca cu niste oameni de asemenea pasionati de aceeasi marca si alaturi de care stie ca o sa imparta clipe frumoase.

Cine NU o sa strabata 600km ?! Cine vine doar din interes, ca sa intrebe cum se repara una-alta sau ca sa iasa "la iarba verde".

Selectie naturala.

In plus, personal nu mai iau in considerare PE ACEST THREAD pareri fara o documentare in prealabil, poze, preturi, si 100% siguranta. De exemplu "Putem merge la cabana X, sunt Y locuri libere, adresa e asta, asa arata camerele, am vorbit cu patronul si ne primeste". Dorim sa ne intalnim, nu sa ne dam cu parerea, asadar "ce-ar fi sa mergem prin centrul tarii" e un fel de n-ar mai fi.

@strikeman: nu o lua personal, dar de 2 ani deja la fiecare intalnire se discuta identic si la fel, cate 3 luni degeaba si apoi in ultimele 2 saptamani totul pe graba. Lui Shpeedy i-a iesit si a fost frumos, mie nu, si au fost nemultumiri. E prea tarziu ca sa mai stam sa vorbim discutii.

Share this post


Link to post
Share on other sites

In principiu ar fi vreo 7-800 de km dus-intors, 660 km sunt pana la Oradea, hai sa nu exageram.

Locatia este senzationala si inainte de a fi carcotasi eu as zice sa-i felicitam pe cei care au gasit (si vorbit) locul asta deosebit din Retezat.

@ MC nu e cazul sa-ti faci procese de constiinta, chiar nu ai motiv. Important este ca am fost impreuna, iar lipsa unui program prestabilit nu e chiar de neacceptat ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Punem pariu ca pentru cei care vor veni pentru prima oara nu va fi si ultima ?  ;D

Alex stie ca nu pun pariurile aiurea  :smile:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bun, s-a schimbat schimbarea... ;D  . Cheile Butii .

Trebuie sa ne inscriem din nou?

Daca putem ,ar fi ok sa inchiriem "VILA PRIETENILOR",ma gandesc ca ar fi si mai fain(vom fi doar cei din grup ) si mai ieftin (inchiriem toata vila) ;cu siguranta vor fi ,se pare ,multi copii(si nu vom deranja si pe altii) .Bineinteles daca ne permite vremea; am vazut ca e deschisa doar vara.

Ma gandesc sa nu apara discutii in acest caz,pentru camere;nu cunosc pe nimeni si nu stiu care ce pretentii au...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Deci, care-i destinatia finala votata de toti (cei care vor sa vina) ? Ca duminica seara trebuia facut scorul parca...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Din cate am numarat ....Cheile Butii iese castigatoare.

Maine aflu daca ar f i 30 de camere disponibile pt perioada 12-14 septembrie(eu zic ca vor fi), am sa intreb si daca vor un avans sau merg pe incredere ...si alte detalii ....detalii pe care le veti afla si voi .

Share this post


Link to post
Share on other sites

cine rezerva primul - castiga  :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
:hammer: e un prieten de al meu ....tot eu i-am propus locatia....dar in interes personal nu pt forumul citroen  ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oricare a-r fi locatia cine va vrea si timpul i-i va permite va fi acolo.....sa ne vedem cu bine.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

    Dragii mei, avem UPDATE de situatie...

    A vorbit DANYX la Cheile Butii azi dimineata si i-au spus cei de acolo ca SUNT locuri si ne poate primi pe toti, DAR ca mai au o cerere de la alt grup pentru nu stiu ce reuniune... Deci trebuie sa ne miscam REPEDE !!!

    Asadar ce ne-au rugat cei de acolo este sa ne hotaram ce vrem... daca vrem doar cazare, sau sa si mancam acolo, pentru a ne putea face o oferta, avand in vedere numarul destul de mare de persoane. Personal zic ca cel mai bine este sa avem Sambata dimineata un mic dejun, si sambata seara o masa festiva, si restul ne descurcam... Daca exista nemultumiri, va rog expuneti-le cat mai repede pentru ca MAINE CEL TARZIU trebuie sa le confirmam, urmand ca saptamana viitoare sa incepem sa facem rezervarile !

    Astept un raspuns de la voi si postez cum am promis, lista actualizata cu inscrierile...

[attach=#]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Si vineri seara cred ca ar trebui ceva organizat de ei, nu de alta dar veniti de pe drum ar fi bine sa ne astepte cu ceva d-ale gurii. Mai socializam si noi si lucrurile merg mai bine cu burta plina  ;)

Asadar mancare de la ei vineri seara, sambata dimineata si sambata seara.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Si vineri seara cred ca ar trebui ceva organizat de ei, nu de alta dar veniti de pe drum ar fi bine sa ne astepte cu ceva d-ale gurii. Mai socializam si noi si lucrurile merg mai bine cu burta plina  ;)

Asadar mancare de la ei vineri seara, sambata dimineata si sambata seara.

ar fi bine ceva papica cind ajungem. eu personal am vreo 600 km de facut adica vreo 7 ore cu o medie buna  :D

nu cred ca e neaparat ceva organizat de ei , doar au restaurant

Share this post


Link to post
Share on other sites

DUPA ce ne vor face o oferta vom vedea si daca ne cer avans sau nu... In caz afirmativ, se vor vira banutii de avans intr-un card (al lui Danyx sau al meu, ca sa nu mai stam sa deschidem un cont pentru cateva zile), si se vor varsa in contul celor de la pensiune ulterior rezervarii camerelor.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Asteptam amanunte.O intrebare,copiii cum se socotesc?  ;D ma refer la cazare...

Share this post


Link to post
Share on other sites

De acord, cu tot ce este si va fi !! ......MC tu fa frumos pe dictatoru in continuare pt ca e mai simplu si mai sigur......

Share this post


Link to post
Share on other sites

Asteptam amanunte.O intrebare,copiii cum se socotesc?  ;D ma refer la cazare...

Nu se socotesc. Anul trevut nu mi-au socotit 2  ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.